Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Obrazovanje » Turizam » Razlika Domaći - Strani gosti (Navike, želje, interesovanja ljudi koji posjećuju Crnu Goru)
Razlika Domaći - Strani gosti




par reči o sebi
4
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 17.09.2016 , 1:17 AM

Bavim se ugostiteljstvom dugo vremena i vezan sam sa poslom za Srbiju i Crnu Goru .. i upravo iz tih relacija često dolazim u komunikaciju sa ljudima sa ovih prostora i naravo sa ljudima koji dolaze sa raznih krajeva sveta.

Svremena na vreme tako zbog nekih situacija počeo sam da zapažam želje i interesovanaj posetilaca koji dolaze u moj objekat u Crnoj Gori... na prvu loptu to deluje sasvim svejedno .. pa šta .. došli ljudi, iznajmili smeštaj i kad su

krenuli nazad ljubazno se pozdravili ... e pa i nije baš tako ...

Odmah da napomenem, zaista postujem sve posetioce koji dodju i prema svima se odnosim "jednako" ... stavljam to pod znake navodnika jer postoji razlika ne u mojoj želji da se ponašam drugačije nego prosto postoji neko ushićenje ...

Ja volim ljude i volim komunikaciju sa ljudima ... još ako to nekome bude od koristi ... to je kompletan dan za mene

Da ne bude da sad kao nešto favorizujem moj smeštaj ili restoran, evo link od sajta koji nudi razni smeštaj po celog CG Apartmani Crna Gora .. na moru ili planini .. čisto da ljudi vide da CG nudi cene za raznu dubinu đžepa i da neki

zluradi komentari o cenama smeštaja nisu na mestu. Tu ima vlasnika smeštaja koji nude apartmane i sobe ... zimi i leti.

Nisam skrenuo sa teme, samo sam je hteo učiniti malo širom pa možda bude i malo edukativna, možda neko i promeni svoj pogled prema načinu na koji koristi godišnj i odmor a da ne mora to explicitno da znači uvećavanje troškova... nadam se da će se ljudi uključiti u temu pa da onda nastavimo dalje... a podeliću i iskustva mojih gostiju, pa možda neko otkrije neke nove destnacije u CG.

Samo opušteno



Forum » Obrazovanje » Turizam » Razlika Domaći - Strani gosti (Navike, želje, interesovanja ljudi koji posjećuju Crnu Goru)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: