Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » PC Igre » The Elder Scrolls
The Elder Scrolls






188
poruka na forumu
12 187



post # 1 | 30.12.2014 , 2:54 PM

Pisite nesto na ovu temu xD Svoja misljenja...

Ja sam ponovo poceo igrati Morrowind, iako svi kazu da je Oblivion i Skyrim bolji. Meni nije, zato sto se u Morrowind nekako "uzivim". Kao da sam u drugom svijetu  lol . Istina grafika je veoma losa u poredjenju sa igricama iz te godine (pogotovo me nervira ona animacija trcanja). Isto tako me nerviralo sto Journal nije sredjen. Ali opet prica i svijet su dosta bolji nego u ostalim dijelovima. Takodje ima i puno questova, kako glavnih tako i sporednih (trebace vam barem 2-3 mjeseca da je predjete) . Iz tog razloga igricu nikad nisam ni presao :D . Zadnji put kada sam igrao (prije mozda 2-3 godine :D ), dosao sam do nekog, navodno zadnjeg prezivjelog Dwemera. Treba ga izlijeciti od neke bolesti, a nisam znao. Tako da dalje nisam ni igrao xD . U pocetku ce vam mozda biti dosadno, al' sto dalje idete, sve je zanimljivija. Igrica je nelinearna, sto znaci da je mozete preci XX puta a da vam se radnja nikad nece odvijati istim putem. Morrowind mogu staviti na listu najboljih igrica koje sam igrao.     yes

Oblivion mi se nije nikad svidio. Najvise zbog mnostva bagova, prekratak glavni quest i nedostatak slobode :( . Nekako si prisiljen da rjesavas glavni quest. Na Morrowindu uopste nije obavezno (sam Caisus kaze da mozete uzeti odmora)

Skyrim volim zbog crafting moda i vrhunske grafike, al' opet, Morrowind ima neki šmek i zato mi je omiljeni ;)


Poruku je menjao/la IgishaA - Utorak, 30.12.2014, 3:23 PM









Brainiac !!! Beware
416
poruka na forumu
29 248



post # 2 | 30.12.2014 , 8:52 PM

Igrao sam sve delove TES-a ( osim ovog online-a ) i u potpunosti se slazem sa tobom.
Morrowind je i po meni majka tes-a.Mozda grafika i animacija nisu na nekom "visokom" nivou,ali je ipak radnja odlicna.
Oblivion mi se uposte ne dopada,igrao sam ga samo 1-2h.Jednostavno nije to-to
Doduse,Skyrim mi je odlican,i zbog grafike ali i zbog dobrih animacija.


Forum » PC Igre » PC Igre » The Elder Scrolls
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: