Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Humor » Pismo roditeljima
Pismo roditeljima






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 02.09.2011 , 7:11 PM

Dragi roditelji!

Već 3 meseca je prošlo kako sam na fakultetu ovde u Beogradu, a još vam nisam pisala. Stidim se zbog toga, ali vam obećavam, da ću sve to sad nadoknaditi! Ali pre nego što nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim vas, sedite!
Nikako nemojte dalje čitati ovo pismo stojeći!
Već su mi skoro potpuno zacelile opekotine i već sam se skoro potpuno oporavila od šoka što sam morala da skačem sa četvrtog sprata. Provela sam samo dve nedelje u bolnici, vid mi se već skoro u potpunosti vratio, a i povraćam samo jednom dnevno.
Pošto sam pozar izazvala sama, moraćemo univerzitetu da platimo 20.000 evra odštete, ali to nije ništa, jer je glavno da sam ostala živa. Imala sam sreću, jer je čovek, koji stanuje preko puta, primetio šta se dešava i pozvao vatrogasce i hitnu pomoć. Posetio me je u bolnici, a pošto nisam imala gde da odem (moja soba je u potpunosti izgorela), bio je tako ljubazan i ponudio mi da pređem kod njega. Ima jednosoban stan, ali nam je zato sjajno.
Inače, on je dvaput stariji od mene, ali ludo smo se zaljubili jedno u drugo i planiramo da se venčamo. Jos se nismo tačno dogovorili kada, ali hteli bismo da se venčanje održi pre nego što se na meni primete tragovi trudnoće. Uistinu, dragi moji, biću majka! Znam, da jedva čekate trenutak, kad ćete postati baba i deda, i potpuno sam ubeđena da ćete bebice (jer cekamo trojke) primiti sa onoliko ljubavi, sa koliko ste mene okruživali kada sam bila mala.
Jedina stvar, koja trenutno odlaže našu svadbu, je da je moj verenik pokupio negde neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo bolje zahvaljujući antibioticima, koje dobijamo intravenozno. Doktori ovu bolest nazivaju sifilis, ili tako nekako.
Znam, da ćete mog supruga dočekati širom raširenih ruku, i uskoro će postati deo naše porodice. To je veoma drag covek, i uprkos tome što nema završenu osnovnu školu veoma je ambiciozan.
On je musliman, ali znam da ste vrlo tolerantni, pa vam neće smetati što je on druge veroispovesti, ni to što je tamnije puti. Sigurna sam da ćete ga voleti bar onoliko koliko ga ja volim! Pošto je približno vaših godina, slagaćete se vrlo dobro, naročito kad se preselimo kod vas (jer je naš stan suviše mali za toliko ljudi). Čini mi se da su i njegovi roditelji čestiti ljudi, njegov otac je poznati švercer narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj budući…

Tako, sada, kada sam vam sve opširno opisala, mislim da je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da mi nije nista, nisam ni bila u bolnici, nemam ni verenika ni sifilis, niti nikakvog crnca, niti sam trudna. Istina je ta, da sam pala iz matematičke analize i makroekonomije, i moracu da obnovim godinu, pa sam htela da vam pokažem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih!

Ljubim vas.

Vaša ćerka


Poruku je menjao/la TanyaWow91 - Petak, 02.09.2011, 7:13 PM








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 02.09.2011 , 7:30 PM

Aahhaha.. E ovo znam. biggrin

Ko si ti?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 3 | 02.09.2011 , 7:35 PM

Ja unapred znam iz cega cu da imam banderu..Ajde smisli mi nesto za programiranje i digitalnu elektroniku biggrin

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









24
poruka na forumu
3 0



post # 4 | 03.09.2011 , 12:44 PM

ahahahaha xDD

:)









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 5 | 06.09.2011 , 4:01 PM

Quote (Mortal)
Ajde smisli mi nesto za programiranje i digitalnu elektroniku

ja sam ovo nasla na netu, nisam ja smislila smile
al` ako naletim na to sto trazis postavicu sto da ne smile








894
poruka na forumu
729 5702



post # 6 | 06.09.2011 , 5:29 PM

Quote (DxD)
E ovo znam.

I, ja biggrin Ahahahaha biggrin

Quote (Tanja91)
Istina je ta, da sam pala iz matematičke analize i makroekonomije, i moracu da obnovim godinu, pa sam htela da vam pokažem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih!

Najbolje! biggrin

"Cuvam te, ne dam te nikom,
ja samo s tobom zelim sve.
Cuvam te, ne dam te nikom,
ni da mi sve u zivotu stane.

Cuvaj me, ne daj me nikom,
ja tebe necu nikada,
Cuvaj me, ne daj me nikom,
sve sto sam ja sve ti pripada.

Da ti se svet srusi ceo,
mog sveta deo, dacu, SAMO OSTANI TU,
i kad ne znas gde ces,
ni kako do srece, ja znacu, SAMO OSTANI TU." ❤ ❤ ❤












1830
poruka na forumu
280 1781



post # 7 | 10.09.2011 , 8:55 PM

clap xaxaxaxaxaxaxaxaxax











378
poruka na forumu
19 49



post # 8 | 10.09.2011 , 9:18 PM

Dragi roditelji i komsije oprostite na rijecima : Moram da kenjam biggrin

https://www.facebook.com/sanjin.voli.puno.ivonu
http://www.youtube.com/user/JustinBieberVEVO
http://ask.fm/EvCox










2595
poruka na forumu
281 2890



post # 9 | 27.09.2011 , 5:26 PM

''moram da kenjam'' najaci si hahahahahahahahahaha








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 10 | 01.10.2011 , 4:11 PM

Znam za ovo, ali svaki put se slatko nasmejem. biggrin
Tekst jeste smešan ali ima i istine u tome. Postoje gore stvari od jedinice i ne položenog ispita. biggrin
Znaju i roditelji to, ali vole malo da treniraju strogoću. biggrin








2595
poruka na forumu
281 2890



post # 11 | 05.10.2011 , 9:07 AM

xxaxaxaxaxaxaxaxax








565
poruka na forumu
57 210



post # 12 | 12.10.2011 , 3:13 PM

hehehe extra

NEVER GIVE UP!
Frajer Nastavlja Udarati I Nakon Što Doživi Nokaut










422
poruka na forumu
15 125



post # 13 | 20.11.2011 , 10:44 PM

axaxaxaxaxaxaxa











576
poruka na forumu
34 295



post # 14 | 14.03.2012 , 1:46 AM

Quote (Marija_Nikola)
Tekst jeste smešan ali ima i istine u tome. Postoje gore stvari od jedinice i ne položenog ispita.
Znaju i roditelji to, ali vole malo da treniraju strogoću.

Bas tako ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









1982
poruka na forumu
331 4273



post # 15 | 16.03.2012 , 7:45 PM

_Sweeper_, ma to je extra

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!




Forum » Razonoda » Humor » Pismo roditeljima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: