Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Beovizija / Evrovizija 2013
Beovizija / Evrovizija 2013






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 41 | 04.05.2013 , 12:38 PM

Citam nesto sad na netu i mislim da ce izabrati ovu verziju.
Da li je ovo tacna informacija videcemo za neki dan. :)

Kad sam vec ovde, moram da napisem da je ovo jedina pesma na svetu (nema nikakve veze sto je evrovizijska) koja me usreci, koja mi u startu promeni raspolozenje, jednostavno me cini srecnom. :D On je osvojio drugo mesto 2007. godine, odmah iza Marije.








411
poruka na forumu
326 425



post # 42 | 14.05.2013 , 1:47 PM

Quote (Tanja91)
Citam nesto sad na netu i mislim da ce izabrati ovu verziju.

ako ce da pevaju na eng. onda su trebali tako i da pevaju kod nas. ljudi su glasali za ono sto su culi kod nas, bilo bi nepravedno da sad menjaju. btw pesma je pisana na srpskom, onda tako treba i da se izvede.

Added (14.05.2013, 1:47 PM)
---------------------------------------------
upravo slusam komsijske pesme, i mogu reci da imamo sanse. sve pesme su obicno djubre. najvise odstupaju srbi koji sebe zovu crnogorcima.  ako nase obuku nesto primereno, ili ako krmaca malo smrsa, mozda i dobijemo dodatne poene.. :D









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 43 | 14.05.2013 , 11:29 PM

Tanja91, buhahahaha dodjes mi milku  butkice :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









547
poruka na forumu
46 1072



post # 44 | 15.05.2013 , 3:33 AM

Jedna Tanja koja je htela opkladu u Milku izgleda da je izgubila...
Mislim eto ako nekog ne mrzi neka se vrati malo s postovima i bilo je kako sam i rekao da ce da prodju s ovom pesmom...mozda jeste pesma na neki nacin simpaticna i "fora" ali ipak je to Evrovizija...
Mislim da me ljudi ne svate pogresno i ovo sto je proslo je opet neka "srednja zalost" ali kako sam i mislio...jako nisko na lestvici je ostala nasa zemlja


Poruku je menjao/la Hectore - Sreda, 15.05.2013, 3:34 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 45 | 15.05.2013 , 11:45 AM


Moj Favorit :D









. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 46 | 15.05.2013 , 1:17 PM

Danska ili Ukrajina! :)

. . .







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 47 | 15.05.2013 , 11:31 PM

I meni si dužna milkuuu... Lepo sam ja rekla da će pukne bruka. Nemam favorita, nisam ni gledala Evroviziju :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










411
poruka na forumu
326 425



post # 48 | 16.05.2013 , 11:44 AM

mislim da onaj ko je odlucio da ih onako posalje tamo, treba da dobije metak u celo. eeej, pa jel' vi vitide na sta su one licile. nevena kao barbika, samo su nabacili krpe na nju. najgore je ono srce na njenim grudima. sara je imala samo gace. vise su glumile nego sto su pevale. 

ne treba vise da ucestvujemo ovde. samo trosimo pare, nase pare, moje pare, a oni nas brukaju.

vrhunac mizerije je bila njihova poruka na kraju. "love is all around" kao da su dosle da sire poruke ljubavi a ne da pevaju.








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 49 | 16.05.2013 , 7:27 PM

Quote (Davor)
Tanja91, buhahahaha dodjes mi milku
 
Quote (Hectore)
Jedna Tanja koja je htela opkladu u Milku izgleda da je izgubila...

Quote (Marijana)
I meni si dužna milkuuu...

lol Ma nema problema, samo recite kada i gde i dobicete. :D Vazi? brows

Stvarno su imale nase 3 glupe kostime. lele Trebale su da nastupe sa istim onim kostimima kao na Beoviziji, lepsi su bili 100x... Njihove glasovne sposobnosti uopste ne treba da se komentarisu jer sve 3 imaju glascinu. Nego namesteno, vidi se iz aviona... Ma meni se pesma i dalje svidja bez obzira sto nisu prosle u finale. Koreografija je isto bila zanimljiva, samo ovi kostimiiiii... :o uzid Nego iskreno, vise mi krivo sto Crna Gora nije prosla u dalje takmicenje. Strasno... Izbacise Svedjani i Slovenku i Crnogorce i nas... bas lepo... a to sve kako bi Danska pobedila... mnogo me sad nesto nervira ta mala uuuuu... angry2

U subotu navijam za Cascadu. Mislim da ne treba da pisem razloge zasto sam uz njih tj. uz Natalie.






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 50 | 16.05.2013 , 10:04 PM

meni se ova svidja :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









547
poruka na forumu
46 1072



post # 51 | 17.05.2013 , 7:40 AM

Quote (Tanja91)
Ma nema problema, samo recite kada i gde i dobicete. Vazi?
Ma ne treba ne sekiraj se...  igrice
Nadam se da si cula za onu "Nije zlato sve sto sija"...razlika je u kvalitetu i onom sto lepo izgleda...
Da budemo iskreni moze pesma da bude "simpa" ali jednostavno nije kvalitet i to se odmah videlo...
Sto se tice te garderobe...pa nije ni Marija Serifovic nesto specijalno bila obucena kada je pobedila ali pesma je bila fenomenalna (ne nisam fan balada niti "Molitve") iako kazes da imaju "glascinu" ove tri...u ovoj pesmi to nemoze da se pokaze...jer ko ti pesmu izrecetovao Zdravko Colic ko Ja isti ti djavo dodje...


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 17.05.2013, 7:47 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









100
poruka na forumu
3 39



post # 52 | 17.07.2013 , 8:00 PM

Kostimi su ih uprooastili, a i pesma nije bas nesto kako bi moglo da bude sa obzirom na to da ju je Mare komponovao. Kako su stranci mogli da znaju o cemu se radi? Citam negde komentar, kaze "Ovako su stranci mislili da se lezbejke bore oko devojke, a ne andjeo i djavo". Sto mozda i jeste istina, bolje bi bilo da im nisu promenili kostime ali i ovako su zamalo ispale. Po meni i jeste bila najbolja pesma Emmelie de Forest.

*Lanolex*



Forum » Muzika » Muzika » Beovizija / Evrovizija 2013
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: