Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Adam Lambert
Adam Lambert






2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 1 | 02.12.2012 , 9:32 PM



Adam Mitchel Lambert (rodjen 29. januara 1982) je americki pevac, tekstopisac i pozorisni glumac rodjen u Indijanapolisu, al' odrastao u San Dijegu. Poceo nastupa u amaterskim predstavama u detinjstvu, putanja je nastavio u odraslom dobu, pojavljuju u profesionalnim produkcijama u Sad i inostranstvu.

Lambert je postao istaknuti nakon pojavljivanja na osnom sezone Amerockog Idola [2] Iako je bio drugoplasirani. Lamber lansirao muzicku karijeru sa izdavanjem studijski album za zabavu (2009), nakon potpisivanja sa 19 u zajednickom ulaganju sa RCA. Album je debitovao na broju tri Bilbordovoj listi 200, prodat 198.000 primeraka u Sad-u u prvoj nedelji, a dostigao prvih 10 u nekoliko zemalja sirom sveta. Njegovi singlovi "For Your Entertainment", "Whataya Want from Me" i "If I Had You" su takodje postali medjunarodani uspesi. [3] [4] [5] Uskoro nakon sto je pod naslovom svetsku koncertnu turneju, Glam Nacije, prvi americki Idol takmicar da to ucine u godini nakon njegovog idol sezone.





U ovoj temi mozete da postavljate njegove slike ili pesme koje vam se dopadaju, takodje da navedete vase mislenje o njemu i slicno :)


Fajlovi: 8265957.jpg (175.7 Kb)








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 2 | 03.12.2012 , 5:52 PM

E znaci covek ima fantasticne pesme, jes' da je gay, al msm pesme su mu fantasticne...

Znaci ja sam se jedno vreme jos kada je izasla "Whataya Want from Me" pesma samo to slusao non stop pa onda "If I Had You" pa " Never Close Our Eyes " pa "For Your Entertainment" itd. itd...

Al bez obzira na sve covek ima extra pesme, njegova sestra Miranda takodje ima extra pesme .... bas bih voleo da snime duet neki ...












10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 3 | 04.12.2012 , 11:49 PM

Quote (MolderFBI)
jes' da je gay

:o Zezas... Ne mogu da verujem... puska
Quote (MolderFBI)
njegova sestra Miranda takodje ima extra pesme

Je l` to ona plava country pevacica? I jos imaju isto prezime a ja nisam ni pomislila da su u srodstvu.
Nju ne slusam. :D

Simpatican je Adam i prava je zvezda nego i ne volim bas nesto preterano da ga slusam. :D Najvise mi se svidja "What do you want from me".








896
poruka na forumu
89 981



post # 4 | 05.12.2012 , 0:41 AM

Muzika ima ritma...... :D :D Simpa. je :p :p :p

Uglavnom ne slusam ovakvu vrstu muzike..ali je oke yes yes yes

Da gay je,vide mu se rogovi,stasan je........... B)


Forum » Muzika » Muzika » Adam Lambert
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: