Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Montazne kuce (Dobre ili lose,za i protiv)
Montazne kuce






4290
poruka na forumu
228 2087



post # 41 | 19.10.2011 , 12:23 PM

Quote (munja_1986)
Dobro jesu montazne,ne mogu da se raspravljam vase (zenski rod) mora uvek da bude poslednje to bi otislo u nedogled

hahahaha biggrin
Pa nema sta da se raspravljamo, jesu montazne, samo sto na kraju ne izgledaju tako. Pa neces ostaviti gole daske. smile
Ja se ne razumem bas, ali uradi se izolacija, bla bla. smile
I izgleda kao prava kuca a u stvari je od drveta. biggrin :D


Poruku je menjao/la Marija_Nikola - Sreda, 19.10.2011, 12:24 PM






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 42 | 19.10.2011 , 12:24 PM

Quote (munja_1986)
Dobro jesu montazne,ne mogu da se raspravljam vase (zenski rod) mora uvek da bude poslednje to bi otislo u nedogled


i na kraju bi mi pobedile... nema razlike na prvi pogled, ali kao sto sam vec napisala ja ih ne volim i nezamislivo mi je da mi neko za par sati napravi kucu... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 43 | 19.10.2011 , 12:34 PM

Ovo su sve tri montazne kuce. To sto tako izgledaju zahvaljujuci zavrsnim materijalima,jos vise im daje na lepoti.
igortehno-nisam uspeo da vidim koju si sliku postavio za kucu,ali verujem da je lepa,posto Slovenija ima najduzu tradiciju izgradnje montaznih kuca na Balkanu,a mozda i u Evropi.
Kucu nisam napravio ,zbog porodicnih problema u kojima se trenutno gubim,ali imam nameru da je napravim i to u kombinaciji:tvrdi materijali-montazni elementi i po sistemu URADI SAM. Zato sto dosta stvari umem i sam da uradim,naravno osim elektro instalacija,vodo i kanalizacionih radova....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 44 | 19.10.2011 , 12:38 PM

Quote (MarijanaBK1)
i na kraju bi mi pobedile... nema razlike na prvi pogled, ali kao sto sam vec napisala ja ih ne volim i nezamislivo mi je da mi neko za par sati napravi kucu...

Naravno da smo pobedile. smile
Ali Maki, te kuce su savrsene. Veruj mi, ima ih kod mene u kraju. Kada su dobre za Americke uslove zamisli kod nas, mogu da traju kao i prave kuce.
Moj komsija je takvu kucu platio 25 000 evra, a kuca je boli glava, ima i bazen, slicna prvoj na onoj mojoj slici. I tako je dobro uradjena da mu je zimi pakao unutra, toplije nego kod mene. smile A leti-hladovina.
Za te pare nema sanse da sagradis kucu, nikada!!!








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 45 | 19.10.2011 , 12:38 PM

Badule brate pa vidi koi smo mi ovdje ima da napravis festu i pozoves nas ima kuca da je gotova za mesec dana i da te uselimo verujem svi imamo neki talent u izgradnji kuce a ja imam i prakse biggrin

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 46 | 19.10.2011 , 12:42 PM

Quote (badule)
Ovo su sve tri montazne kuce. To sto tako izgledaju zahvaljujuci zavrsnim materijalima,jos vise im daje na lepoti.


Upravo tako. Bas zbog tih zavrsnih radova izgledaju ovako prelepo. smile
Ja se nadam da ce ti problemi brzo proci i da ces napraviti jednu lepu kucu. smile

E sad, ovo mi je prilika da kazem. Ja inace persiram svima, ali vidim da Vama, tj. tebi smile niko ne persira, pa necu ni ja. smile

Added (19 Oct 2011, 12:42 PM)
---------------------------------------------

Quote (Srcemoje)
svi imamo neki talent u izgradnji kuce

Izvini Srcemoje pricaj u svoje ime. smile
Ja pojma nemam nista oko toga. biggrin








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 47 | 19.10.2011 , 5:42 PM

Quote (Marija_Nikola)
Sem kao sto sam rekla kad dune tajfun kod njih pa je odnese.


nemaj brige oduvao bi i nase samo da stiogne do nas.... lol

inace vec sam rekao da su montazne kuce odlican izbor a sto se tice izolacije pa recimo montazna kuca ima bolju izolaciju nego 90% kuca u Srbiji al bukvalno....

Quote (Srcemoje)
svi imamo neki talent u izgradnji kuce a ja imam i prakse


nemoj, jos ce da ispadne da smo kolege tongue

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 48 | 19.10.2011 , 8:39 PM

Quote (Marija_Nikola)
Ali Maki, te kuce su savrsene.

Slazem se da jesu i mnoge ozbiljne firme daju garancije na svoje radove,tako da je ipak sigurnije kad platis pa ti urade po sistemu kljuc u ruke,a ti samo izaberes plocice,slavine i koju boju fasade.... Takav vid gradnje krece se oko 450 eura po kvadratnom metru ili .kuca od sto kvadrata kosta 45000 eura...
Quote (Srcemoje)
Badule brate pa vidi koi smo mi ovdje ima da napravis festu i pozoves nas ima kuca da je gotova za mesec dana i da te uselimo verujem svi imamo neki talent u izgradnji kuce a ja imam i prakse

Znam ja Srcemoje da su prijatelji sa EC pravi i da ce uvek pomoci,ali cu vas ja svakako sve pozvati kad uradim nesto tako pa da pravimo festu i da se veselimo... Jedva cekam taj dan biggrin
Quote (Marija_Nikola)
E sad, ovo mi je prilika da kazem. Ja inace persiram svima, ali vidim da Vama, tj. tebi niko ne persira, pa necu ni ja.

Nemas ni razloga,posto smo ovde svi isti medju jednakima. A s obzirom na to,mlada damo,kako ti kao i vecina tvojih koleginica sa EC posedujes,tj posedujete veoma visok stepen kulture i znanja,mi momci sa EC trebali bi svakako da persiramo vama... Ali ,ako to i ne cinimo,barem znate da vas puno volimo,sto veruj mi uopste nije tesko,cak stavise je i prijatno... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 49 | 19.10.2011 , 9:14 PM

Quote (badule)
Nemas ni razloga,posto smo ovde svi isti medju jednakima. A s obzirom na to,mlada damo,kako ti kao i vecina tvojih koleginica sa EC posedujes,tj posedujete veoma visok stepen kulture i znanja,mi momci sa EC trebali bi svakako da persiramo vama... Ali ,ako to i ne cinimo,barem znate da vas puno volimo,sto veruj mi uopste nije tesko,cak stavise je i prijatno...

Postidela sam se.
shy
Hvala na komplimentima. Ne treba da nam persirate. U stvari, ovi mlađi bi mogli. biggrin Šalim se.
Trebalo bi da smo jednaki, ali opet što se mene tiče to je jače od mene.
Ipak Vi, tj. Ti smile eto zbunjuje me, ne znam sad kako da napišem. smile
Vi imate godina kao moja mama i moj ujak. I kako mi možemo da budemo na ti? surprised








978
poruka na forumu
107 1318



post # 50 | 19.10.2011 , 10:53 PM

Quote (MarijanaBK1)
i na kraju bi mi pobedile... nema razlike na prvi pogled, ali kao sto sam vec napisala ja ih ne volim i nezamislivo mi je da mi neko za par sati napravi kucu...

Zapravo treba oko 2 do 3 mjeseca za jednu smile do useljenja naravno smile

badule,
Nezz zasto nece link!
Ovako izgleda spolja:



a ovako iznutra (ako izostavimo namjestaj)



I kako vam izgleda, i te kuce nisu od drveta nego od betona i cigli sa izolacijom, bas kao i prave, nezz ovdje je tako!


Fajlovi: 2132062.jpg (40.2 Kb) · 1688722.jpg (51.0 Kb)

Poruku je menjao/la igortehno - Sreda, 19.10.2011, 11:19 PM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 51 | 20.10.2011 , 6:20 AM

Quote (Marija_Nikola)
Vi imate godina kao moja mama i moj ujak. I kako mi možemo da budemo na ti?

... montiraj ti umesto Vi... biggrin
Mozda imam toliko godina,ali... sve mlade ljude volim i postujem kao da smo drugari,a navikao sam pored bratanaca i njihovog drustva...
Postovanje se persiranjem ne mora ukazivati kad se radi o osobi koju dugo i dobro poznajes...a ja planiram sve vas da dugo i dobro upoznam.... biggrin
Quote (igortehno)
I kako vam izgleda, i te kuce nisu od drveta nego od betona i cigli sa izolacijom, bas kao i prave, nezz ovdje je tako!

I ovde rade kuce od tvrdih materijala,ali to nisu montazne... uglavnom ih rade od ytonga-siporexa...
Kucica je fantasticna,mada je stilski prilagodjenija prostorima koji imaju manje padavina.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









978
poruka na forumu
107 1318



post # 52 | 20.10.2011 , 12:09 PM

Quote (badule)
mada je stilski prilagodjenija prostorima koji imaju manje padavina....


Pa recimo da imam plac koji je stilski prilagodjen za ovu kucicu smile

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 53 | 20.10.2011 , 4:28 PM

U svakom slucaju je izuzetno lepa...
Zato druze moj,pravi tu kucu,ozeni, se pravi dechicu da ima ko u toj kuci da razbija stvari i pise po zidovima... biggrin respect

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









979
poruka na forumu
107 551



post # 54 | 20.10.2011 , 6:05 PM

montažne kuće mi se nikako ne sviđaju biggrin

imam standardnu kucu opremljena baš kako sam htjeo naravno roditelji su tu učestovali biggrin

slijedece godine planiram neki bazen u dvorištu .

pozz










Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 55 | 27.02.2013 , 0:21 AM

Meni je montažna totalno ok... em jeftinija, em nije "rupa bez dna" kao ova zidana, em joj vijek upravo onoliki koliki treba da bude.. :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 56 | 03.04.2013 , 6:23 PM

još uvek se izvlačim iz problema ,ali ću svakako praviti sam sebi kuću . Mada to zavisi i od situacije u kojoj ću se zateći za koju godinu .
Ukoliko neko želi bilo kakve informacije o montažnim kućama ,može mi se slobodno obratiti , rado ću pružiti sve što sam sakupio u poslednje tri godine .
Trenutno single ljudi u Americi lude za Tiny House  kućama


Fajlovi: 5469642.jpg (13.4 Kb)
Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









114
poruka na forumu
11 166



post # 57 | 03.04.2013 , 7:45 PM

Ovaj je sajt dobar za plan kuce :) http://www.homestyler.com/

Messi♥









1
poruka na forumu
0 0



post # 58 | 16.06.2014 , 1:33 PM

Mogu vam reci da  je i meni kucu montirala XXXXX iz Paracina i nemam prigovor na njihov rad. Brzo su obavili posao i jako kvalitetno, a ni cena nije bila previsoka. I ja sam imao ideju kako da mi kuca izgleda i takvu su mi i montirali. Ima 120m2, na spratu je, raspored prostorija je odlican... I meni su temelj takodje oni radili...


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Montazne kuce (Dobre ili lose,za i protiv)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: