Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » PC Igre » Online Igre (Poziv za zabavu)
Online Igre






0
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 02.03.2014 , 2:33 PM

Online igre sta mislite o njima ?
Da li igrate neku ?
Ako  igrate, koju  i zasto, ako ne zasto koji je razlog ?
Da li vas generalno privlace takve stvari ?

Da li poznajte neke ljude koji ih igraju i sta mislite o njima ?

Verovatno se pitate sta je razlog svim ovim pitanjima.Razlog je moj nedavno otkrice jedne online igre koja me je privukla u pitanju je eRepublik.Neki su mozda culi za nju,neki je verovatno i igraju a nekima je ovo mozda prvi put da cuju za nju.
Kao i vecina ljudi volim da igram igrice to me opusta.Vecinom sam fan Pc igara kao sto su GTA,CS,CALL OF DUTY,...
Online igre sam poceo da igram na fejsu iz ciste radoznalosti svi pricaju o njima pa cisto da probam i nisu mi se nesto posebno svidele.Medjutim jedan drug mi predlozio da probam eRepublik.Naravno rekao sam da nemam vremena za te gluposti ali sam ipak otisao i registrovao se jbg stvarno sam radoznao lik,pravo njuskalo. :D
U pocetku nisam bio zadivljen igra je bila ok ali nista posebno,medjutim posle dva tri logovanja na 1-2 minuta video sam svi pricaju o nekom cetu,raznim kanalima i ludom zezanju.Naravno morao sam i to da probam.Nekako sam otisao na cet (famozni IRC) i tako je sve pocelo tu sam upoznao neke lude likove,cuo razne gluposti i bio svedok nekih stvarno zamiljivih razgovora i razmisljanja.I evo eRepublik igram vec oko 2 meseca i stekao sam neke drustvo koje u RL(real life) nikada nebih upoznao.Ljudi koji su iz drugih gradova pa cak i iz drughi drzava pozdravljaju me kao da se znamo 100 godina.Naravno bilo je tu i losih ljudi i losih iskustava ali jbg bajke nepostoje. yes
Zakljucak: Cinjenice su da provodim vise vremena za kompom oko 2-3 sata dnevno uvek uvece,da me drugovi malo prozivaju kako sve vise kasnim,devojka mi kaze da vise volim eRepublik od nje delimicno je upravu  angry2 poljubac cao smajli za Tamaru *ako ikada zaluta i vidi ovo pisanije*   poljubac :p poljubac volinevoli srce
salim se naravno, opusteniji sam ali i nekako sam vise spremam na druzenje i upoznavanje drugih ljudi i da uzeo sam brzi net al to nema veze sa eRepublikom nego sa kladionicom(duga prica o Realu i salkeu i famoznih 7+) .  lol ziveli brows da da te noci se bas pilo i slavilo  shocked
Ako se neko pronasao u ovoj mojoj prici i zainteresovao evo link *preko njega mozete da se registrujete* probajte pa kazite koji su utisci oni koji us igrali znaju sta pricam.
Link: Put do eRepublika
registracijom postajete moji referali --> znaci ja brinem o vama ;)

Jedna  bitna stvar o eRepubliku Srbija je najjaca ima preko 11k aktivnih igraca,sve gazimo. :D

Ako vam se moj prica nije svidela molim vas odgorovite mi na postavljena pitanja *Ona gore igrice * bio bih vam jako zahvalan.
Cao :)


Poruku je menjao/la Masterboy - Nedelja, 02.03.2014, 2:39 PM

MM



Forum » PC Igre » PC Igre » Online Igre (Poziv za zabavu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: