Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: G_A_R_I  
Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Kako da podesim mail klijent na fonu?
Kako da podesim mail klijent na fonu?






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 09.07.2011 , 3:50 AM

Konkretno me zanima kako da podesim gmail, live i yahoo mail naloge da mogu da ih koristim preko fona, ali da ne moram da idem na da idem na njihove sajtove da se logujem i tome sl..... Na fonu imam kada udjem u poruke opciju e-mail, i pokusavao sam da podesim ali mi nikako nije islo, video sam na gmailu uputstvo za podesavanje ali opet mi nije uspelo.... Takodje imam aplikaciju "Exchange ActiveSync" nisam siguran cemu sluzi ali milim da je ta aplikacija nesto kao "microsoft outlook", KAKO DA PODESIM? uzgred imam "Samsung GT S5230W STAR" u poslednje vreme stalno koristim mail, pa me mrzi svaki put da palim komp da poveravam, sobzirom da zbog "EXTRA CAFE INFO" isto proveravam extracafe mail, isto mi je potrebno uputstvo kako da podesim extra cafe mail, predpostavljam da se on isto namesta kao googla mail posto je provajder gmail....
Aj sad ko zna nek odg!?











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 09.07.2011 , 2:33 PM

ja imam na svom fonu vec namesteno za hotmail samo udjes u podesavanja naloga za email i uneses svoju e mail adresu i sifru i ako jos nesto zatrazi i to je to...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 3 | 14.07.2011 , 1:07 AM

Quote (Anubis)
ja imam na svom fonu vec namesteno za hotmail samo udjes u podesavanja naloga za email i uneses svoju e mail adresu i sifru i ako jos nesto zatrazi i to je to...


Pa meni svasta trazi:

Trazi mi
SMTP SERVER , SMTP PORT , IMAP4 SERVER I PORT , PA IMA KAO NESTO DA SE BIRA POP3 ILI IMAP4 I ISTO IMA DA SE BIRA NESTO KAO SSL I TLS









Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 4 | 03.08.2011 , 9:14 AM

Ma skineš aplikaciju eBuddy i imaš skoro sve naloge za chat.








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 5 | 03.10.2011 , 10:41 PM

@srbija . . . ma znam imam tu aplikaciju, ali problem je sto ja mora da udjem u nju da bi mogao da prowerim postu, dok owamo moze da se podesi da se samo refresuje u odredjenom vremenskom periodu i onda te telefon obavesti ako je stigao mail , kao sms, zato mi wise owo odgowara.

@Sushe, pa nzm bas da li bi mi operater, tj. da li bi mi u korisnickom servisu namestili, jer mail nema veze sa mobilnom mrezom, mada mogu da probam da odem tongue











978
poruka na forumu
107 1318



post # 6 | 03.10.2011 , 10:53 PM

Neznam kako bih ti pomogao, kod mene na Nokiji je nastimano tj bilo je lagano, udjem u poruke i u mail-u sam, ne trazi ni sifru, nikad jer sam na Yahoo registrovao svoj broj! A i na svakim mail imam obavjestenje...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Kako da podesim mail klijent na fonu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: