Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: G_A_R_I  
Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Zarada za 5 minuta (Procitajte!!!)
Zarada za 5 minuta






4
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 17.07.2016 , 7:34 PM

VERUJTE MI I NECETE ZAZALITI!!! OSTVARITESVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN Način ZARADE I ZA NJEGA VAM TREBA SAMO 300 DIN! KAKO PRETVORITI 300 DINARA U 300000 hiljada, CITAJUCI OVO MOGAO BI VAM SE ZIVOT ZAUVEK PROMENITI! OVO ZAISTA FUNKCIONISE!!ODVOJITE 15 MINUTAVASEG VREMENA DA PROCITATE DO KRAJA. Nasao sam ovo na jednoj news grupi iodlucio isprobati.Pre par nedelja, pretrazivao sam newsgrupe i naisao sam naclanak sličan ovom u kojem je pisalo da mozete zaraditi hiljade dolara usamo PAR NEDELJA sa samo malimulogom od 300 dinara! Pomislio sam, „Dabas,ovo mora da je prevara” no kao vecina nas, bio sam znatizeljan, pa samnastavio s citanjem. Kako god, pisalo je da posaljete 50 dinara svakoj od6 imena i adresa koje su bile u tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu nakraj popisa na #6, te posaljete taj clanak na najmanje 200 foruma,newsgrupa, blogova...itd... (Ima ih na hiljade).Nema kvake to je to. Pa sam nakon malo razmišljanja, isavetovanja s prijateljima, odlucio pokusati. Mislio sam „Šta imam izgubitiosim 6 markica i 300 dinara, zar ne?”zatim sam ulozio tih bednih 300 dinara IPOGODITE STA!?u roku od 7 dana, poceo sam dobijati novac postom.Bio samzaprepascen! Pomislio sam da ćetim biti ubrzo gotovo, ali novac jeneprestano dolazio. U prvoj nedelji, zaradio sam oko 1000 dinara. krajem drugenedelje zaradio sam ukupno vise od 9.000 dinara u trecoj nedelji imao sam preko45.000 dinara i još raste. Ovo je sadamoja 4 nedelja i moja ukupna zarada je malovise od 80.000 dinara a novac još ludacki dolazi. To sve sigurno vredi 300dinara, i 6 markica!! Sada ću Vam reci na kojem principu ovo radi i jošvaznije, ZASTO radi…Osim toga, pobrinite se da imate istampanu kopiju ovogclanka SADA, tako da bi mogli proveravati neke informacije kada ihzatrebate. OBECAVAM Vam da ako tačno pratite moja uputstva , zaradivacete visenovca nego sto ste ikada mogli radeci nešto tako lako! NASTAVITE CITATI DABIH STE SAZNALI KAKO OVO RADI!!! Predlog: Procitajte ovu celu porukupazljivo! (isprintajte je ili je kopirajte na svoj racunar.) Sleditejednostavna uputstva i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je.MOLIM VAS, VERUJTE MI, želIM VAM DOBRO!!! A, Vas ulog je samo 300 dinara(Plus postarina na samo 6koverata...samo jednom...bez ponovnog slanja poste)VAžNO.Ovo nije prevara; nema laznih obecanja,nije ilegalno; i 99% nijeriskantno - stvarno funkcionise! Ako ste odani sledećim uputstvima, dobija ćeteizvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!!!! MOLIM VAS Slediteova uputstva TačNO i 50 000 dinara ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do
60 dana. Ovaj program ostaje uspesan zbog ISKRENOSTI I POSTENJA ucesnika. Molim
Vas nastavite njegov uspeh pazljivo prateci i postujuci uputstva. Sada ćetepostati deo Postanskog poslovanja. U ovom poslu Vas proizvod nije cvrst iopipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista.Mnogo udruga rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac
od tih lista je sekundaran prihod koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traže da ihukljuce u tu listu. Ovo su 4 koraka do sigurnog uspeha: KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirica inapisite sledeće na svaki papiric „PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST.” Sadauzmite 6 novcanica od 50 dinara i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da
se novcanica ne može videti kroz kovertu (radi sprečavanjakrade).Najbolje da budu plave koverte. Zatim, stavite jedan papiric u svaku od
6 koverti i zatvorite ih. Sada biste trebali imati 6 zatvorenih koverti, svaku sa papiricem na kojem jeiznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, i 50 dinara novcanicu. Ono sto Viradite je da stvarate uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtevate zakonituuslugu i placate je! Kao vecina nas bio sam pomalo skeptican i pomalo zabrinuto legalnim pogledima svega toga. Pa sam i proverio sa U.S. Post Office(1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to zaista legalno. Posaljite tih 6koverti na sledeće adrese:   #1.) Drakulić Stevan, Blaška Markovića 12,25000 Sombor, Srbija#2.) Ilić Goran, Lole Ribara 23,38219Lešak, Srbija#3.) Vukin Goran, Vodovodska 63/9,11030Čukarica, Srbija#4.) Kristina Karanović, Železnička 19,22000 Sremska Mitrovica, Srbija#5.) Biljana Milenković, Mramorska 1,Čokot, 18250 Niš, Srbija#6.) Nemanja Milovanović Danila Kiša 16/1 ,19210 Bor , SrbijaKORAK 2 > Sada izaberite ime pod #1 saliste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, pomaknite ostala imena prema gore(6 postaje 5, 5 postaje 4,4 postaje 3, itd...) i dodajte SVOJE Ime pod brojem 6 nalisti. KORAK 3 >Promenite u clanku sve stotrebate, no nastojte odrzati clanak sto sličniji originalu sto je vise moguće sadaposaljite svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 foruma,newsgrupa...itd... no zapamtite, sto ih viseposaljete,to vise novca zaradite! Necetedobiti puno osim ako ne saljete kao ludi). Ovo je savrseno legalno! MOLIM
VAS,VERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postallottery zakona. Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatrebanovac, prodite sve ponovo, i ponovo. MOLIM VAS ZAPAMTITE da ovaj NačinZARADE ostaje uspesan zbog ISKRENOSTI I POSTENJA ucesnika i njihovepazljive posvecenosti uslovima. Uzmite to ovako: Ako ste posteni, programće se nastaviti i novac koji dobijaju mnogi drugi doći će i do Vas.Možda želite zadrzati imena i adrese poslate Vama, bilo na racunaru ili napapiru i cuvati beleske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJE da Vi zaista sprovodite uslugu(Takode bi mogla biti dobra ideja da zamotate novcanice od 50 dinara u tamni
papir da bih ste smanjili rizik postanskih lopova.) Vase imeće se pomicati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do #1pozicije dobija ćete te hiljade dinara u CASHU!!! Kakva prilika za samo 300dinara (50 dinara za svakog od prvih 6 osoba napisanih na listi) Posaljite ih
sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu! Sada je vas zadatak da nalazite nove osobekoje hoće da se se prikljuce ovom programu! Sto vise osoba nadete , vise love ćetezaraditi, ovo neće trajati beskonacnojednom će se krug verovatno, zatvoriti stopre se ukljucite veca je zarada. Pogledajmo sada sledeći primer a to je daukljucite samo 6 osoba i neka svako od tih 6 osoba ukljuci novih 6 osoba,
geometrijski pomerajuci Vas od pozicije 6 do pozicije 1. 6 x 6 x 6 x 6 x 6 x 6 x 50 dinara=2,332.800 dinara!!! Suma od koje se vrti u glavi a mnogiukljuce i mnogo vise osoba u program. Slobodno se savetujte sa prijateljima oovome da li se isplati, još bolje ako vas se vise ukljuci, vise ćetezaraditi, pogotovo ako svaki posebno stavi svoje ime na listu, ako svi budete na istojlisti necete puno dobiti, jer vasa imena bi se prebrzo pomakla sa 6. do1.mesta. 1. PRODAJETE PROIZVOD, CIJA PROIZVODNJA VASNišta NE KOSTA! 2. PRODAJETE PROIZVOD, CIJI TRANSPORT VASNišta NE KOSTA! 3. PRODAJETE PROIZVOD CIJA REKLAMA VASNišta NE KOSTA! 4. KORISTITE SNAGU INTERNETA I MULTI-LEVELMARKETINGA! 5. VAS JEDINI IZDATAK OSIM POCETNEINVESTICIJE 300dinara JE VASE VREME! 6. SAV PRIJEM JE VASA CISTA ZARADA! 7. OVAJ PROGRAM CE ZAUVEK IZMENITI VASZIVOT! **** S R E C N O !!! ****






Bitno je biti glup i uporan
72
poruka na forumu
4 11



post # 2 | 17.07.2016 , 9:17 PM

'de ljudi banujte ovog lika i brišite poruku.
Pročitao sam svega par reči i dovoljno mi je da shvatim šta je u pitanju, nemam potrebe gubiti 15 min.

Ova prevara je praistorijska. Piramidalne šeme i/ili lančana pisma više ne prolaze kod nas.

Before you can be old and wise, you must first be young and stupid.



Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Zarada za 5 minuta (Procitajte!!!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: