Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Da li mislite da ucimo nepotrebne stvari? (Obrazovanje u Srbiji)
Da li mislite da ucimo nepotrebne stvari?




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 41 | 01.02.2013 , 11:46 PM

Fakat je gradivo preopsirno, ali fakat ni osnove ne ucite! :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 42 | 02.02.2013 , 10:17 AM

Totalno nepotrebne stvari,koje u zivotu ne mogu zatrebat ni na 10 sekundi,ali ............. Bitno da znamo godinu kada je neki SNJ predsjednik ili vladar imao stomacnih problema pa mu nije bilo do ratovanja...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









547
poruka na forumu
46 1072



post # 43 | 02.02.2013 , 11:16 AM

Covek vredi koliko zna...oni koji zavrse skolu vide da znanja nikad dosta...
Olako odbacujete i svrstavate u "nepotrebne" stvari znanje...mnogi od vas jos nemaju ni 20 godina a vec znaju "Da im nece trebat"...e pa dragi moji i ja sam takodje bio vaseg misljenja ali na moju srecu pod pritiskom roditelja sam ucio...i mogu vam reci da su mi mnoge stvari od tih "nebitnih" ako ne zatrebale...onda ponekad dobro dosle
Ne postoje "Nepotrebne stvari" da se znaju...sto vise covek zna to vise jedan covek vredi...
Kod koga bi ste se pre lecili? Kod onog doktora koji ima 3 fakulteta i radi 30 godina ili kod onog koji ima 1 i upravo je zavrsio skolovanje?
Mnogi tvrde da im netreba da znaju nista o drugim zemljama...pa to je verovatno zato sto i neznaju...a zato sto neznaju nikad nece biti ni u prilici da posete...jer ti kojim je "previse nepotrebnih stvari" uglavnom zavrsavaju sa srednjom skolom i bez posla a i ako nadju ipak ce na kraju da zavrse zaglavnjeni u ovim nasim sugavim drzavama gde sa ovom minimalnom platom nemozes ni u svojem gradu da zivis ko covek a ne da putujes negde i posetis nesto dalje...


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 02.02.2013, 11:31 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









62
poruka na forumu
5 143



post # 44 | 27.02.2013 , 3:29 PM

Ja mislim da se u skolama ucimo dosta stvari koje nam u zivotu nece koristiti, zato smo glupi kad skolu zavrsimo i pocnemo da radimo. Jer je zivot drugaciji kao sto smo u skoli naučili








834
poruka na forumu
212 1454



post # 45 | 27.02.2013 , 5:03 PM

ja mislim da je sve sto ucimo nepotrebno ...ali eto na neki nacin moras da potrosis  11 godina zivota... :D


Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Da li mislite da ucimo nepotrebne stvari? (Obrazovanje u Srbiji)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: