Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Paaaa... Omasio/la sam...
Paaaa... Omasio/la sam...






2427
poruka na forumu
345 2552



post # 21 | 04.11.2012 , 4:35 PM

Quote (Belmo-)
Ma nema tu nista novo...eto ja sam imao historiju I godinu i sve,ama baš sve smo ponavljali iz osnovne nista novo nisam naucio,zatim imao sam informatiku glupost u wordu radis xD

I ne treba ništa novo, historija se ne može mijenjati, samo je možeš dopuniti-proširiti, u tome i jest poenta. Ono, totalno je nezamislivo da neko ne zna kad je bio I i II SR. Poslije srednje škole, visoko obrazovanje je nešto sasvim drugo..






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 22 | 04.11.2012 , 4:42 PM

ja upisao medicinsku i mislim da nisam promasio :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 23 | 13.11.2012 , 5:16 PM

Sve zavisi sta ti zelis?
Ako zelis nastaviti tj. ici i na fakultet, onda ti je to recimo manje vazno, bitno je da zavrsis 4 stepena ili cetverogodisnju skolu, a ako ne zelis ili ko zna sve zavisi i od materijalnih mogucnosti ne upises, onda itetako je vazno koju srednju si upisala.

Sistem je takav kakav jeste. Uce te sve osim nutrine, tj.
Ali mi tu ne mozemo nista. Mozda i mozemo, izgubiti sedam, ili 14 dana u borbi protiv takvog sistema.
Elem, ja sam bezala od gimnazije jer sam razmisljala tada, ako slucajno ne budem imala para za fakultet, ko sam ja sa gimnazijom, koje zvanje imam, nista i niko. Pa sam upisala ekonomiju. Ne volim je ali barem sam Ekonomski tehnicar i imam neke mogucnosti i sa srednjom da se zaposlim.

Dacu ti primer moje rodbine, brat od strica je upisao srednju elektrotehnicku ali u Svicarskoj, da pojdednostavim, uci kako da na kompu razvede struju u jednoj prostoriji, kuci, objektu, i to je sve sto uci. Ima nastavu i praksu, i on ne zna nista drugo, samo tu nutrinu toga. Da ga slucajno pitas da li zna promeniti salter, ili uticnicu, rece ti: Nisam se skolovao za to.
A mi ovde, ucimo sve, sem onog sto cemo postati.

Zvrle moj, ja se ne sekiram za tebe, a ti znas i zasto!!!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 24 | 15.11.2012 , 8:17 AM

Nisi ti omašila....
Omašila je naša obrazovna politika odavno....
Sve te nepotrebne predmete trebali bi da pohađate i polažete fakultativno ili putem eseja...
Ovako vas smaraju nepotrebnim stvarima...
Ali to je samo moje lično mišljenje... ;)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









62
poruka na forumu
1 20



post # 25 | 14.12.2012 , 12:26 PM

Čekaj bre! Da li je moguće da si napisala da je Mašinsko-saobraćajna škola u Čačku, tzv. Šup, dobra škola? Pa, devojčice, tu školu upisuju najlošiji đaci i uglavnom najveći ološi. Sva ona deca iz Čačka i okoline koja nemaju poena za neku normalnu školu upišu neki smer u Šupu ili u Prehrambenoj. Ako ćemo već o cenjenim i dobrim školama u Čačku, to je pre svega Gimnazija, a zatim i Ekonomska, Tehnička i Medicinska. A to da je Šup dobra škola, možeš da lažeš samo one koji nisu iz Čačka. A Čačani znaju sve o toj školi. Toliko od mene.

oskcd



Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Paaaa... Omasio/la sam...
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: