Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Moda » Manekenke i osmeh
Manekenke i osmeh






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 12.08.2011 , 0:07 AM

Kad god pogledam neku reviju na Fashion TV-ju nijedna, ali apsolutno nijedna manekenka se ne nasmeje! Mislim da sam na tim revijama videla mozda njih 5 kako se smeskaju dok hodaju pistom.
Da li je to zato da ne bi skretale paznju na sebe ili drze do ozbiljnosti kreacije... sta mislite?

Mozda u ugovoru pise da to ne smeju da rade...
A mozda se ni ja ne bih smejala da sam gladna 24h dnevno, 365 dana u godini wacko








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 2 | 12.08.2011 , 0:44 AM

ma to one pokušavaju da izgledaju zaje*ane lol








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 12.08.2011 , 8:42 AM

Quote (TanyaWow91)
A mozda se ni ja ne bih smejala da sam gladna 24h dnevno, 365 dana u godini

Ih nemoj tako... biggrin Pa... Ko zna, mozda se skoncentrisu na nesto... I zaborave da se nasmeju... biggrin

Ko si ti?









493
poruka na forumu
100 491



post # 4 | 15.09.2011 , 10:09 PM

E ovako... Ja sam manekenka... Doduse ne profesionalna, al' OK smile Sad nzm kako je to sa profesionalcima, ali nas je nasa koreografkinja fakticki tjerala da se nasmijemo (zavisi od kreacije, ali uglavnom blag osmijeh). Medjutim, trema dosta utice na to; toliko publike, sve oci su uprte u vas, bilo sta da pogrijesite publici ne moze promaci... tako da ja zaboravim i na osmjeh i na sve ostalo... i ne znam ni kako predjem preko piste... Al' jbg... Valjda su takvi pocetci kod nas obicnih smrtnika smile

Ja nisam luzer, o naprotiv, Meni je osmeh lajt-motiv.. :)







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 15.09.2011 , 10:24 PM

ma ja sam gledala onaj top model, kako ih teraju bukvalno da rade sta im kazu, ako se smeje, zasto se toliko kezis, ako si previse ozbiljna, nasmesi se... iskreno ja najvise volim kad imaju blag smesak, te namrgodjene face su mi odvratne... iskreno svako je lepsi kad se malo nasmeje...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''




Forum » Lepota i Zdravlje » Moda » Manekenke i osmeh
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: