Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Vakcina protiv homoseksualizma?
Vakcina protiv homoseksualizma?






6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 1 | 25.02.2011 , 5:53 PM

Iako se slazem da gej populacija treba da uziva sva prava kao i ostali ljudi na ovom svetu, s obzirom na ubrzani napredak medicine, posebno na polju genetike, pretpostavimo da se pronadje i uspesna vakcina protiv homoseksualizma.

Da li bi ste u tom slucaju svoje dete vakcinisali pomenutom vakcinom i tako mu osigurali heteroseksualnu buducnost?









904
poruka na forumu
96 378



post # 2 | 02.03.2011 , 1:44 AM

Ako dete raste u zdravoj sredini i ima zdravo detinstvo, nevidim tu nikakav problem. Ja sam ubedjena da homoseksualci imaju neke " crne rupe" u svom zivotu i nakaradno su odrastali. Deca izlozena porodicnim svadjama, tucama, koje kakvom maltretiranju, sikaniranju, ponizavanju imaju problem u daljem zivotu. Znam mnogo drugova kojima je trebalo jako dugo da se opuste i startuju devojke jer su imali neki strah, nabijanja kompleksa od strane oca ili majke, brata... Likovi koji tuku svoje zene ili devoje su u vecini slucajeva odrasli gledajuci svog oca kako tuce njihovu majku. Takodje znam i decka kome je otac umro i koji je odrastao sa majkom, tetkom i babom, tri zene koje se sminkaju, oblace zenske stvari, tracare piju kafe i naravno imaju na naki nacin los uticaj na to musko dete, ne pricaju o muskim stvarima, taj decko je ceo zivot proveo u zenskom drustvu, saziveo se sa tim devojkama, maltene i lici na njih, tikovi, hod, mi to zovemo zenski petko. Tako da postoji neki problem sto se tice homoseksualaca, neka trauma. To je po meni bolest i nevolim da budem u njihovom drustvu, mene licno iritiraju i dizu mi pritisak. Pa da nebi bila neprijatna takvih se klonim. Mi to nikad necemo podrzati i mogu da kazem da se dzabe pojedinci kprcaju da bude homoseksualnos legalna od toga nema nista. A za narednu gej paradu se dzabe raduju nece je biti. Ako to nepodrzava niko sto bi ja.

Vakcina je cista glupost, kad sam cula za to pomislila sam da se neko zeza. Ako je doslo dotle da se deca vakcinisu za " svaki slucaj" da nebi postala homoseksualci onda netreba ni da ih pravimo ni radjamo. " VAkcinacija protim bolesti homoseksualizma" ma daj wacko

Homoseksualnos je mentalna bolest i to ce se na kraju i dokazati.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 02.03.2011 , 10:08 AM

Quote (sandra1000)
Homoseksualnos je mentalna bolest i to ce se na kraju i dokazati.


da..
pa daj...
mislim realno, ja isto poznajem jednog decaka..
on manje vise sto je ne razvijen ( fizicki, tj. manji, mrsavaji itd. ) nego sto ima taj neki hod, em i neki piskav glas...
ma sve...
i onako pokrete rukama..
ma ok...
ali to Sand sto si pomenula ( parada ponosa ) je cista glupost
to je Evropa naterala ( nisa, ali mi hocemo u EU ) Srbiju da radi to..
a na nama je izbor
nas narod nece taj "ponos" ali politicari...
ma manje vise
malo sam skrenula sa teme smile

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 03.03.2011 , 12:17 PM

Quote (sandra1000)
DxD mila moja izvini ali ja nepravdu nevolim nikako.

izvini a ko je voli?
ja sam licno za to iskorenjivanje...
samo po kratkom postupku... smile

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 5 | 03.03.2011 , 11:47 PM

Quote (sandra1000)
Homoseksualnos je mentalna bolest i to ce se na kraju i dokazati.

[i] homoseksualnost mu vise dodje kao genetska bolest

traume iz detinjstva vucu na neke druge mnogo strasnije devijacije nego ka naklonosti ka istom polu-

na feminiziranost i moze uticati odrastanje u porodicama bez muske osobe(oca)kojega bi deca oponasala i sticala svoju muzevnost vremenom--ali takodje imate veoma veliki procenat homoseksualaca koji nisu u tom porodicnom okruzenju oskudevala--kao i primer koji si dala momka koji je odrastao sa zenama inacisto je feminiziran--nemozes generalizovati takve osobe cisto na jednom primeru nekoga za koga znas

ja sam takodje odrastao bez oca i u zenskom drustvu uz svakodnevne kfe tracarenja ... pa nisam ni peder ni feminiziran niti se sminkam

homoseksualnosti postoje nekoliko vrsta feminizam je devijacija drustva i okoline u kome je neka jedinka odrastala ljudski mozak je tek samo5-10%realno istrazen genetika ne vuce korene od nasih roditelja-vec i do 4-5 kolena u nazad tako da je tesko u celoj toj prici doneti kakv konkretan zakljucak po tome pitanju ili cak sablon po kome bi se takve vrste ponasanja ili osobenosti mogle generalizovati i pratiti

u svakome slucaju ja gGEJEVE takodje ne podrzavam a kamoli njihova javna okupljanja i propagiranja njihovih ubedjenja i nacina zivota

filozofija im je trula forsira ih politika iz nekih drugih za njih sasvim neshvatljivih i nebitnih razloga--tako da su oni samo topovsko meso za vrstu ideologije koja do sada nije postojala a kojoj se cvrsto utire put ka obznanjivanu i kada se to bude dogodilo nikogaga necemo moci kriviti do nas samih--a po najmanje njih koji ni 2%nisu tome doprineli

VEC MI 98%


!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 6 | 05.03.2011 , 1:04 AM

Quote (JASMINA88)
iskreno ne bih volela da moje dete bude gej,bez obzira sto nemam nista protiv njih.....takodje mislim da i oni imaju pravo da budu srecni,jer je to njihov izbor i njihov zivot.....smatram da nije potrebno dete vakcinisati,nego pokusati da ga izvedete na pravi put i truditi se da detetu obezbedite zivot u srecnom i zdravom okruzenju....mislim da mladici koji nisu srecni i ispunjeni sobom i time sto jesu,pocinju da traze nesto drugacje....obicno su to osobe koje nisu imale neko lepo detinjstvo i ljubav,neznost i paznju roditelja....to je moje misljenje....

Jasmina svaka cast na misljenju!

Quote (Vito_Scalleta)
ma sto se mene tice ...gey osobe samo kvare ovaj svijet ....da je bog htio da bude gey osoba ne bi prvi ljudi bili musko i zensko..ma dajte ba ljudi..sve to treba istrebit...takvi nam ne trebaju..

I sa ovim se slazem, ali i Zevs je bio derpe biggrin












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 05.03.2011 , 8:45 AM

evo juce sam gledala na Tv-u kako neki covek je imao zenu, sve..
i samo ne znam zbog cega, njegova zena je pozvala celu porodicu i rekla da sa njim ne pricaju vise..
on je otisao u drugi grad, nasao decka ( gey ) ziveli su happy, uzeli devojcicu i sada je odgajaju...
pa ja se plasim za to dete...
ko zna sta ono misli...
kako bi nas narod rekao..
kakav otac takav sin ( a u ovom slucaju cerka )

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 8 | 05.03.2011 , 12:27 PM

Quote (DxD)
evo juce sam gledala na Tv-u kako neki covek je imao zenu, sve..
i samo ne znam zbog cega, njegova zena je pozvala celu porodicu i rekla da sa njim ne pricaju vise..
on je otisao u drugi grad, nasao decka ( gey ) ziveli su happy, uzeli devojcicu i sada je odgajaju...
pa ja se plasim za to dete...
ko zna sta ono misli...
kako bi nas narod rekao..
kakav otac takav sin ( a u ovom slucaju cerka )

Nemora da znaci da ce ona biti takva, ali.... moze mnogo da pati ako je budu zavitlavali, izbegavali zbog toga, nikom nije lepo da mu tata i tata prave bal pe*era wacko Sto i ne sumnjam da ce tako biti. Pa evo ova Vanesa pevacica sa ovog " Dvora" na Pinku, kako je ona mogla da se rodi nego da ima tatu i mamu, sad ima mamu, tatu i tatu, tata joj je postao homoseksualac












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 9 | 05.03.2011 , 2:02 PM

Quote (sandra1000)
Pa evo ova Vanesa pevacica sa ovog " Dvora" na Pinku, kako je ona mogla da se rodi nego da ima tatu i mamu, sad ima mamu, tatu i tatu, tata joj je postao homoseksualac

ne gledam ja TV biggrin
al mislim..
ok ako si derpe, ali ne moras govoriti da si to...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 10 | 05.03.2011 , 11:37 PM

Quote (DxD)
ne gledam ja TV
al mislim..
ok ako si derpe, ali ne moras govoriti da si to...

O tome ja pricam sve vreme. Sta mene boli bre d*pe dal moj komsija voli da ga prima, ma daj bre, povraca mi se od pomisli da se dva muskarca ili zene ljube, vataju i sta vec rade. Uostalom ako im je vec to izbor nemoraju da se exponiraju da ih deca gledaju na ulici, ma bre












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 06.03.2011 , 8:55 AM

sandra1000, pa ne samo na ulici
i TV sa Bokijem..
ma brisi sve..
samo tutanj iz Srbije...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 12 | 07.03.2011 , 3:01 AM

Quote (voja79)
Ma vakcina postoji samo sto je tesko primenjiva kad ih stite plavi... ma sve bi ja to bejzbolkom po glavi...

I zavrsis u nekom zatvoru da se sm*adovi izivljavaju na tebi da te teraju da ribas klonju ili da im budes devojcica, ma bre Vojo, to su go*na sa rokom trajanja, ziv bio pa video, nemoze ovo vecno da traje.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 07.03.2011 , 9:11 AM

RaZoR, ma koji Boki13?
ima njih koliko hoces, to je samo 1 od milion...
a kada bi ti nekoga mlatio, naravno da bi zavrsio u zatvoru...
a on ce dobiti novac od osiguranja, te propaganda..
ma pokusajte da ih iskurirajte ( ja bih prva se pobila )...

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 14 | 07.03.2011 , 5:11 PM

Quote (sandra1000)
I zavrsis u nekom zatvoru da se sm*adovi izivljavaju na tebi da te teraju da ribas klonju ili da im budes devojcica, ma bre Vojo, to su go*na sa rokom trajanja, ziv bio pa video, nemoze ovo vecno da traje.

pametno pametno--poslusaj je---nemoj krenuti tako silno na derpea mozes zaista zavrsiti u cuzi i da ti svaki dan zadizu suknjicu i govore kako si slatka i sta bi ti radili happy happy happy

sanjica je dobro rekla kako i oni imaju svoj rok trajanja ALI ZASTO BREEE DA SE ONI POKLAPAJU SA MOJIM ROKOM TRAJANJA angry angry angry angry angry angry


!!!









1449
poruka na forumu
105 688



post # 15 | 07.03.2011 , 5:18 PM

a lezbejke!? surprised surprised

!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 16 | 09.03.2011 , 6:39 AM

Ee,to je već nešto drugo... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









861
poruka na forumu
42 212



post # 17 | 28.03.2011 , 0:11 AM

homoseksualci su bolesni ljudi netreba ih biti da je to bog hteo stvorio bi samo muskarce a ne i zene angry

nidzaa :D









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 18 | 08.07.2011 , 4:28 AM

Quote (scorpio978)
a lezbejke!? surprised surprised

njih cemo Scorpio i ja da lecimo biggrin biggrin biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 19 | 08.07.2011 , 12:30 PM

Ja bi već postojeće pedere odvratio kastracijom. Ako neće na normalan način da se množe, ne treba im alatka.








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 09.07.2011 , 10:56 PM

Ma nisu nikom potrebni,nek se sami kastriraju...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Vakcina protiv homoseksualizma?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: