Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Beovizija / Evrovizija 2013
Beovizija / Evrovizija 2013






2963
poruka na forumu
797 10239



post # 1 | 06.03.2013 , 7:08 AM

Radio-televizija Srbije saopštila je danas da će predstavnika Srbije za Pesmu Evrovizije 2013. godine ljubitelji
muzike izabrati na festivalu "Beosong".




"Srbija će učestvovati na predstojećem Eurosongu, a odlučili smo da festival bude način izbora ovogodišnjeg srpskog predstavnika. Građani
Srbije biraće našeg

predstavnika za Malme tokom dvodnevnog festivala Beosong 2013, u martu iduće godine", navodi se u saopštenju RTS.

Festivalu će prethoditi Konkurs za izbor kompozicija za takmičenje
Beosong 2013, najavila je šef pres službe RTS i izvršni direktor
projekta “Pesma Evrovizije Srbije" Duška Vučinić.

Top 5











Interesuje me vase misljenje o ovom takmicenju? Ko je bio vas favorit? Od samog starta Beovizije govorilo se da je bila namestaljka da "Moje tri" pobede. Sta vi mislite o tome? Moj favorit je svakako bio Dusan Svilar...i bas mi je jako zao sto nas on ne predstavlja na predstojecem takmicenju za najbolju i najllepsu Evropsku pesmu. :(


Fajlovi: 7650417.jpg (16.9 Kb)
:P







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 06.03.2013 , 11:26 AM

Nisam imala favorita, jer se nije znalo koja je pesma gluplja. Pa pobogu nije ono festival, nego muzičko takmičenje. Ako bih morala da biram nekoga onda bi to svakako bio Svilar. I ja mislim da je namešteno, pesma PGS je katastrofa.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 3 | 06.03.2013 , 1:59 PM

Quote (Marijana)
Pa pobogu nije ono festival, nego muzičko takmičenje
Hehe, tako je pisalo na jednom muzickom sajtu, pa sam "prepisao"... A Svilar je daleko bio najbolji, ali pobedise novokomponovane pevaljke lele

:P







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 4 | 06.03.2013 , 2:30 PM

Quote (Deki87)
Hehe, tako je pisalo na jednom muzickom sajtu, pa sam "prepisao"...
nisam ja rekla zbog toga što si ti napisao, nego zbog pesama... Pesme su više festivalske... :S

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 5 | 06.03.2013 , 6:43 PM

fuj bljak puj !~

Be my love?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 6 | 06.03.2013 , 8:15 PM

Meni se svidja pesma. Ne znam sto ovoliko negativnih komentara i o pobednicama i o pesmi... O.o Valjda razumete o cemu pevaju, valjda razumete i kostime sto su nosile i ceo scenski nastup im je bas zanimljiv. A tek kakav glas imaju i Mirna i Nevena. Dobro i Sara isto, ali ove dve razvaljuju. ;)
Malo i mi nesto drugacije da posaljemo u Evropu a ne sve na isti princip.

A sto se tice balada, realno Saskina pesma je najbolja, ali ta pesma mi nekako nije za Evroviziju. I dokle vise balade da saljemo...








18
poruka na forumu
1 25



post # 7 | 06.03.2013 , 8:56 PM

J*bes Evroviziju odo slusat Mortal Kombat \m/ :D

Oko mene su ustvari,
licemeri i govnari,
svako mi za dusu pije,
a znam lazu drkadžije,
svako ko je tu plakao,
poslo bi me u pakao!
Riblja Corba-Ravnodusan prema placu








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 8 | 06.03.2013 , 10:00 PM

Tanja91, meni se ne svidja, glupo je sve, preko pesme, pa do koreografije (stvar ukusa). Ne treba nama nikakva posebna koreografija već pesma sa nekim smislom, kao što je Marija imala i oduvala ih sve svojim glasom. Ili kad smo već kod neke brže pesme, prava pesma za to je bila od Flamingosa - Ludi letnji ples, jer je pesma skroz luda i glavu na panj dajem da smo te godine otišli na Evroviziju da bi pobedili. Željko je čovek koji se dokazao kad god je išao. Uvek smo bili s njim prvih 5. Ostali nisu vredni pomena, samo su nas brukali.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 9 | 06.03.2013 , 10:28 PM

Quote (Tanja91)
A tek kakav glas imaju i Mirna i Nevena. Dobro i Sara isto, ali ove dve razvaljuju.


Verujem da su pobedile su "samo i samo" zbog svoje nedavne popularnosti u PGS takmicenju ni zbog cega drugog, njihov glas na stranu ova pesma konkretno je smesna, proci ce kao Milan Stankovic ako ne i gore..

Ako smo ista naucili iz dosadasnjeg iskustva i konkurencije na evroviziji ( primer BiH ) je da nije dovoljno staviti 3 zenske s dobrim telom i nadati se rezultatu vec da treba neki kvalitet i pesme koji ova stvarno nema :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 10 | 06.03.2013 , 10:35 PM

Davor, u mnogome se svakako slazem sa tobom... Nekazem ni ja da one 3 ne pevaju lepo, daleko bilo... Ali po meni, ta pesma sto je pobedila, nikako nije za Evroviziju, po meni... u mnogome je svakako pomogla popularnost, kao sto Davor rece...

:P







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 11 | 06.03.2013 , 10:36 PM

Quote (Tanja91)
I dokle vise balade da saljemo...
dobro prolazite sa baladama , pa zasto mjenjati? :D

a meni je Dusan bio favorit.. Ima andjeoski glas :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 12 | 06.03.2013 , 10:59 PM

Quote (Marijana)
Tanja91, meni se ne svidja, glupo je sve, preko pesme, pa do koreografije (stvar ukusa).

Lepo rece, stvar ukusa, a o ukusu ne treba raspravljati. ;)

Quote (Davor)
Verujem da su pobedile su "samo i samo" zbog svoje nedavne popularnosti u PGS takmicenju ni zbog cega drugog, njihov glas na stranu ova pesma konkretno je smesna, proci ce kao Milan Stankovic ako ne i gore..

Ne znam sto ih ne gotivite... A da je otisao neko iz Granda? I tad biste negativno komentarisali? :D
Ok, videcemo na kom cemo mestu zavrsiti kad bude Evrovizija u maju. :)

Quote (Bosankaaa)
dobro prolazite sa baladama , pa zasto mjenjati?

O.o Pobedili smo vec sa baladom i ko prati Evroviziju zna da je veoma mali broj pevaca sa baladom pobedio. ;)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 13 | 06.03.2013 , 11:10 PM

Quote (Tanja91)
Ne znam sto ih ne gotivite... A da je otisao neko iz Granda? I tad biste negativno komentarisali?


jao sto smo osetljivi :p

da ne bude zabune neke ja stvarno ne smatram da cure lose pevaju i uopste im nista ne zameram konkretno sam mislio samo na tu pesmu i nista vise, i u ovom slucaju mozda je iz granda al Svilar mi je bio bolji :)

Quote (Tanja91)
Ok, videcemo na kom cemo mestu zavrsiti kad bude Evrovizija u maju.


samo da ti kazem kada se to zavrsi onda cu da te zajebavam ( valjda ) :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 14 | 06.03.2013 , 11:44 PM

Quote (Davor)
samo da ti kazem kada se to zavrsi onda cu da te zajebavam ( valjda )

Da se kladimo ti i ja u Milku da sam ja u pravu? lol








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 06.03.2013 , 11:48 PM

Quote (Tanja91)
Da se kladimo ti i ja u Milku da sam ja u pravu?


moze al u jednu posto ne mogu ja da uzmem onoliko koliko je tebi dosta lol :D


Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 06.03.2013, 11:53 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









547
poruka na forumu
46 1072



post # 16 | 06.03.2013 , 11:55 PM

Vala Tanjice u Milku i sta god jos ti volja...pesma je tako blesava da ne kazem nesto drugo da je to nemoguce...cak sta vise ni ritam neki nema...vise ko neki recitat cak sta vise deluje nekako nepovezano(niti mozes zaigrat a ni zapevat uz pesmu jednostavno nemoze da pokrene coveka...to je nevezano za balade ali ova pesma je tako "bezlicna") ali ajd...uostalom vidicemo uskoro kako ce to sve da prodje na takmicenju...


Poruku je menjao/la Hectore - Cetvrtak, 07.03.2013, 0:00 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









411
poruka na forumu
326 425



post # 17 | 07.03.2013 , 0:30 AM

malo hocu, malo necu hahahahah   bolje nek se skinu tamo, mozda i bude nesto onda...








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 18 | 07.03.2013 , 1:52 AM

Quote (Kokiko92)
bolje nek se skinu tamo, mozda i bude nesto onda...
hahahaha... haos si... :D

Davor
Tanja91, nzm sta da vam kazem, ali ja sam ubedjen da ce neko od vas 2 da dobije cokoladu na kraju lol

:P







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 19 | 07.03.2013 , 2:18 AM

Quote (Davor)
samo da ti kazem kada se to zavrsi onda cu da te zajebavam
hahah prosto ne mogu da dočekam maj :D ova pesma me podseća na onu Cipelu od Kona, čak mi je i ona bila zanimljivija :D

Deki87, ja mislim da treba nas dvoje da pojedemo neku čokoladu. Čisto dok se dvoje svadjaju da iskoristimo :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 20 | 08.03.2013 , 2:10 PM

Quote (Davor)
moze al u jednu posto ne mogu ja da uzmem onoliko koliko je tebi dosta
 
Quote (Hectore)
Vala Tanjice u Milku i sta god jos ti volja...

Pocnite da stedite novac polako. lol
Davore, moze i u jednu ali u onu od 300g. :p

Quote (Marijana)
hahah prosto ne mogu da dočekam maj

Pa zar mene da zezas? :D Mene?! :D I ti pocinji da stedis! :D

Quote (Marijana)
Deki87, ja mislim da treba nas dvoje da pojedemo neku čokoladu. Čisto dok se dvoje svadjaju da iskoristimo

ruganje nono


Forum » Muzika » Muzika » Beovizija / Evrovizija 2013
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: