Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Tuđa želja,a naš život..
Tuđa želja,a naš život..






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1 | 15.07.2013 , 2:08 PM

Prije par mjeseci razgovarala sam sa majkom kako zamišljam svoje vjenčanje.
Otvoreno sam rekla da me tradicionalno vjenčanje ne zanima kao ni Cece i Seke na mom vjenčanju.
Trubače posebno ne želim,iako ona ima veliku želju da oni budu tu. Srećom,ona ima i sina.

Tada me pitala nešto..
Šta ako otac od tvog budućeg muža bude umirao i zatražio od vas da imate tradicionalno vjenčanje ?
Nisam joj ništa odgovorila,ali sam osjećala bijes u sebi zbog toga.

Kako biste vi reagovali,da vam se to desi ?
Za šta smatrate tu osobu koja to traži ? Da li je to pomalo bezosjećajno i sebično jer je to ipak "vaš dan" ?
Da li se to nekome od vas desilo ?


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Utorak, 16.07.2013, 3:04 AM








411
poruka na forumu
326 425



post # 2 | 15.07.2013 , 5:10 PM

sacekas da matori umre, a onda napravis onako kako ti hoces. ako trazi da bude po njegovom i nakon sto umre, onda je to ucenjivanje. ti zivis svoj zivot, a to sto matori trazi da bude po njegovom je znak da on ima neki problem. takve ljude treba spustiti na zemlju.








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 3 | 15.07.2013 , 5:31 PM

Napravila bi po mome gustu. Ne udajem se svaki dan, i nece me niko cerat na nesto sto ne zelim.
Bila sam prije nekih mjesec dana na 1 svadbi. Bilo je stvarno divno i krasno.
Al me zaprepastilo to, sto je par dana prije svadbe mladozenjin otac poceo da insistira da bude vjencanje u crkvi. Mladu je to strasno nerviralo(nije vjernik,itd,its.),mislim koga i ne bi, al je ipak na kraju ucinjela to i posla u crkvu da se uzme.
Ako se mladenci dogovore nesto to je to, tu je tacka i kraj. Nebi dozvolila da mi se kusi i repati mjesaju,za nas dan.
Ja sam takva,sto na um,to na drum. Jos se nije rodio taj,koji bi mi mogo komandovat za taj dan. I jesu,to su sebicni ljudi.
Bice po mome,pa cak i da necu u vjencanicu,nego da cu u crnogorsku nosnju doc pred maticara :)











2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 16.07.2013 , 3:07 AM

Quote (Kokiko92)
sacekas da matori umre, a onda napravis onako kako ti hoces
A njemu da dajemo lažne priče ? 
Mislim da je to pomalo neljudski sa naše strane. :)

Barca1899, upravo tako ! :)








411
poruka na forumu
326 425



post # 5 | 16.07.2013 , 3:35 AM

By_The_Way_  ne ne. ne obecas mu nista, samo ga sacekas :)  ako ne odapne uskoro onda uradis onako kako ti hoces, bez pritiska..






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 16.07.2013 , 12:58 PM

Nikad u životu nisam radila kako su drugi hteli, ni kad sam upisivala srednju, ni fakultet i ostale sitnije stvari, tako da i kad dodje taj dan ima da bude po mom. Ja sam u priči saslušaću svaki savet, razmotriti mogućnost svaku, ali ću uraditi kako ja želim, bez griže savesti.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 7 | 16.07.2013 , 1:36 PM

By_The_Way_,  Nzm, uradio bih po svom u svakoj drugoj situaciji, osim ove koje si navela, jer je to ipak necija poslednja zelja i mislim da bi bilo ruzno ne ispuniti je, ljudi smo za toliko... :) Ipak to vencanje jeste bitno ali ne toliko da sad mora tolko da se svadjas sa porodicom sta ces i kako ces, meni ako se ikad budem zenio bice svejedno... :D Ako hoce moze i u deda mraza da me obuku!  lol








17
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 16.08.2013 , 9:04 AM

tuzno je sto nikada nismo zadovoljni svojim zivotima...








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 9 | 14.09.2013 , 3:29 PM

Mislim kad bi veza bila toliko ozbiljna i doslo do toga naravno znao bi i njegov otac sta  mi zelimo
E sad da umire i pozeli tradicionalnu svadbu ja bi ju odgodila jer  je njemu lose :D a poslije sta bude.

Svako ima pravo izneti misljenje ali samo oni sto stupaju u brak skupa imaju pravo odluciti kako
gde i sta.
Ja bi rekla dragi moji volimo mi vas ali postujte i vi nase odluke
Jedino kad bi  njegov otac ozdravio s tim sto bi mi imali tradicionalnu svadbu onda bi ucinila to a inace
NEMA SANSE :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 10 | 29.09.2013 , 1:55 AM

Quote (By_The_Way_)
Kako biste vi reagovali,da vam se to desi ?

Porazgovarao bih sa svojom lepsom polovinom o tome i uradio onako kako se mi dogovorimo :)


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Tuđa želja,a naš život..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: