Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Osveta
Osveta






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 1 | 08.01.2011 , 1:28 PM

Naime, pre oko 1. godinu sam se posvadjala sa najboljom drugaricom ( Sara ), nakon cega sam postala drska i ljuta...
Nakon toga...
Posle ko zna koliko suza i svega, nekako smo se pomirili...
I eto bas pre 3. nedelje sam drugarici dala nesto sto vredi oko 2. 800...
Mislim, jesam budala sto joj sam dala unapred, ali nema veze...
Mene su vec sisnuli za 5. 000 dinara ali nema veze
I tako ona mene vec 3. nedelje vrti za novac...
I danas sam pukla... mentalno ...
Ljuta sam na nju, jer za 2.800 da pukne vise-godisnje prijateljstvo

Nema sta ne mogu da joj ucinim
krenimo od toga da joj mogu uzeti fb profil, pa da saljem neke gluposti njenim prijateljima pa nadalje

Plasim se sebe...
Ko zna sta sve mogu uraditi kad sam u besu...
I jos sam zavrsila sa deckom...
ma sve se srusilo niz reku...
Ljudski je prastati, ali...
kad me neko zavrne

POMOZITE MI!


Ko si ti?









603
poruka na forumu
29 96



post # 2 | 08.01.2011 , 2:35 PM

Moji i sada najbolji drug je nevidjena saljivdzija,nekad i preteruje!
Dva puta mi je lomio ruku (desnu),i posle mi kaze zezao sam se biggrin ili slucajno biggrin
Mada mi je doslo da ga isprebijam nekoliko puta,ipak sam uvideo koliko je on na kraju krajeva dobar prema meni i da su njegova razmisljanja slicna mojim!

A tu tvoju Saru ja nebi nazvao drugaricom,ona samo zeli da te iskoristi sto vise i na kraju da te ispali(moje misljenje),
a sto se tice osvete,osveta nije resenje,(moj stari savet)samo polako,i na takve osobe uopste nemoj da gubis vreme!


kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









1449
poruka na forumu
105 688



post # 3 | 08.01.2011 , 4:02 PM

Quote (Danilo)
Moji i sada najbolji drug je nevidjena saljivdzija,nekad i preteruje! Dva puta mi je lomio ruku (desnu),i posle mi kaze zezao sam se ili slucajno

daki daki -- kad bih ja samo mogao imati takvoga drugara kao sto imas ti--presrecan bih bijo

ovako moram ja sam sebi lomiti ruke kada nemam nekog kaso sto imas ti--svaka ti dala
to sto imate slicna razmisljanja nije tvoje opravdanje sto imas takvog nekog ludaka u svome okruzenju--pa jos i najboljeg prijatelja surprised surprised surprised surprised

posto si mlad i neznas kakve posledice nose tvoji prelomi i mogucnosti kako poslovne tako i licne koje ces morati propustiti zbog toga sada te to slucajno sam i izvini ne dotice ali kada nebudes nesto mogao on ti nece priteci u pomoc9osim mozda tesenjem ili kakvom sitnicom)vec ce te pitati -- KO TI JE KRIV STO SI SE DRUZIJO SAMNOM PA SAM TI LOMIJO RUKU--pa sada nemozes raditi gomilu stvari koje bi mogao da ti je ruka skroz OK(jer posledice preloma ostaju trajne i ako se necime u zivotu budes dalje bavijo a za to ti bude potrebna snaga mnogo ce lakse doci do novog preloma ako ne i trajnog ostecenja ruke)a porodicu valjda planiras imati a takvog te nece hteti a tvoj PRIJATELJ vas sigurno nece izdrzavati vec ce na to imati prost za njega i dovoljan odgovor -- IZVINI SLUCAJNO SAM wacko wacko wacko wacko

pricam ti jer znam--ja sam barem sam sebi lomijo ruku pa nemoram psovati do kraja zivota PRIJATELJA vec samo sebe--sto je veruj mi mnogo lakse jer znas da te niko drugi do ti sam sebe nije skenjao
stoga moj savet ti je PROMENI NACIN RAZMISLJANJA pa ce samim tim se i tvoje okruzenje u kome si promeniti--NADAM SE NABOLJE cool cool cool cool

Added (08 Jan 2011, 4:02 PM)
---------------------------------------------

Quote (Danilo)
osveta nije resenje,(moj stari savet)samo polako,i na takve osobe uopste nemoj da gubis vreme!

evo i necega zbog cega bi te trebalo i stvarno pohvaliti--dobar si DIDI savet dao
mada to i nije neka uteha ali za pocetak je dovoljno--sto je proslo prosl jene moze se vratiti ali na takvim se greskama treba uciti kako se nebi ponovile

!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 08.01.2011 , 4:03 PM

Quote (Danilo)
A tu tvoju Saru ja nebi nazvao drugaricom,ona samo zeli da te iskoristi sto vise i na kraju da te ispali(moje misljenje),

ali pre toga smo bile super
ja sam njoj pomagala, ali i ona meni...
plasim se sta cu da uradim ako sam u besu, jer tada covek ne vidi nista oko sebe, samo ljutnju i prezir

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 08.01.2011 , 5:44 PM

Quote (badule)
Aaaaaaa.... pa s prijateljem ne deli pare,kola i devojku... ako hoces da ostanes u prijateljstvu.... Uzalud ti svaki savet,ako je ne nazoves i ne pitas -KAD CE MOJA KINTA

eh, da sam ja takva...
nazalost ( po mene ), ja samo cutim...

Ko si ti?









603
poruka na forumu
29 96



post # 6 | 08.01.2011 , 8:29 PM

Quote (scorpio978)
posto si mlad i neznas kakve posledice nose tvoji prelomi i mogucnosti kako poslovne tako i licne koje ces morati propustiti zbog toga sada te to slucajno sam i izvini ne dotice ali kada nebudes nesto mogao on ti nece priteci u pomoc9osim mozda tesenjem ili kakvom sitnicom)vec ce te pitati -- KO TI JE KRIV STO SI SE DRUZIJO SAMNOM PA SAM TI LOMIJO RUKU--pa sada nemozes raditi gomilu stvari koje bi mogao da ti je ruka skroz OK(jer posledice preloma ostaju trajne i ako se necime u zivotu budes dalje bavijo a za to ti bude potrebna snaga mnogo ce lakse doci do novog preloma ako ne i trajnog ostecenja ruke)a porodicu valjda planiras imati a takvog te nece hteti a tvoj PRIJATELJ vas sigurno nece izdrzavati vec ce na to imati prost za njega i dovoljan odgovor -- IZVINI SLUCAJNO SAM

Osecam bol pri padu s vece visine,a to je cesto posto se u slobodno vreme bavim free running-om(amaterski).
Ja se s njim druzim iz razloga sto je,po mome,on jedina kolko tolko normalna osoba,jeste me povredio ali trenutno je jedina osoba kojoj mogu da verujem! Izuzev porodice!


kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 08.01.2011 , 9:48 PM

Vezbaj se da procitas unapred ljude... A porodici veruj ukoliko rade za tvoje dobro... Cuvaj se Danilo,jer ko se cuva i Bog ga cuva smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 08.01.2011 , 9:51 PM

Quote (badule)
Vezbaj se da procitas unapred ljude..

ja to znam, ali niste mi ne pomaze... sad

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 9 | 08.01.2011 , 9:56 PM

Pa malopre objasnih u susednoj temi-dokle god izmedju Vas dve postoji bilo kakva interesna zona u smislu bilo kakve koristi,Vi iskreni frendovi ne mozete biti... Kad se upoznas sa nekim ,proceni da li moze postojati bilo sta sto bi bilo vaznije od Vaseg prijateljstva i.... dobijas odgovor.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 10 | 09.01.2011 , 2:05 AM

Osveta je nesto najgore sto bi mogla uraditi....uradi joj nesto slicno...pomiris se sa njom...ali cim ona malo zaboravi na ovo gore navedeno...uradi joj to...neka i ona malo oseti bol...bijes.... wink biggrin








904
poruka na forumu
96 378



post # 11 | 10.02.2011 , 8:28 AM

Quote (DxD)
Naime, pre oko 1. godinu sam se posvadjala sa najboljom drugaricom ( Sara ), nakon cega sam postala drska i ljuta...
Nakon toga...
Posle ko zna koliko suza i svega, nekako smo se pomirili...
I eto bas pre 3. nedelje sam drugarici dala nesto sto vredi oko 2. 800...
Mislim, jesam budala sto joj sam dala unapred, ali nema veze...
Mene su vec sisnuli za 5. 000 dinara ali nema veze
I tako ona mene vec 3. nedelje vrti za novac...
I danas sam pukla... mentalno ...
Ljuta sam na nju, jer za 2.800 da pukne vise-godisnje prijateljstvo
Nema sta ne mogu da joj ucinim
krenimo od toga da joj mogu uzeti fb profil, pa da saljem neke gluposti njenim prijateljima pa nadalje

Plasim se sebe...
Ko zna sta sve mogu uraditi kad sam u besu...
I jos sam zavrsila sa deckom...
ma sve se srusilo niz reku...
Ljudski je prastati, ali...
kad me neko zavrne

POMOZITE MI!

Uglavnom se sve i pokvari zbog para, nekog i ubiju zbog para, uglavnom iz toga ne izadje nista dobro. Citam ovo sto si napisala i nije mi jasno kako do sad nisi ukapirala da nepostoji najbolja drugarica. Nauci vec jednom da neverujer nikom zivom, prestani da budes dobra i naivna. Ja sam ti cis primer. Ljude oko sebe gledala sam samo pozitivno i u njima trazila sta mi odgovara dok to njihovo "foliranje" na predje u prvobitnan oblik. Iskoriscavale su me drugarice zbog garderobe, para, glumi mi drugaricu dok neudje u moj krug prijatelja, na kraju joj se svidi i moj decko.

Ljude gledaj bez imalo osecanja, totalno hladno, a prijateljstvo ili ti drugarstvose stice se godinama. Netreba da se cuvar neprijatelja....od neprijatelja znas sta mozes da ocekujes, ali se doooooooooobro cuvaj najbolje drugarice jer od nje nisi svesna kakvo zlo mozes da dozivis, da godinama posle toga nedodje sebi.

Za decka ne ocajavaj, ima ih koliko hoces, kako dosao tako i otisao i boli te bas. Mozda sad kad budes izlazila iz zgrade naletis na decka svog zivota, ma opusteno skroz. Nije jedini decko pa da kazes ceo nema vise, a mozda se i pomirite, zavisi zbog cega ste se pokacili, ako mogu nesto da pomognem posalju mi pp
lips












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 12 | 10.02.2011 , 9:39 AM

Quote (sandra1000)
ako mogu nesto da pomognem posalju mi pp

hvala na pomoci
ali stvarno...
i sada sam shatila..
necu vise nikome verovati...
kad se jednom opeces, vise nikad neces...
a i ne privalci me da izlazim sa drustvom, da se opijam, da budem faca
ja sam za sebe i ja sam JA
necu da me neko menja
imam super ocene, talentovana sam i bas me briga
barem imam ovaj sajt kao svoj kutak smile

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 10.02.2011 , 9:44 AM

A vidiš li sad šta je VUCHICA? Sta ti rekoh, GLAS RAZUMA.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 10.02.2011 , 12:11 PM

Quote (badule)
GLAS RAZUMA....

zdravog razuma biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 15 | 14.02.2011 , 7:20 PM

Ja sam kao momak igrao kosarku aktivno i kad god bi me neko povredio ja sam morao da mu uzvrati... Ali sam jednom decku namestio kuk u skoku i tesko se povredio(oporavio se hvala milom Bogu),pa sam od tada resio da svakome oprostim. Jedino kad bi,ne daj Boze,neko povredio nekog meni dragog ili rodbinu moju,e...onda bi bilo jako gadno.... angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 16 | 18.03.2011 , 12:14 PM

Eto..
Nista joj nisam uradila..
i briga me..
pamti sve zivot, pa 2x vise vraca...
3. meseca bolujem zbog budale...
Osetice ona sta je "pravo" prijateljstvo...
Zamislite, napisala je mojoj sestri da ima nekoga koji je bolji prijatelj od mene, a pre jedne godine mi punila sa s*anjima da sam joj kao sestra...
To me najvise zabolelo..
al neka..
valjda vreme leni rane smile

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 19.03.2011 , 7:36 AM

Quote (sandra1000)
kad se bude uverila da od najboljeg nema bolje tad ce biti kasno.

vratice se ona kao Lesi..
samo, ja necu vise da se "druzim" sa njom smile

Ko si ti?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 18 | 19.03.2011 , 7:42 AM

Quote (sandra1000)
Neznam sto se ti opterecujes uopste. Ja ti lepo rekoh da neko ko te dobro zna taj te i dobro ujede. Neveruj nikom i nikom se ne poveravaj, super ti ta drugarica kad te olajava okolo, sta koga zanima dal je ona nasla nekog "boljeg" od tebe, glupaca, kad se bude uverila da od najboljeg nema bolje tad ce biti kasno.

Slazem se jednostavno u ljudskoj prirodi je da zajebe*o jedni druge zato se ja nikada u potpunosti ne vezem za ljude i ako su neki cesto rekli da imam osecanja ko drvo wacko znam da ce te kad tad zajebati ( ne bitno devojka, decko, drug, drugarica...) jedino verujem svojoj porodici i to je to...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1449
poruka na forumu
105 688



post # 19 | 19.03.2011 , 10:58 PM

Quote (DxD)
vratice se ona kao Lesi.. samo, ja necu vise da se "druzim" sa njom

DIDIKA ti iygleda jedva cekas da se ona vrati i da je otkacis - da das sebi ono malo satsfakcije nakon svega sto ti je priredila - da ti u njenim ocima vidis onu staru zelju za drugarstvom a istovremeno ona u tvojim potpunu odbojnost prema njioj i njenoj sasavoj ideji o povratku - jer ipak ti nisi bilo ko vec znas i umes da cenis sebe - ako ona vec to nije umela smile

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 20 | 20.03.2011 , 3:15 AM

Quote (DxD)
vratice se ona kao Lesi..
samo, ja necu vise da se "druzim" sa njom

Normalno, imaj svoje dostojanstvo. I nek te zasluze !
Sasvim je drugo kad se posvadjas sa drugaricom pa obe kunjate kod svojih kuca jer ste se zbog neke gliposti zakacile, tako sam se ja nesto zakacila sa svojom drugaricom, zbog neke bezvezne gluposti, a trebale smo da idemo na 18-ti kod moje sestre, dan pre rodjendana ja otisla kod nje, usla joj u sobu, pruzila ruku i rekla " Dobar dan" na sta smo umrle od smeha obe, cista glupost,a jos veca kad ja gumim neku ozbiljnost biggrin Na rodjendanu se nismo nikad bolje provele. Posle se mnogo promenila i povukla druge losim putem tako da ja nisam mogla da se druzim sa takvom osobom, sad joj nikad nebi ruku pruzila.

Quote (badule)
Anubis, zao mi je sto ste izgubili poverenje u prijatelje i sto Vam to smeta da uzivate u novim prijateljstvima. Jednog dana ,zbog takvog stava,oko Vas ce biti jako malo osoba koje ce Vas podrzati (ovo VAS podrazumeva i SAndru i Didi). Ipak,ja verujem u prijateljstvo,iako je i mene mnogo njih jednostavno povredilo,uglavnom bez razloga.
Sa godinama cete sve vise razumeti to kao neku vrstu zivotne selekcije. I da ,svakako se tu delimicno slazem sa tobom ,da je bitno ne otkrivati sebe u potpunosti,vec pomalo i postepeno.
Osveta prema njima je nevazna jer cim su Vas izgubili kao prijatelja izgubili su i kvalitet koji vise ne mogu imati u svom zivotu.

Ovo sto govoris je tacno, ja to znam, ali shvati kad sa nekim neide onda neide, nebitno dal decko, drug ili drugarica. Ja sam onda mazohista kad uzivam da me neko zdere i nanosi bol. Ja volim drustvo, kao sto i vidis, obozavam da se druzim ali sa pravim ljudima, ne ljudskim otpadom. Moja drugarica Jovana sa kojom se znam vise od 15 godina, kao sestre smo bile, volela sam je kao Boga jer ja nikad nisam imala sestru koja mi je tako blizu godinama kao sto je ona bila, ona je jednostavno podvodljiva devojka, kao majmu, sve sto se moglo probati ona je probala. Upisala musku skolu i poludela, tamo su bile devojke sa kojima se nadmetala i zarad nekog statusa u skoli pristajala na sve i svasta. Naj iskrenije ti kazem dusa me boli, i plakala zbog nje jer sam je mnogo volela. Upoznala je jednog Gorana snijim je bila 3-4 godine, super decko bas je voleo, a ona ga varala i samo gledala korist. Svaki njen pad raspolozenja i dobre volje ona je podizala skupocenim poklonima, bila je sa 5 momaka istovremeno i iskoriscava ih, a rec sponzorusa je jako mala naspram nje. Posle toga gde god da smo izasle nebitno dal znamo ljude oko nas ili ne ona ih je bez blama vatala za onu stvar i privodila, da je lik hteo moga je na sred zurke da je skine golu i povali, na kraju bi se obukla i ponasala kao da nista nije bilo jer je to njoj normalno. Laka je devojka, privodili je svi, ko god je startovao ona mu dala broj. Pa Badule stariji si od mene, a i musko si, pa jel znas koliko likova i devojaka mi je prislo i pitali mi sta trazim sa njom, moj najbolji drug Srdjan me je preklinjao da se vise nevidjam sa njom, tata me je opsedao, dodje u sobu i kaze " Trazi sta hoces, samo nemoj da se druzis sa njom" Od mnogo njih sam i dozivela nezasluzene uvrede jer su me poistovetili sa njom. Milion puta sam je molila da idemo na more, da odemo u selo, negde drugde samo da je sklonim odavde, ali nije vredelo, imala je svoj krug losih oko sebe pa i sama postala losa. Ja vise nisam mogla da se nosim sa time sad

Quote (neko1902)
Oko za oko i citav svijet slijep: Mahatma Gandhi

Lepo receno. Ja nisam za osvetu, nemam kome da se sta svetim kad presecem tu je kraj.






Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Osveta
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: