Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Pittbull - dilema
Pittbull - dilema




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 21 | 08.12.2010 , 11:03 PM

sve zavisi od psa i coveka...npr moj komsija ima staforda koji isto vaze za opasne pse, ali ona je toliko razmazena da prosto ne poverujes, ja koja se inace plasim od svakog kuceta, njoj pridjem i stavim ruku u usta... mada znate kako se kaze...ne verujem sebi a kamoli kucetu...

Quote (badule)
Samo mi reci kako ti od pedeset kila mislis da se nosis sa plavookim pitbulom.... ?

moze veruj mi ... samo treba od malih nogu da mu stavi do znanja ko je gazda... gledala sam emisiju na TCL i sad zena ima vucjaka i izlazi da ga seta a on ide prvi, i onda onaj covek sto dresira pse joj kaze: ne dozvoli da on ide ispred tebe, prvo uvek ides ti, da se zna ko je gazda... moj savet je za sve koji oce kucice ili ih imaju da ih dresiraju...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 22 | 09.12.2010 , 1:54 AM

Staford je dozvoljen a Pit zabranjena rasa. Tako da svrstali bi me u dilere da ga kupim biggrin jer ovde u mom kraju kad vidis da neko seta Pita znas da je dilercina.











306
poruka na forumu
44 162



post # 23 | 09.12.2010 , 11:10 AM

Moj komentar na pocetak price i glavno pitanje je da je pit svakako rasa pasa kojeg ne mozemo da drzimo u kuci, bez obzira ima li u kuci male dece ili ne.. Za pita i slicne rase je najbolje imati dvoriste i box.. Ako ga vec kupis postavi se prema njemu kao gazda i neces imati problema, cuvace kuću a i tebe..To mogu 100% da potvrdim.. smile
Ne znam da li si videla na ''moj ljubimac'' ali ja imam dobermana..Imala sam istih dilema, ali sada se nimalo ne kajem.. Ima svoj prostor u dvoristu a ja nikakvih problema.. smile

*** k r o f n i c a ***









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 24 | 09.12.2010 , 12:10 PM

Quote (MarijanaBK1)
ne dozvoli da on ide ispred tebe, prvo uvek ides ti, da se zna ko je gazda... moj savet je za sve koji oce kucice ili ih imaju da ih dresiraju...

da nije to onaj Cezar?

Ko si ti?









93
poruka na forumu
2 0



post # 25 | 09.12.2010 , 3:36 PM

[img][/img]


Fajlovi: 9584841.jpg (119.9 Kb)








306
poruka na forumu
44 162



post # 26 | 09.12.2010 , 9:46 PM

Quote
''Da nije to onaj cezar?''..

DXD nije Cezar vec Zevs.. smile Ako si mene pitala.. :)))

*** k r o f n i c a ***









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 27 | 10.12.2010 , 1:27 PM

Quote (KROFNICA10)
Ako si mene pitala.. :)))

nisam smile , pitala sam celicanku ( Marijanu )
inace zavisi, mnogo na TV ima dresera
ja znam za Cezara na nacionalnoj geografiji smile

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 28 | 10.12.2010 , 10:17 PM

ma samo tempo! biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 29 | 11.12.2010 , 1:11 AM

Quote (KROFNICA10)
Moj komentar na pocetak price i glavno pitanje je da je pit svakako rasa pasa kojeg ne mozemo da drzimo u kuci, bez obzira ima li u kuci male dece ili ne.. Za pita i slicne rase je najbolje imati dvoriste i box.. Ako ga vec kupis postavi se prema njemu kao gazda i neces imati problema, cuvace kuću a i tebe..To mogu 100% da potvrdim.. smile
Ne znam da li si videla na ''moj ljubimac'' ali ja imam dobermana..Imala sam istih dilema, ali sada se nimalo ne kajem.. Ima svoj prostor u dvoristu a ja nikakvih problema..


Ja nemam dvoriste, a ni veliku terasu. Imam ogroman stan sa terasicom, vise bi mi odgovaralo da je obrnuto.

Gledala sam onaj film, danas, dusu sam isplakala i tek skoro dodjoh k sebi, a bas sam se lepo bila nasminkala i jbg. Nepamtim kad sam zadnji put plakala zbog filma, neverovatna prica. Zao mi je sto je bas ovoliko tuzan. Inace pas me je odusevio i lepotom i pametnoscu. To je japanska Akita Inu, predobar pas, ali mazga ko haski, radni pas za sneg i sanke. nije za stan, to je za njega robija. Mb... bez uvrede, ovi tvoji psi mi deluju ko da im je majku opalila neka dzukela. A i usi im nisu kupirane, ako vec gais pse, radi to onako kako valja. ja bi to ovako...a ne da lecim komplekse pa daj sta das dzumara, al nek lici na pita


Ja to volim ovako... izvini biggrin



Fajlovi: 2613645.jpg (34.3 Kb) · 0645354.jpg (32.4 Kb) · 4274642.jpg (28.1 Kb)










904
poruka na forumu
96 378



post # 30 | 11.12.2010 , 1:29 AM

Quote (mb)
To su samo price. Ja imam mesanca staforda i pita. Kako ga budes dresirao takav ce biti, ako se on navukne kao mali da bude u kuci sa mackama ili drugim kerovima nemas problema. Te price da su agresivni, jedu zivu decu itd mogu samo da pricaju. Ti mozes bilo kog kera da napravis agresivnog ili za borbe, samo sto pitove, staforde itd uzimaju klincu lozane pa to prave od njih. Sto je najgore posle im je zao jer ne mogu da ga puste sa lanca......

Evo, vidi, ja volim pita i staforda i svakog psa na svoj nacin. Nekaze se dzabe da je u psu pola gazde, ali... ja bih se ubila na jedan kada bih me pit unakazio kao ove ljude na slikama... Niti zelim da ga povede zelja za krvlju pa da mi rastrgne macke ili bilo koga u kuci. Ima pitova koji su maze, ali krvna linija im je cista, ovde kod nas nema dobrog pita, svaki njegov predhodnik je bio agresivan. Da se razumemo svaki pas je agresivan, kad mu bude pun k. tebe ima da te napadne, ali za pitove niko ne odgovara sem tebe, jer zakon nije na tvojoj strani ako tvoj pas napadne bilo koga i pas lutalica ima bolji tretman, cak, mozes i u zatvoru da zavrsis, a psa da ti uzmu i uspavaju. Ja to nemi mogla da prezivim, mislim da bih za tako nesto bila u stanju zubima da im kidam parcice mesa.

Added (11 Dec 2010, 1:29 Am)
---------------------------------------------



Fajlovi: 1583605.jpg (175.6 Kb) · 9332105.jpg (262.2 Kb) · 3530000.jpg (197.3 Kb) · 2501342.jpg (20.1 Kb)

Poruku je menjao/la sandra1000 - Subota, 11.12.2010, 1:29 AM











93
poruka na forumu
2 0



post # 31 | 12.12.2010 , 4:51 PM

PODRZAVAM TE!!!!!!!








904
poruka na forumu
96 378



post # 32 | 13.12.2010 , 1:05 AM

KOD NAS NEMA ZDRAV PITBULL, NEMA, SVAKI NOVI JE POTEKAO OD NEKOG KRVOLOCNOG KRETENA. INA NA NACIONALNOJ GEOGRAFIJI EMISLIJA " SAPTAC PSIMA " COVEK IMA PREKO DESET PITOVA I SVI SU KO MACKE, UMILJATI I SLATKI, JA SAM REKLA DA OVDE U SRBIJI NEMA BOBROG PITA I IZA TOGA STOJIM. POSTOVANI MB, POSTOJI VETERINARSKI FAKULTET U BEOGRADU PA IZVOLI IDI I UZMI POTVRDU OD NJIH DA IMAS CISTOKRVNE PITOVE TJ. DA TI PSI NISU MESANCI, LEPO OBJAVI DOKUMENT A JA CU PRED SVIMA JAVNO DA TI SE IZVINIM! JA UVAZAVAM SVACIJE MISLJENJE I FORUM POSTOJI ZATO DA BI SE I POLEMISALO O NEKOJ TEMI, IMA STVARI KOJE NI JA NEZNAM PA PITAM, JER ME ZANIMAJU I HOCU DA NAUCIM OD VAS KOJI ZNATE, A NE DA ME NEKO KRITIKUJE I VREDJA STO NEMA SMISLA.

EVO GA CESAR MILAN VODITELJ EMISLIJE " SAPTAC PSIMA "




Fajlovi: 3460520.jpg (149.6 Kb) · 6032612.jpg (34.4 Kb)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 33 | 13.12.2010 , 1:39 PM

Quote (DxD)
da nije to onaj Cezar?

Quote (DxD)
ja znam za Cezara na nacionalnoj geografiji

nije to taj...ovo je bila neka emisija na TCL


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 34 | 13.12.2010 , 3:39 PM

Quote (MarijanaBK1)
nije to taj...ovo je bila neka emisija na TCL


aha
inace, Sandra i Marijana pogledajte na nacionalnoj geografiji njega
svako kuce nauci svasta, kako da se ponasa.... thumb biggrin

Ko si ti?









52
poruka na forumu
1 0



post # 35 | 13.12.2010 , 4:56 PM

lepotan


Fajlovi: 8689942.jpg (18.1 Kb)








904
poruka na forumu
96 378



post # 36 | 13.12.2010 , 4:59 PM

Quote (balsa)
Ovo je odlicna rasa,a to sto se ljudi ne razumiju u psihu pasa to je drugo. To sto je u Srbiji 95% pitova za klanje normalno da ce svaki njihov potomak da ima to u krvi.Ja sam uopsteno rekao o rasi kakva je,nisam zalazio u to sto ljudi rade njima i sto ih uci.Cezar Milan zna sta psu treba,a on je uradio sto u Srbiji niko nije i niti ce...Tako da oni ne trebaju da pricaju o drzanju pitova i slicno

JA PRICAM O PITBULU KAO ZIVOM BICU, KAO CLANU MOJE PORODICE, NEKOME KO BI MI PRAVIO DRUSTVO I KOGA BIH VOLELA NAJVISE. PAS JE SAVRSEN, MOZDA I NAJLEPSI PAS NA SVETU, I JA KAZEM DA BIH GA HTELA I RAZMISLJALA SAM O TOME. ALI, DA SAM NEGDE U NEKOG DRUGOJ DRZAVI, VISE BIH SE BOJALA PEKINEZERA I PUDLICE NEGO SAMOG PITA. JA SAM SAMO REKLA DA OVDE NEMA PSIHICKI STABILNOG PITA I NISTA VISE. A I PONAJMANJE STO SAM PROCITALA SVE STO JE DOSTUPNO O RASAMA PASA, I PRATIM ISTRAZIVANJA A I EVO JEDAN VIDEO NA KOME SU 10 NAJ OPASNIJIH PASA












904
poruka na forumu
96 378



post # 37 | 13.12.2010 , 5:11 PM

mb... necemo da se svadjamo, postujem tvoje misljenje, moje je drugacije. Ali jedan savet svima koji planiraju da kupe psa, da niposto ne kupuju po odgaivacnicama jer tamo samo stancuju pse i vas gledaju kao lovu koju cete da im date za kuce, boli njih du*e dal ces ti da budes zadovoljan kvalitetom, i vecina njih ima urodjene zdravstvene probleme, dok ljudi preko oglasa koji su jednom parili psa ostaju u kontaktu sa vama i zanimaju se za zdravlje i napredak psa kog su prodali. Zelim da svi budemo ok. a ne da se svadjamo. A i ja znam sebe, kad bih znala gde ima da se kupi plavi pitbul odma bih otisla i uzela ga, on mi je najlepsi. Jeste cezar sa nacionalne g. u 3 sata nocu je. Svako vece ga gledam i skinula sam njegov video sa neta. Ja sam svesna sebe i ljubavi koju posedujem da od lava mogu da napravim mace, tako da je pit mala beba za mene. Mozda sam i ja malo preterala ali vi brate hocete fajt biggrin











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 38 | 13.12.2010 , 6:16 PM

svadje bez
salim se, nije ovaj sajt stvoren za svadjane vec za druzenje "D

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 39 | 13.12.2010 , 6:59 PM

ili veze...
zavisi biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 40 | 13.12.2010 , 10:37 PM

Quote (mb)
Ok!!!!! Svako ima svoje misljenje. Nisam ja rekao da je moj pas savrsen, kakv god da je moj je. Takvog tita sto ima gore na slikama tesko gde mozes da nadjes. Ni jedan od njih nije iz Srbije. A sto se tice plavih pitova, mozes da ih nadjes ali su skupi. Oko 1000-1500eu.

Pa nemam 1000 evra... imam 550 i jbg. sad, neznam ako imate neki predlog ili znate nesto o buldozima kazite, ja komap po netu po ceo dan i uvek sve nesto kilavo






Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Pittbull - dilema
Search: