Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Sandra i ekipa
Sandra i ekipa






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 06.05.2011 , 2:03 PM

Pozdrav svima...

Ja sam Beti. Imam dva ipo meseca i luda sam ko struja. Moja mama Sandra me ne grdi samo poneki put vikne kada zadjem u teritoriju macaka jer se boji da me opasne zverke ne unakaze. Vec me je glava porodice macka Cica zgrabila za guzu cat

Moja gazdarica me je cekala 8 godina i napokon me ima. Pa Vas molim ako nesto znate da joj pomognete oko brige vezano za mene. Bilo je davno kada je ona imala kuce. Juce nam je bio veterinar zato sto nam okice suze i rekao je da moram na operaciju, Sandra je plakala da sam se ja prestravila, zavukla sam joj se u duksericu i bila joj rame za plakanje. Moram da idem na operaciju da mi podignu kapke jer mi trepavice cesu oko pa mi zato idu suzice.

Veterinar nas je grdio sto smo poverovali u pricu odgaivaca pa sad imamo gomilu pregleda da obavimo, jer odgaivac je rekao da sam ociscena od glista a nisam, da sam primila vakcinu protiv stenecaka, a nisam cranky
Tako da ja jos jedno mesec dana necu smeti napolje eek

Inace, sve je ok. Ukucani su me zavoleli, tata koji je bio protiv da dodjem u kucu jer sam velika obaveza bio je presrecan kad me je video, sta cak mi se i isplezio biggrin kupio mi je am i povodac, gomilu poslastica i svako jutro pre posla dodje da me pomazi pre nego sto ode. Srecna sam, masem repom i obozavam da se igram :lol:



Fajlovi: 3133769.jpg (298.9 Kb)










904
poruka na forumu
96 378



post # 2 | 06.05.2011 , 2:08 PM

Evo jos slikica dok sam bila kod odgaivaca...






Fajlovi: 6580516.jpg (295.5 Kb) · 8589007.jpg (284.1 Kb) · 3908787.jpg (82.0 Kb) · 7327763.jpg (62.7 Kb)










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 06.05.2011 , 2:09 PM

Jao Sandra, predivna ti je kuca! biggrin
Imamo jednog vise clana na sajtu biggrin
A i nadam se da sam da ces biti malo vise tu biggrin
naravno, sa kucom biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 4 | 06.05.2011 , 2:29 PM

Quote (DxD)
Jao Sandra, predivna ti je kuca!
Imamo jednog vise clana na sajtu
A i nadam se da sam da ces biti malo vise tu
naravno, sa kucom

Hvala mila moja!!!
Eto ja sam pocela prva, pa nek svako ko ima ljubimca pokrene temu.

Mi se nedamo, nadamo se najboljem, danas cemo da popijemo tu tabletu za gliste, 10. ide na liftig, a kad se malo privikne na te konce na glavi ici ce na vakcine i revakcine, ima tri da primi.

A danas kad tata dodje da nebude Beti sama idem da joj kupim najveci krevetic koji nadjem, bila je korpa u pet centru ali mi se ne svidja.










Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 5 | 06.05.2011 , 4:43 PM

sandra1000, jesu li tvoji ajd posudi jedan biggrin specool extra su biggrin

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 06.05.2011 , 6:44 PM

AMMIR95, ma to je samo Beti, a ne deset Betiii biggrin
sandra1000, ma bice bolje smile
samo cuvaj tvoju Betiku i sve ce biti super biggrin

Ko si ti?









192
poruka na forumu
46 491



post # 7 | 06.05.2011 , 9:29 PM

Sandra Beti je preslatka ! Ja imam macka i prosli smo i vakcine i ciscenje od glista bez vecih problema, jedino smo dobili strah od veterinara smile smile logicno kad ode dobije bocu, a to bas ne prija smile Inace zove se Garfild-Gasa i blesav je skroz smile

promeni me









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 8 | 07.05.2011 , 6:09 PM

Sandra kuca ti je divna, prelepa yahoo I ja pse obozavam biggrin








904
poruka na forumu
96 378



post # 9 | 07.05.2011 , 6:16 PM

Beti je danas ok. Hvala Bogu ne suze joj okice mnogo i zivahnija je, celo jutro smo se igrale. Gledala je kroz prozor i upoznavala se sa okolinom i od svih prolaznika pocela je da kidise na jadnu cictacicu, zena se prepala a ja sam ukapirala da mi je kuce rasista eek Sta ce biti kad poraste kad ona sa dva meseca vec zavodi red.

A o stetama da i ne govorim....

pojela je cosak police, papucicu od fotelje za komp, jednu patiku, moje papuce i sve sto joj je dostupno morala je bar da obrebe zubima angry

Imamo problem, ja nemogu da je kaznjavam, juce mi se upiskila na parket i viknula sam, kad me pogledala onim okicama nije mi bilo dobro, rastuzila me. Neznam kako da je "kaznjavam" tj. da joj dam do znanja da je skrivila nesto.

Quote (AMMIR95)
sandra1000, jesu li tvoji ajd posudi jedan extra su

Hvala, bilo bi lepo da su svi moji biggrin
Ima ih jos ako ih zelis, ja sam prva koja je kupila kuce iz tog legla. Ima 4 muska i dve devojcice. Muski zu za*ebani skroz, onako mali i grizu. Moja beti je bila najdelja i naj mirnija.

Quote (bmaksimovic)
Sandra Beti je preslatka ! Ja imam macka i prosli smo i vakcine i ciscenje od glista bez vecih problema, jedino smo dobili strah od veterinara logicno kad ode dobije bocu, a to bas ne prija Inace zove se Garfild-Gasa i blesav je skroz

Nas sve to ceka, i moj macor je narandzast kao Garfild ali smo ga krstili Roki, ne ulazi u sobu ko da je puma u njoj biggrin Beti se naostrila da mu se revansira, neda mu da priviri u sobu, a sa Cicom se zblizila, distanca jos uvek postoji ali na dobrom su putu da se bas zavole.

Obozavam zivotinje, ali da budem iskrena i obaveza su, tek sad to vidim od kad imam kuce. Izigravam tetkicu po ceo dan wacko












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 07.05.2011 , 6:20 PM

sandra1000,
Quote (sandra1000)
Obozavam zivotinje, ali da budem iskrena i obaveza su, tek sad to vidim od kad imam kuce. Izigravam tetkicu po ceo dan

hahahha
pa takve su kuce..
nemoj ih kaznjavati, jer ce tada u inat da idu..
pokusaj kroz igru da joj stavis do znanja da ne sme raditi neke gluposti biggrin

Ko si ti?









192
poruka na forumu
46 491



post # 11 | 07.05.2011 , 10:17 PM

Quote (sandra1000)
Obozavam zivotinje, ali da budem iskrena i obaveza su, tek sad to vidim od kad imam kuce. Izigravam tetkicu po ceo dan

Naravno, oni su kao clanovi porodice i o njima treba voditi racuna smile
Quote (sandra1000)
Imamo problem, ja nemogu da je kaznjavam, juce mi se upiskila na parket i viknula sam, kad me pogledala onim okicama nije mi bilo dobro, rastuzila me. Neznam kako da je "kaznjavam" tj. da joj dam do znanja da je skrivila nesto.

Nisam imala kucu nikada ali znam da u toj situaciji urade sledece: uhvatis je za vrat i njusku stavis u to sto je uradila kazes fuj i time joj stavis do znanja da je to lose.Zvuci grubo ali daje rezultate.Problem oko grickanja stvari resavas igrackom koju ce gristi umesto namestaja i stvari smile

promeni me









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 12 | 07.05.2011 , 10:23 PM

Quote (bmaksimovic)
Nisam imala kucu nikada ali znam da u toj situaciji urade sledece: uhvatis je za vrat i njusku stavis u to sto je uradila kazes fuj i time joj stavis do znanja da je to lose.Zvuci grubo ali daje rezultate.Problem oko grickanja stvari resavas igrackom koju ce gristi umesto namestaja i stvari

ma da najbolje da joj uplati penziono za stare dane, ma raspali po guzi*i ako si videla na vreme da vidis kako ce da nauci evo imam i macka i psa i nemam tih problema a dresirani su i umiljati, maca cak vecinu vremena u kuci provodi al to su zivotinje siguno im neces lepim recima pokazati gde grese...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









904
poruka na forumu
96 378



post # 13 | 08.05.2011 , 1:48 PM

Quote (Anubis)
ma da najbolje da joj uplati penziono za stare dane, ma raspali po guzi*i ako si videla na vreme da vidis kako ce da nauci evo imam i macka i psa i nemam tih problema a dresirani su i umiljati, maca cak vecinu vremena u kuci provodi al to su zivotinje siguno im neces lepim recima pokazati gde grese...

Ha ha ha biggrin

pa problem je taj sto je Shar pei sam po sebi zlopamtilo, nepoverljivo i opasno kuce. Veterinar mi je rekao "Sandra ne zezaj se, tako kako radis ti ces biti njen ljubimac, a ne ona tvoj" I u pravu je. Zao mije da je bijem, nisam je kupila da bih je tukla, moram da smislim nesto, bez zezanja, okrenem se da me niko nevidi i pocnem da placem od tuge, bas mi je zao.












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 14 | 08.05.2011 , 2:10 PM

Quote (sandra1000)
Zao mije da je bijem, nisam je kupila da bih je tukla, moram da smislim nesto, bez zezanja, okrenem se da me niko nevidi i pocnem da placem od tuge, bas mi je zao.

biggrin

ma nisam mislio tuci u smuslu izivljavati se na jadnoj zivotinjie vec evo naprimer moj macak pre je stalno kandzama po namestaju jbg malo, malo pa nesto pokida i onda lepo cim ga vidim po sapi je dobijo nista preterno al da zna, u pocetku me gledo ko izgubljen pa kasnije krene al gleda u mene i cim dignem ruku povuce se...

Evo sada se odvikao i kad udje u kucu odmah u svoju fotelju ( ima rezervisanu samo za sebe ko direktor ) i milina samo sto je djubre bezobrazno u drugim stvarima biggrin


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 15 | 08.05.2011 , 2:31 PM

Quote (Anubis)
Evo sada se odvikao i kad udje u kucu odmah u svoju fotelju ( ima rezervisanu samo za sebe ko direktor ) i milina

ahahahahah biggrin
Quote (sandra1000)
bez zezanja, okrenem se da me niko nevidi i pocnem da placem od tuge, bas mi je zao.


a pa nemoj tako..
gledaj malo Cezara, mozda ces nauciti nesto od njega biggrin

Ko si ti?









192
poruka na forumu
46 491



post # 16 | 08.05.2011 , 3:07 PM

Quote (Anubis)
ma da najbolje da joj uplati penziono za stare dane, ma raspali po guzi*i ako si videla na vreme da vidis kako ce da nauci evo imam i macka i psa i nemam tih problema a dresirani su i umiljati, maca cak vecinu vremena u kuci provodi al to su zivotinje siguno im neces lepim recima pokazati gde grese...

xaxaxaxa naravno.moja maca je malo saskasta nece bas uvek da slusa biggrin prutic resi problem za neko vreme biggrin

promeni me









904
poruka na forumu
96 378



post # 17 | 10.05.2011 , 1:52 PM

Ha ha ha ...

ma macke nisu nikakav problem, to po mom pogledu zna dal valja ili ne valja to sto radi.
Imam jedne papuce od celih 25 g
time sam ih treskala po guzici i sad kad vide da se vatam za papucu beze ko sasave, odma su fine. Cica me provalila, odmah dodje da se slihta biggrin
Dok ovaj mali smrda Roki, on me bojkotuje. Kao ljut je.

Juce sam umrla od smeha,

Beti se polako oslobodila pa svrlja po kuci. Juce nije cula da nam je dosao gost pa je utrcala u dnevnu sobu i kad je osetila tudj miris zbrisala je u sobu i odande rezala i lajala. Ha ha ha... mnogo je bila smesna kako se ispalila












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 18 | 10.05.2011 , 2:00 PM

sandra1000, hhahhahahah biggrin
ma samo da se oslobodi..
na sve ce lajati lol biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 19 | 12.05.2011 , 6:45 PM

Evo malo slicica od nas biggrin

A ovako su se macke sirile dok Bety nije dosla kuci lol




Fajlovi: 9230058.jpg (353.2 Kb) · 5853898.jpg (83.3 Kb) · 9400423.jpg (196.5 Kb)










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 20 | 12.05.2011 , 7:40 PM

sandra1000, ala se sire... lol
sada ce Beti da uvodi red lol biggrin

Ko si ti?



Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Sandra i ekipa
Search: