Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Jelena Karleusa - Jedina dozvoljena tema
Jelena Karleusa - Jedina dozvoljena tema






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 17.06.2012 , 5:17 PM

Da ne bismo svaki put otvarali novu temu kad JK nesto novo snimi ili izbije neki skandal oko nje, neka ovo bude jedina dozvoljena tema o Jeleni. Pisite vasa misljenja o njoj, njenoj muzici, stajlingu, kacite klipove, slike, sta god.
Svi postovi koji sadrze psovke i razna pogrdna imena bice obrisani a doticni ce dobiti ukor bez razmisljanja!
Ako vas vec nervira pisite negativno naravno, ali na kulturan nacin. :)
Znam da ce je Marijana, Leksi i badule bas nahvaliti. :D A tebe MolderFBI, muzu moj, jedva cekam da cujem... :p

Ovih dana je izasao njen novi album pod nazivom "Diva". :) Pa ako je neko cuo nove pesme sta kazete? :)
Meni je omiljena "Krimi rad", a izdvojila bih jos i "Savrsen zlocin" i "Pucaj u ljubav". Inace tekstove je radila Marina Tucakovic a svi znamo ko je ona i za koga sve pise. ;)
Volim JK i uvek cu je voleti. :) Beyonce je svetska Diva a JK je to na Balkanu. ;) Ne zanima me sta prica po medijima i emisijama i u intervjuima, ono sto volim je njena muzika. Zena ima hitove a vecina to ne zeli da prihvati.








317
poruka na forumu
25 328



post # 2 | 17.06.2012 , 8:58 PM

JK je budala... prepuna je sebee... jako mi ide na nerve jos i kresti kad peva -.-

madness.....









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 17.06.2012 , 10:33 PM

Quote (Tanja91)
Znam da ce je Marijana, Leksi i badule bas nahvaliti.


Da li je ovo zvucalo kao sarkazam? i to onaj duboko ironicni?
Pa mi nikad nismo pisali pogrdno o JK .

Njena pojava koja prosto zraci nasom estradom,odaje sustinsku vrednost nase danasnje muzicke scene i estrade uopste. Zena tog stasa ,te gradje ,blondinka,koja je Duboko Ranjena u Savrsenom Zlocinu zbog Krimi Rada,mora da Radi na Bol... Pri cemu dozivljava Sodomu i Gomoru savremene Srbije.
Ona je vizionar Nove Religije - Plava Seherezada (Sladjana) ove nase napacene,nicim izazvane zemlje snova. Iako je njen zivot pun Muskaraca Koji Mrze Zene (da li se tu radi o gejevima?),ona sigurno gazi nasim zvezdanim nebom i kraljica je svog virtuelnog sveta . Sveta koji je nalik izmaglici od kapljica sveze rose sa polja Insomnie. Sta ce biti kada JK konacno zaspe? Ko ce drzati Mikrofon? Ko ce da pospe So? Na ta pitanja nikada necemo imati odgovor. Makar ne neki validan koji ce nas ubediti u to da je DIVA zaista to za sta se predstavlja.
Posto je ona buducnost ove zemlje ( njena licna i personalna izjava na B-92 televiziji) sa velikom i dubokom brigom,moram da se zapitam,iskreno dirnut i zabrinut : Da li je buducnost to sto zelimo? Ili... Proslosti vrati se - sve ti je oprosteno!
A sada... Zbilju na stranu,pa mozemo malo i da se nashalimo.
Tekstovi su takvi kakvi su. Marina gubi smisao za dobru pesmu. Ili vise ne moze da plati nepoznatim tekstopiscima vise od 20 eura za pesmu? Ili su promili alkohola u njenim koktelima naglo dobili na tezini?
JK moze biti Diva,moze je voleti pola regiona,ali je ona ipak malo matora za buji paji i orgazme u svakom drugom stihu.
Vokalno? Shalite se? Ona peva? Iskreno ,to pijukanje kroz nos verovatno moze da se svidi nekom ko je gluv. Ionako mu je svejedno. Ali... Nije svejedno... Ona jednostavno nije pevachica. Nema glas za to. Pa nek se srdi ko god hoce.
Ona je samo jedna zabavljacica ponikla u miljeu 90-tih koje su poznate kao godine iskrivljenih vrednosti. Dobro skakuce,mesha,istura silikone,mrda trbuhom i odrzava frizuru i sminku. I nothing else! Nista vise!
A i njen tim koji joj nabavlja muziku,bira sve same svetske hitove. Pozajmljuje,mislim da je to prava rec.
Da ne bi ovaj tekst bio tendeciozan i surov. Preslusao sam njene pesme i gostovanje 11-tog juna U Ami G Show.
I stekao sam utisak da je sve to tako na silu da me je bio blam da slusam sta prica. Vidi se da je specijalni dizajn omota,uradjen po uzoru na neke reperske omote. A mozda lici i na kompleksne omote ploca ranih 70-tih?
Eto i u taj Ami G show,ona je donela svoj polni organ-mozak. A Amidzic ga je izgleda zaboravio poneti?
Meni je ona ,pa hajde da kazemo, veoma interesantna.
Ali da je DIVA,nemojte da se zavaravate. Ona to nikada nece ni biti . Samo u njenoj glavi,mozda? Perhaps,perhaps,perhaps...
Ili da Vam jednostavnije objasnim pitanjem: Koliki je njen polni organ (citaj mozak) kada mora sebi stalno da ponavlja da je diva kako bi i sebe ubedila u to?
Bez vredjanja molim. ;) cao

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









547
poruka na forumu
46 1072



post # 4 | 17.06.2012 , 11:07 PM

Glas = 1/10
Pesme = 2/10
Pamet = 1/10
Inteligencija = 0/10
Komunikacija = 2/10
Sise = 10/10
Uvek polu gola = 10/10
Skandali = 10/10

Da se ne skida na sceni i pravi neke Skandalozne u neku ruku cak i glupe izjave i komentare ona nikad nista ne bi postigla...osim njene fizicke lepote nista drugo i nema (Ima ruznu facu do zla boga)
To je neko moje misljenje u ovo zadnje vreme...iako ne sluzam takvu vrstu muzike ipak imala je neke pesme u proslosti koje su licile na nesto i bile popularne po klubovima mada su tako "lake pesme" bile da bi mogao svako da ih odpeva...ovo sada cista havarija sto ona snima i izbacuje na estradu...nije ni cudo sto se svako danas moze nazvati "Estradnim Umetnikom" akcenat ide na ovo Umetnik...sto bi u prevodu trebalo da znaci nesto ali eto ti Menageri ili Producenti koji ili kako se vec zovu ljudi koji stoje iza pevaca i uredjuju nastupe i brinu se o imidzu jednog pevaca su jako pametni pa i dalje uspevaju da je odrze u javnosti tim skidanjem i skandalima
Zamislite sta ce se desiti kad ona dodje u godine u kojima su recimo jedan Miroslav Ilic,Lepa Lukic,Brena,Merima Njegomir,Saban,Halid...kako li ce se onda gurati na izgled i sta ce onda da radi to bih volio videt


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 17.06.2012, 11:41 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 17.06.2012 , 11:42 PM

Quote (Hectore)
Zamislite sta ce se desiti kad ona dodje u godine u kojima su recimo jedan Miroslav Ilic,Lepa Luku,Brena,Merima Njegomir,Saban,Halid...kako li ce se onda gurati na izgled i sta ce onda da radi to bih volio videt


Dao mi covek novi shlagvort,pa da dopunim svoje izlaganje :

Kada dodje u te godine?
Pa lako je zamisliti: Recimo,zamislite da Merima Njegomir zapeva da je dozivela orgazam kraj Ivanovih Korita... E to je taj rad...

Ili bi pocela da peva etno pesme: Magla mi po polnom organu (citaj -po mozgu) padnala...

Ocekujem da izadje knjiga njenih memoara uskoro. Verovatno ce se zvati veoma originalno - JA ,DIVA .

Inace dugo godina sam radio kao prodavac nosaca zvuka (citaj- cd,kasete ,ploce ,dvd) i nikada nisam uspeo da prodam vise od 5 njenih diskova mesecno. Zadnji album Seke Aleksic se prodavao tempom od sto komada na dan. Zdravka Colica isto,Djoleta Balasevica takodje, pa i Dina Merlina... Ali to je samo statistika,ko u to veruje.

Jedino za cega joj skidam kapu je ta hrabrost da i dalje ide (mada niko ne zna gde) ,da i dalje tera svoju pricu ,ma koliko je pljuvali i kritikovali. To je veoma hrabro. Ili mozda ludo hrabro?

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 18.06.2012 , 0:20 AM

badule, svaka ti je na mestu... :)
Protiv njenih pesama nemam ništa, one starije su bar na nešto ličile i balade su joj lepe, a ovaj poslednji album, užaaas živi... nervira me njeno ponašenje da ona pljuje po drugima, i da to naziva hrabrošću, što bi ona rekla bez dlake na jeziku, a kad neko krene da pljuje po njoj onda nije joj svejedno... sve su one iste i Ceca i Brena i Seka, al ostale makar drže jezik za zubima... ne volim je, nikad je neću ni voleti...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










400
poruka na forumu
56 795



post # 7 | 18.06.2012 , 3:30 AM

Samo cu reci, Sodoma i Gomora u bukvalnom smislu.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 8 | 18.06.2012 , 10:32 AM

Quote (badule)
Da li je ovo zvucalo kao sarkazam? i to onaj duboko ironicni?

Neeee, ja se to samo salila. :) Kao sto rekoh bas ste je nahvalili. lol

Quote (MarijanaBK1)
sve su one iste i Ceca i Brena i Seka

Zaboravila si i Stoju. :D

Inace sve sto ona ovo radi (sto stavlja lobanje po glavi, sto prica da je njen polni organ mozak, sto ima tako provokativne tekstove, sto u onoj reklami za svoj album melje imitaciju ljudskog mozga), sto se tako ponasa i sto to sve prica je ustvari marketinski trik i sou biznis. ;) Nije ona uopste onakva kakvom se predstavlja. ;) Evo jedan video gde je bas opustena i gde se vidi da ima smisla za humor i da uopste nije ona JK kakvom se predstavlja, kao sto rekoh sve je ono sou biznis. :)








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 9 | 18.06.2012 , 10:42 AM

Quote (Tanja91)
Evo jedan video gde je bas opustena i gde se vidi da ima smisla za humor


Stvarno... Pravi humor. Malo me podseca na Ckalju,malo na Benny Hilla. Mada se vidi da je ona zapravo i u humoru i u zivotu i na estradi zapravo ,samo - DIVA!

Uh,bre,Tanja....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 10 | 18.06.2012 , 10:59 AM

cvele2012, većina turbo folk "hitova" su kopije..

A Jelenu Karleušu nisam slušala,ne slušam i neću slušati.Toliko mi je draga da mi se stvarno ne da trošiti vrijeme na nju. :)








547
poruka na forumu
46 1072



post # 11 | 18.06.2012 , 12:05 PM

Quote (Tanja91)
nace sve sto ona ovo radi (sto stavlja lobanje po glavi, sto prica da je njen polni organ mozak, sto ima tako provokativne tekstove, sto u onoj reklami za svoj album melje imitaciju ljudskog mozga), sto se tako ponasa i sto to sve prica je ustvari marketinski trik i sou biznis. Nije ona uopste onakva kakvom se predstavlja.


Sve ja to razumem...sto dovodi do zakljucaka da ona nema nikakvih kvaliteta kao Pevacica sto u stvari ona "zeli" biti...
Svi mi znamo slusali ili ne nase dobre pevace koji i bez skandala vode uspesan marketing i sou biznis...naravno uvek ima neki ispad i glupost kod svakog...i za to zive mediji...da ih uhvate u takvim situacijama i naprave pricu...medjutim to bude par dana i prodje...ljudi grese jer je ljudski gresiti...cak sta vise ima u svetu mali milion zvezda ali mislim na one PRAVE ZVEZDE koje imaju bezbroj nekih gluposti i pljuvanja jedni po drugima ali za razliku od Jelene oni znaju da rade svoj posao i zvezde su zbog toga sto rade a ne zbog tih pljuvanja (Uzmi primer recimo fudbala...Ronaldo vs Mesi...gde Ronaldo uvek gleda kako da malo popljuje Mesija ali to je cisti Rivalitet i svi to znaju...jer su obojica MNOGO DOBRI)...bilo je svadja...ali neznati da peva a praviti karijeru na skandalima i pljuvanju drugih to ti moze samo Jelena Karleusa

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 12 | 18.06.2012 , 12:15 PM

badule, Hectore, E, stvarno ne mogu da se raspravljam na ovu temu, mi bismo mogli tako da vrtimo u krug 100 godina, ja iznela svoje misljenje, vi vase...
I ima devojka glas, pa da nema ne bi mogla pevacica da bude. ;) Kao sto rekoh, ne interesuje me njen zivot, ja volim njene pesme i kraj. cao








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 13 | 18.06.2012 , 12:52 PM

Quote (Tanja91)
Znam da ce je Marijana, Leksi i badule bas nahvaliti.

Tanjuska moja, luda sam bez nje.
Ne mogu da spavam nocu, radi njene Insomije. Otkad je izdala tu pesmu svi su zaboravili za rec Nesanica, a bolja je pesma nego njena Insomnija, ali nema veze.
Ona mi je kao droga, bez koje ne mogu da funkcionisem. Njen glas je kao pev slavuja, britak i jasan, pomalo tuzan.
Ona mi je ikona.
Ako budem ikada dobila cerku nazvacu je Jelena. Jer to je zena za sva vremena.
Cak sam pocela da skupljam pare kako bih kupovala markiranu odecu kao i ona. Radim danima kako bih u svom ormaru imala Luj Viton torbu. Kad moze Jeca mogu i ja.
Cak nagovaram muza da trenira fudbal da bude kao i Tosic. Ali sam zaboravila da moj muz nema dve leve noge, nego levu i desnu, pa mi je taj plan pao u vodu.

Jeco Divo moja, uzoru moj, dala sam poster da se izradi u tvojoj punoj velicini, da mogu buditi uz nju.

Divim se meni i vama sto imali mogucnost da zivimo u vreme kad i ona, jer zalim generacije koje je nece cuti.

Tanja eto sad mi je lakse. Morala sam da priznam.
Imam sve njene Cd-ove! Ako hoce neko da se menja imam i duplikate.

poljubac poljubac poljubac poljubac Jeco - Jeco - Jeco poljubac poljubac poljubac poljubac

Added (18 Jun 2012, 12:52 PM)
---------------------------------------------

Quote (badule)
Ili da Vam jednostavnije objasnim pitanjem: Koliki je njen polni organ (citaj mozak) kada mora sebi stalno da ponavlja da je diva kako bi i sebe ubedila u to?

Zena je htela da kaze, da bez mozga se nista ne moze desiti, i u pravu je. Bez mozga bio to seks kao da musko ''gura'' u u rupu u zidu. Dakle bez mozga nema nista, samo se pogresno izrazila.

A to sto sam je priklonila Jeleni, pa ponavljanje lazi vise puta (da je pevacica, da je diva itd.) postaje istina.
Idemooooooooooo Jelena.
Ova mi je njena najbolja.


Pravi kriminal od pesme! To Jeco.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 14 | 18.06.2012 , 1:39 PM

Quote (Tanja91)
I ima devojka glas, pa da nema ne bi mogla pevacica da bude.


Tanja ona ima glasa kao i ja... Studio je čudo... :D

hahahaha jaoo Leksi carice :D n

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 18.06.2012 , 1:56 PM

Quote (MarijanaBK1)
hahahaha jaoo Leksi carice

:) Od danas sam najveci fan Jece :)

Tanja postoji program u studiju zove se Melodajn. E u tom programu se od go*eta pita pravi!
Sto znaci, da i ti, Marijana i ja mozemo biti poznatije od Jelene, samo da hocemo. Jer smo lepse u svakom slucaju.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 16 | 18.06.2012 , 3:38 PM

Quote (Leksi)
Sto znaci, da i ti, Marijana i ja mozemo biti poznatije od Jelene,


Ma... Za mene i jeste poznatije Vas tri.... cao

Quote (Leksi)
Zena je htela da kaze, da bez mozga se nista ne moze desiti, i u pravu je.


Naglasak je bio na zadnjem delu te recenice. Na tome da mora stalno sebi da ponavlja da je diva da to ne bi zaboravila. ;)

Tanja... U pravu si,svako ima svoje glediste,a neminovno je da ovde dodje do prepucavanja. Zato : Pa-pa iz ove teme zauvek. Najbolji komentar u ovoj temi je zapravo ne ostaviti komentar. I biti miran. cao

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 17 | 18.06.2012 , 5:00 PM

Samo mi se ne svidja, sto je rekla recenicu: Da zena nije dama ako se lepo ne obuce.
Uvredila mi je babu, jer moja baba nije imala para za Sanel, za Pradu, za Versaci, ali je bila zena i po.
To joj nikad necu oprostiti.

Iako je mnogo volim, i dan danas se pitam: Sta Jelena nudi pametno pa da to bude uzor mladima?
Mozda, ako ne nose markiranu odecu da su niko i nista. Ako ne ulazu milione u sebe da su niko i nista.
Moracu ja to Jecu pitati. Imam poznanike neke u Beogradu pa cu nesto iskombinovati.
Samo bahato. To mi je sad moto.

Tanja, zahvaljujuci tebi, ja je obozavam.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










547
poruka na forumu
46 1072



post # 18 | 19.06.2012 , 0:58 AM

Quote (Tanja91)
Hectore, E, stvarno ne mogu da se raspravljam na ovu temu, mi bismo mogli tako da vrtimo u krug 100 godina, ja iznela svoje misljenje, vi vase...
I ima devojka glas, pa da nema ne bi mogla pevacica da bude


Za normalnu raspravu i sluzi forum...a sto se tice njenog glasa mogu da ti kazem "Imam i ja dobar glas ali me nije lepo slusat kako pevam" a i ona nemoze da bude pevacica...jer se kroz karijeru ne gura glasom vec kako po milioniti put kazem...Skandalima i pljuvanjem po drugima...za ovo sto ja pisem postoje cinjenice i svi ih vide...a za to sto ti govoris gluma,sou biznis i slicno...pa nesto nevidim neke dokaze koji na to upucuju...izvoli i isnesi cinjenice i ja cu rado da priznam da gresim
Kao sto sam vec naveo...pesme koje ona peva su tako lake da u Studiju moze bilo ko da ih peva...a poslusaj malo i reci iz pesama koje ona peva...nigde veze s vezom (sto je i normalno kad je to tudja muzika u koju se ubacuju Srpske reci)
Jedino sto nesto tu valja je muzika ali i to su "par pozajmljenih taktova" zbog kojih je s vremena na vreme i tuze strani izvodjaci


Poruku je menjao/la Hectore - Utorak, 19.06.2012, 8:13 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









18
poruka na forumu
1 25



post # 19 | 20.06.2012 , 0:32 AM

Bitch please ! zar ona zasluzuje mjesto na ovom forumu? :O
Msm. ja joj priznajem i hitove i izgled,al da ima textove neke to nikad necu!
Glas je da te iz mrtvih probudi!Al evo JK je uspjela zahvaljujuci maloumnicima koji je slusaju!
Rock,drugs and alkohol 4Ever ;)

Oko mene su ustvari,
licemeri i govnari,
svako mi za dusu pije,
a znam lazu drkadžije,
svako ko je tu plakao,
poslo bi me u pakao!
Riblja Corba-Ravnodusan prema placu










363
poruka na forumu
65 485



post # 20 | 20.06.2012 , 0:58 AM

Obrisali ste mi prethodni post sa ove teme, jeste da je bila samo slika ali ok.

Procitao sam negde, kako je Jelena rekla da je mozak "polni organ" pa valjda je i onda stigla gde je sada "mozgom" . :)

Stajling i muzika su samo kopije i kopije drugih kopija. cao



Forum » Muzika » Muzika » Jelena Karleusa - Jedina dozvoljena tema
Search: