Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Hrana i Piće » Strana strana hrane? (Kakva li je hrana van?)
Strana strana hrane?






26
poruka na forumu
50 781



post # 1 | 10.01.2013 , 2:33 PM

Ja nikad nisam jeo npr. kinesku hranu....jeo sam salatu neku,ne znam ni sta je bilo unutra :) . Da cujem predlog, sta da probam i sta se probali?

Bilbao mi je drugarica (:









195
poruka na forumu
25 852



post # 2 | 10.01.2013 , 2:51 PM

Pa jeo sam neke kineske ustipke,ali nisam siguran da je to kineska hrana,ali su mi se ipak svideli... :D











577
poruka na forumu
548 3795



post # 3 | 10.01.2013 , 4:18 PM

Eh tako sam ja neki dan citala jedan clanak o Kineskoj kuhinji u ''Gusto'' magazinu, sve same kritike na racun ovdasnjih Kineskih restorana, zapravo kazu da to uopste nisu to te namirinice i da nisu pravilni recepti ni za jedno jelo , naravno ja se oglusim na ove komentare i kad sam dosla s' posla narucim iz jednog jedinog Kneskog restorana u Sarajevu evo sta sam jela:predjelo prženi račići su zaista katastrofalni,zapravo su bili pohani sa jaako debelim slojem, a račići "patagonski" minijaturni i neviđeno tanki, tako da zapravo okus je kao da jedeš samo pohani sloj, a onaj kupus je samo kiseli nema uopće ljutinu kakvu ima taj tip jela odnosno taj tip kupusa u kineskim restoranima. nisam pojela do kraja jer doslovno je nejestivo.
Rezanci (noodles) sa piletinom - osrednje skroz.
Čips od jastoga - pregrozno! uz to je bio i umakić, (nesto tipa smrklji)
e da za desert je fino zasecereni orasi...nista posebno...mozes i sam doma napraviti al je fino opet ako poredm s' ostatkom narudzbe :Dsve osim deserta nakon drugog zalogaja je zavrsilo u smecu
Tako da ja se predajem nekim drugim kuhinjama koje su malo vise bliske mojoj recimo turskoj kuhinji:)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









26
poruka na forumu
50 781



post # 4 | 10.01.2013 , 9:09 PM

HAhahahaha, znaci racice nikako :p .Ja sam nacuo da kineska hrana nema veze sa kineskom hranom u Kini :D . Pa reci mi za tursku, ja sam ovo dao samo kao primer ;)

Bilbao mi je drugarica (:









577
poruka na forumu
548 3795



post # 5 | 11.01.2013 , 3:26 PM

BlueMonday, pa odakle si ono ti ne znam ima li Turskih restorana u tvom gradu?

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









26
poruka na forumu
50 781



post # 6 | 11.01.2013 , 3:35 PM

Adrijana_ Beograd Belgrade :D

Bilbao mi je drugarica (:









577
poruka na forumu
548 3795



post # 7 | 11.01.2013 , 3:47 PM

BlueMonday, pa ima li ? ne bih rekla :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









26
poruka na forumu
50 781



post # 8 | 11.01.2013 , 3:51 PM

Adrijana_ Naravno da ima, pa u Beogradu ima sve :p

Bilbao mi je drugarica (:









577
poruka na forumu
548 3795



post # 9 | 11.01.2013 , 4:30 PM

BlueMonday, doduse ja sam obilazila samo kafane hahaha

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









62
poruka na forumu
5 143



post # 10 | 01.03.2013 , 2:14 AM

Ja sam jeo kinesku, tajlandžansku, gruzinsku, meksičku, tunizansku hranu. A planiram jos indijsku i japansku, to moram otici neki dan. od kineske mi se svidja govedje meso na mongolski nacin, kod tajlandske mi se svidela neznam sad tacno kako se zove, al ono pirinac sa rakom, gruzini imaju slicno kuhinjo kao mi, od meksicke mi se svidela ona ajkula, a tunizani uglavno jedu kuskus sa ludajama i masline.

Added (01.03.2013, 1:14 AM)
---------------------------------------------
sad se jos setio, od turske jedem kebab, a jeo i arabski falafel al mi se nije svideo



Forum » Lepota i Zdravlje » Hrana i Piće » Strana strana hrane? (Kakva li je hrana van?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: