Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Legalizacija droge
Legalizacija droge






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 41 | 19.09.2013 , 10:46 PM

Quote (sladja1)
Da li ste vi za legalizaciju nekih od pomenutih?Da li ste mozda nekad konzumirali(ISKRENO)?Volela bih da cujem svacije misljenje,ali po mogucstvu da su te osobe UPUCENE

E ovako,nisam za legalizaciiju takvih supstanci.Cigarete sam koristio 3 meseca i batalio za zauvek,alkohol pijem po nekad,uglavnom jako retko i u normalnim kolicinama sa izuzecima Nove godine i slicno  :D
Energetska pica konzumiram malo cesce nego alkohol u prethodnih 2,3 god. uglavnom je to Guarana :) sta cu, volim je.








411
poruka na forumu
326 425



post # 42 | 20.09.2013 , 2:11 AM

protiv toga sam. mislim da bi trebalo zabraniti neklavitetne cigarete takodje. samo se zdravlje rusi. ali posto zivimo u demokratiji, to se nece desiti.






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 43 | 20.09.2013 , 9:17 PM

-Cigarete i alkohol ---- koristi se jos od srednjeg vjeka i prije uopste,veliku zaradu firme imaju na tom i fabrike,to nikad nece ukinuti budite sigurni,doticni su cak doveli do tog da Gandza bude ilegalna,o tom vise u istoriji
-Kanabis(od koje imamo marihuanu,hasis,skank...) -kanabis sativa il indica... WTF? jes ti zdrav,marihuana je naziv za oboje xD hasis je proizvod od cjele stabljike gandze,kao i ulje koje se moze dobiti od nje.. Skank -Scunc- dopingovana gandza,modifikovaana hemijsi to vec ne valja i neb trebalo...
-Halucinogeni(spid,lsd,extazy...) --- na ovo se valjam po podu od smjeha lol spid je amfetamin,extazy stimulans... msm oba su stimulansi.. al nikako haluciogeni... :)
-Stimulansi(kokain,amfitamin,anabolik,energetska pica...) ovdje si ''ubo'' osim energetkih pica,pa tebra.. ojoj -.- necu nista da kazem osim da siii jaaako pametan :D
-Opijati(heroin,morfijum...) - jest....
-Neki lekovi(sedativi za spavanje recimo...) - cajevi picke materine,medadon,trodon...

otkud znam ovo sve?
rastafarijanac sam,gandza ulazi u sastavni dio svakodnevnice..
studiram biologiju,imam hemiju.. vecinu tih hemijskih narkotika znam kako napraviti i od cega...
gandzu legalizovati,to je dar od prirode...
a ovo ostalo ko bude uhvacen sa tim uvesti najstrozije kazne..
tolko od mene,
za nuspojave i dodatne informacije obratite se lekaru ili farmaceutu! :)

Be my love?



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Legalizacija droge
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: