Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Nasilje u skolama
Nasilje u skolama






1520
poruka na forumu
180 1265



post # 21 | 06.02.2012 , 3:47 AM

Neverovatan epilog brutalnog vrsnjackog nasilja!!!

Dečak koji je u školi u Požarevcu na brutalan način silovao školskog druga tokom velikog odmora kažnjen je samo smanjenjem ocene iz vladanja i premeštanjem u drugi razred iste škole.

Centar za socijalni rad i uprava OŠ „Kralj Aleksandar I", kao i svi drugi nadležni organi u ovom gradu, ne znaju šta da rade sa dečakom čiji je neverovatan čin brutalnog nasilja šokirao ne samo Požarevac, već i celu Srbiju.


Ovo je sramota! Oni ne znaju sta da rade... A, ko treba da zna?!
angry2

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 22 | 06.02.2012 , 4:11 AM

Quote (Bobby88)
kažnjen je samo smanjenjem ocene iz vladanja i premeštanjem u drugi razred iste škole.


Ovo je stvarno sramota, cuj ne znaju sta da rade, pa za sta su prosvetni radnici, a kad treba da prime platu za to znaju, ovo je stvarno sramota ovaj klinac treba da se kazni mnogo vecom kaznom, npr: da ga posalju u kazneno popravni dom. Ako je on jednom silovao nekog mozda ce i drugi put isto da se desi. Zato lepo da ga izdvoje od ostale dece i posalju u kazneno popravne domove gde ima kontrolu 24h dnevno sta radi!






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 23 | 15.11.2012 , 5:00 PM

ne mogu da verujem da su spremni na sve.....
zar ovo nije jadno pii angry2 angry2

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









780
poruka na forumu
22 296



post # 24 | 03.01.2013 , 2:22 PM

kod nas nose i nozeve.........






Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Nasilje u skolama
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: