Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Hrana i Piće » Un dijeta (iskustva)
Un dijeta






400
poruka na forumu
56 795



post # 1 | 03.12.2012 , 11:11 PM

da li neko ima iskustva sa ovim, ja realno ne verujem u to, ali moja drugarica je za 10ak dana izgubila 3 kg, posle 3 meseca izgledala je kao da se preporodila, izgleda bolje nego ikad... ali nije nesto postovala pravila koliko sam upoznat, imate li vi iskustva sa ovom dijetom? meni nesto bas i nije jasna.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









896
poruka na forumu
89 981



post # 2 | 03.12.2012 , 11:50 PM

Naravno da je dijeta dobra sad sam pogledao na net-u i dijeta je bezopasna...uglavnom se svodi na proteine i voce :) :) :) :)
Ali se strogo pazi na kolicinu svega sto unosite yes








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 3 | 04.12.2012 , 0:00 AM

Quote (Max_Peric)
Naravno da je dijeta dobra sad sam pogledao na net-u i dijeta je bezopasna.


Čovjek traži savjet od nekoga ko je primjenjivao tu dijetu, vjerovatno je i sam pročitao na netu.
On topic, a što ne pitaš prijateljicu za savjet ?
:)






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 4 | 04.12.2012 , 0:14 AM

moja drugarica je drzala tu dijetu, i zaista je mnogo smrsala, ali cinjenica je da mora da se postuju sva pravila, kao i ona da posle dijete naredna tri meseca treba za dorucak jesti voce, i takodje nastaviti sa umerenom ishranom, jer ako krenes da zderes kao pre dijete, kg se vracaju

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










896
poruka na forumu
89 981



post # 5 | 04.12.2012 , 0:59 AM

Quote (Almir)
Čovjek traži savjet od nekoga ko je primjenjivao tu dijetu, vjerovatno je i sam pročitao na netu.
On topic, a što ne pitaš prijateljicu za savjet ?


Ma nisam ja primenjivao dijetu ali jeste moja sestra :) :) trazio sam na net-u za vise informacije :D :D








400
poruka na forumu
56 795



post # 6 | 04.12.2012 , 1:18 AM

Quote (Almir)
a što ne pitaš prijateljicu za savjet ?

pa kazem da sam pricao sa njom, nije je bas postovala, preskakala je vodene dane, i cesto je pila je alkohol, ali se stvarno preporodila, prolepsala se 200%


Poruku je menjao/la ure3808 - Utorak, 04.12.2012, 2:25 AM

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 7 | 05.12.2012 , 1:14 PM

Bila sam na ovoj dijeti prije 3 godine.

Pridržavala sam se 2 mjeseca i manje.. I izgubila sam 12 kg. Nije loša.
Iako organizam postane jako slab. :)

Nije loša,ali ja više nemam ništa sa dijetama. :)








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 8 | 05.12.2012 , 3:49 PM

U zivotu nisam drzala dijetu, niti planiram. :) I prvi put cujem za ovu Un dijetu.
Vidim sama kad dodam 2-3 kila, cak ni vagu ne koristim, izbegavam je jer se samo opterecujem kad vidim brojku koja mi se ne svidja. A ovako mi je super bez vage. Ako imam stomacic i malo su mi tesne farmerke nego obicno, znam da sam dodala neko kilo i onda pokusavam zdravo da se hranim tj. da ne jedem slatkise i mnogo masnu hranu u narednih nekoliko dana i ono se sve vrati na svoje mesto. Kad god mogu ja treniram, nekad ne veceram, sto vise zdravih namirnica unosim u svoj organizam, a slatkise jedem samo kad me napadne neko ludilo i kad ne znam sta cu sa sobom kad dobijem napad slatka. Tad mi daj cokoladu i mirna sam. :D
Dijeta nikom nije potrebna, samo da se smanji masna i slatka hrana, da se hrani zdravo, da se vezba i rezultati su tu. :)








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 9 | 03.01.2013 , 4:23 AM

ure3808, Mozes li malo blize da objasnis o kakvoj dijeti se radi? Ja npr nisam cuo za UN dijetu...

:P







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 10 | 03.01.2013 , 12:42 PM

Dijate je korisna onome ko zna da je pravilno sprovodi,a ne oni sto izgladnjuju sami sebe i ne smrsaju ni kilo a padaju sa nogu :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









400
poruka na forumu
56 795



post # 11 | 03.01.2013 , 2:35 PM

(Deki87)
ure3808, Mozes li malo blize da objasnis o kakvoj dijeti se radi? Ja npr nisam cuo za UN dijetu...


Striktno sprovođenje ove dijete dovodi pored skidanja kilograma i do promene metabolizma pa se izgubljeni kilogrami ne vrećaju. Dijeta traje 90 dana. Ako je potrebno oslabiti manje kilograma, dijeta se prekida ranije, ali tada NE dolazi do promene metabolizma.

UN dijeta uvek počinje proteinskim danom, zatim slede skrobni, ugljenohidratni dan, voćni dan, pa ponovo proteinski. REDOSLED DANA SE NE SME MENJATI.

Doručak
Svih 90 dana VOĆE. Jedu se po dva ista voća ili šaka suvog voća ( izbrojte 8 komada, biće dovoljno ).

Prvi dan - PROTEINSKI DAN

Ručak
• Meso, dinstano, bareno ili pečeno (3 parčeta - restoranska porcija - do 250 gr) ili 3 kuvana ili pečena jaja ili nešto od mlečnih proizvoda pa i soje.
• Hleb - parče integralnog hleba
• Salata - u neograničenim količinama sa maksimalno 1 kašikom ulja
• Supa - obavezna ( bez rezanaca - 1 šolja / 3 dcl ) a ako se konzumiraju mlečni proizvodi onda supa nije obavezna popite jogurt ili mleko.

NAPOMENA: Različite vrste proteina se ne mešaju u jednom obroku a ni u danu.
Večera
Isto sto i za ručak, ali bez supe i BEZ HLEBA. Obavezno je da ako se meso jede za ručak jede se i za večeru, a ako su jaja za ručak, moraju biti i za večeru.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!



Forum » Lepota i Zdravlje » Hrana i Piće » Un dijeta (iskustva)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: