Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Zastitimo zivotinje
Zastitimo zivotinje






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 18.12.2010 , 0:38 AM

DA LI ZNATE STA JE TO KAFILERIJA I STA TAMO RADE?











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 18.12.2010 , 9:20 AM

pa otprilike znam
ubijaju pse...
zalosno, toliko psecih dusa ubija se svakog dana...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 3 | 18.12.2010 , 10:44 PM

Pa da ih samo ubijaju to bi i moglo da se kaze da je za njih neki spas, vec, mnogo lutalica je izlozeno zlostavljanju, tuku ih, lome vilice, kidaju repove, cupaju zube, paraju kicmu, kolju i sta jos sve....
Kafilerija u Ovci je najgora kafilerija u regionu, jer tamo spaljuju zive pse, bez eutanazije ( uspavljivanja zivotinje inekcijom) Metalnim sipkama im zadaju smrtonosne udarce u glavu, melju ih, pa posle ko zna gde zavrsi to meso, dal psi sami sebe jedu preko ovih dehidrata Friskas, Pedigre, Wiskas i u ostaloj hrani ili mozda zavrsi u nekoj virsli, mesnom naresku, parizeru Karneks, Juhor.... A naravno da nezaboravim jedan ludak je u Pancevu koji ima restoran, ubijao je pse i prodavao njihovo meso ko pecenje od jagnjetine wacko











904
poruka na forumu
96 378



post # 4 | 19.12.2010 , 2:21 AM

Neki dan smo drugarica i ja nasle rep od psa otkinut pored zgrade, pre 10-11 godina sam svako jutro pre skole ustajala u 5 sati i isla u jednu napustenu kucu u kojoj smo cuvali jednu zenku sa mladuncima, njih sedmoro je bilo, svako jutro sam im nosila mleko i vodu, hranu i tako dok stenci nisu malo ojacali, posle jedno 15-20 dana odlazenja gore nasla sam tu zenku udavljenu sa zicom. Zasto je to uradio niko nezna...
I otrovali su mi kuce na Avali u selu, kreozanom za prskanje voca, naravno umirao je u najgorim mukam, na mojim rukama...Zasto, niko nezna...
Jedan klinac je macki gurnuo kospicu od tresnje u oko, umro je od smeha a macka ostala slepa...

Ljudi su postali zveri bez trunke savesti. Odsekavsi sape kerusi Mili ugrozio joj je zdravlje, ne kretanjem zadobila je ostecenja unutrasnjih organa, veoma je tesko, a na njene proteze se ceka...

Samo lud covek moze tako bolesno da razmislja i naravnio bez problema bih moga i dete tako da izmasakrira...

Added (19 Dec 2010, 2:13 Am)
---------------------------------------------
OVO JE VETERINAR !!!

CAS BIOLOGIJE !!!

Added (19 Dec 2010, 2:21 Am)
---------------------------------------------












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 19.12.2010 , 10:54 AM

sandra1000, ne smem da gledam ovo zlostavljane kuca...
inace volim mnogo pse i imala sam ( moja baba ) jednog psa koji se zvao Dzeki...
ja sam ga obozavala, jer od kad sam se rodila i vise on je bio tu...
setala sam ga, mazila, igrala se sa njim ( iako je dodz ) i posle oko 11-12 godina on je nestao
moj deda kaze da nije hteo da gledamo kako on umire, vec je pobegao...
inace pre oko 3. godine isto su se nasli neki mali psi
mi smo im kupovali sve, mleko, vodu, meso..
ma nema sta nema
samo 1. pas je preziveo ( moj, koga sam odnela u selo ) a druge su bacili u Moravu...
kako ljudi mogu biti dzukele...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 6 | 19.12.2010 , 2:14 PM

MARIJANA VEROVALA ILI NE I JA SE BOJIM. MOG BRATA JE UJELO KUCE I KRENULO JE NA ZLO, MESO OKO UJEDA JE POCELO DA SE RASPADA I BILO JE UZASNO, TOLIKO JE BILO ODVRATNO DA SU MU JEDVA SPASILI NOGU. OD TAD, OD SAME POMISLI DA SE MENI TAKO NESTO DESI SLEDIM SE, STEGNE ME U STOMAKU NESTO DA NEMOGU DA SE POMERIM.

Quote (MarijanaBK1)
Tako da smatram da ako neko nece vise da ima kucnog ljubimca neka ga ne pusta napolje, nego neka ga nekome pokloni...

APSOLUTNO ILI NEGA PLATE VETERINARA NEKA GA USPAVA, A NE DA SE PAS MUCI I GLADUJE NA ULICI, A KAD DOSPE U RUKE SINTERA GA ZIV GORI U VATRI ILI DA GA MELJU U VODENICI. TRAUMITA ME TO, NOCAS SAM SE TRZALA NA SVAKI SUM JER SAM VIDELA OVE SNIMKE.

Quote (DxD)
sandra1000, ne smem da gledam ovo zlostavljane kuca...
inace volim mnogo pse i imala sam ( moja baba ) jednog psa koji se zvao Dzeki...
ja sam ga obozavala, jer od kad sam se rodila i vise on je bio tu...
setala sam ga, mazila, igrala se sa njim ( iako je dodz ) i posle oko 11-12 godina on je nestao
moj deda kaze da nije hteo da gledamo kako on umire, vec je pobegao...
inace pre oko 3. godine isto su se nasli neki mali psi
mi smo im kupovali sve, mleko, vodu, meso..
ma nema sta nema
samo 1. pas je preziveo ( moj, koga sam odnela u selo ) a druge su bacili u Moravu...
kako ljudi mogu biti dzukele...

MA STA DRAGA MOJA OCEKUJES OD BOLESNIKA KOJI RODJENO DETE BACI U BUNAR, ZAKOPA ZIVO U ZEMLJU ZATO STO JE ZENSKO, A KAMOLI ZIVOTINJI STA RADE.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 19.12.2010 , 8:40 PM

Quote (badule)
o lovcima necu ni da pricam...

sport...
ajd da lovi zivotinja coveka
pa da vidimo
licno sam protiv toga
jeste da metalci nose kozne pantalone itd. a ja necu!
neka bude i vestacka koza
sta mi fali i sa vestackom kozom?
necu da nosim mrtvilo na sebi
kada covek nesto radi, neka zamisli da li bi zeleo da je u tudjoj kozi kome to radi

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 8 | 20.12.2010 , 1:52 PM

Quote (badule)
o lovcima necu ni da pricam.

I to ajde da valja nesto divljac pa da kazes lepo je za jelo, a ono uzas jedan, kad sam videla meso zeca kako je crno kad se ispece tj. ljubicasto-modro, zgrozim se skroz. Milion puta mi je lepse da gledam u sumi kako irvasi setaju, losovi, fazani kako uzivaju u prirodi i razmnozavaju se, nego u nekom tanjiru... Crcicu gladna ali to necu jesti












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 9 | 20.12.2010 , 5:40 PM

i oni uzivaju u ubijanju...
sto je najzalosnije sad

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 10 | 20.12.2010 , 11:55 PM

Quote (DxD)
i oni uzivaju u ubijanju...
sto je najzalosnije sad

Ma bre zelim im blizak susret sa divljom svinjom biggrin ili neki grizli da ih pohasa












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 21.12.2010 , 3:15 PM

Quote (sandra1000)
ili neki grizli da ih pohasa

hahhaha
kako radis, tako ti se vraca biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 12 | 21.12.2010 , 11:15 PM

Quote (DxD)
hahhaha
kako radis, tako ti se vraca biggrin


Ej bre, pa jer znas kada neki lovac upuca vepra a nepridje mu adekvatno, vepar ga pokida na komade, ode lovac u froncle biggrin i ako, nimalo mi nije zao, ali da budem iskrena najvise muce zivotinje u zooloskom vrtu. Ovaj nas je star 40-50 godina i ima sve, ali gadjaju novcicima krokodile, lupaju u terarijume sa reptilima, okolo na tvrdjavi prave koje kakve exite festove i sve sto je preglasno razdrazuje zivotinje, pre nekoliko godina je nilski slon dedi nogu otkinuo, ovog leta slon dete nesto dal uzeo nemam pojma, znam da je slon stao na dedu kada je usao da spasi unuka. Inace toliko se ljudi trude da to bude jedna oaza u centru Beograda da nemam reci, kada smo bili letos setali su bebe tigrova i malog belog lava, jedino gde nikad nisa usla to je taj prostor tj. kuca sa neke 4 sobe pune zmija, odvratno. uzivotu nisam videla toliko debele zmije, a jedna im je pobegla. A da. da nezaboravim i kengure su nam krali pa su tako dva izasla u grad da se setaju, jednog su uhvatili, a drugi je na zalost udaren kolima, jer kome ce pasti na pamet da ce mu kengur pretrcati ulucu wacko











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 22.12.2010 , 9:32 AM

Quote (sandra1000)
Ej bre, pa jer znas kada neki lovac upuca vepra a nepridje mu adekvatno, vepar ga pokida na komade, ode lovac u froncle

kako radis, tako ti se vraca smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 14 | 23.12.2010 , 0:33 AM

Quote (DxD)
kako radis, tako ti se vraca smile

A MNOGO SE LOSE RADI A TAKO MALO SE VRACA, TU SAM JA DA DOPRINESEM TOM VRACANJU wacko biggrin












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 15 | 23.12.2010 , 9:29 AM

ma sve se vidi
samo pamti pa vrati... smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 16 | 25.12.2010 , 1:45 AM

Quote (DxD)
samo pamti pa vrati...


+ kAMATA
+ PDV biggrin wacko











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 25.12.2010 , 8:02 AM

Quote (sandra1000)
+ kAMATA
+ PDV

hahahhahahaha
i jos neki sudski troskovi, porez itd xD

Ko si ti?









785
poruka na forumu
27 121



post # 18 | 04.01.2011 , 12:45 PM

Moje misljenje za ljude koje ubijaju zivotinje iz ciste zz ili ih to cini srecnim je da takvi netrebaju ni da postoje...
A lov je nesto drugo...:D cool











904
poruka na forumu
96 378



post # 19 | 10.01.2011 , 0:55 AM

Quote (Crazy)
Moje misljenje za ljude koje ubijaju zivotinje iz ciste zz ili ih to cini srecnim je da takvi netrebaju ni da postoje...
A lov je nesto drugo...:D cool

Lov je isto. Zato sto i zevotinju u divljini koju lovis ubijes. To je mnogima hobi, ali, oduzimaju zivotinji zivot, a nisu joj ga oni dali. Kako mogu da oduzmem nekom zivit a ako mu ga ja nisam dala?
Ajde pecanje... to i moze, riba se koti ko sasava, ali jelena, vuka, medveda, lisicu, to mi je zao da povredim












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 20 | 10.01.2011 , 9:04 AM

Quote (sandra1000)
to i moze, riba se koti ko sasava

hahahahhah
istina na smesan nacin

meni je zao kada vidim zivotinju koja onako uplasena ( pogodili su je ) gleda u svoju smrt
a kao ljudi su bolji od zivotinja

ma covek je zivotinja na KUBNI!!!
zivotinja ubije koliko joj je potrebno, dok covek radi "rekreacije" ubija


Ko si ti?



Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Zastitimo zivotinje
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: