Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Najgora greska u zivotu...
Najgora greska u zivotu...






1289
poruka na forumu
165 539



post # 1 | 06.07.2011 , 7:04 AM

u zivotu sam puno gresila zbog nekih svojih postupaka i danas ispastam... ljudi kazu mladost ludost .. dok smo mladi sve je to smesno ali kad godine ucine svoje shvatimo da su svi oni saveti od roditelja bili za nase dobro..i ono zvocanje i teranje da ucis ..onda sam smatrala da me previse smaraju i uvek govorila pogotovo tati ako ti imas fakultet nemoram i ja a sad evo shvatam da su samo hteli da izbore bolji zivot za mene ....od svih mojih gresaka u zivotu mozda je najveca ta sto sam napustila roditelje i otisla tamo gde nemam nikoga svoga .. otisla za boljim zivotom a ustvari i tamo imala sve...dali ste vi cesto gresili u zivotu i ako jeste koje su vam one najgore greske zbog kojih se sada kajete kao evo i ja... sad











4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 06.07.2011 , 8:55 AM

Ja se kajem samo zato što sam verovala puno ljudima, a svi oni su me povredili.
Bila sam spremna da uradim sve za njih, misleći da su mi prijatelji, a ispala sam samo budala. sad








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 06.07.2011 , 6:07 PM

sladja1, ako ti je uteha -nije da si jedina.... sad
Kajem se sto nisam otisao preko s pocetka 80-tih,kada sam mogao.... To mi je najveca greska u zivotu...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 19.07.2011 , 9:21 AM

Mislim da je svak u zivotu grijesio,ali je sve to nesvjesno..barem ja tako mislim...

Samo ostro!:)









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 19.07.2011 , 9:31 AM

Sto sam verovala ljudima k'o niko. I sto sam bila glupa k'o tuc ( metaforicki napisano ).... Medjutim...

I to drugo sam popravila... Kada coveka ujede zmija, i gustera se plasi. smile

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 23.07.2011 , 4:50 AM

Sto sam verovao da ce biti uvek dobro.... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









484
poruka na forumu
17 258



post # 7 | 23.07.2011 , 12:24 PM

Kad sam tuco komsinku to nikad necu sebi da oprostim biggrin











240
poruka na forumu
160 1322



post # 8 | 02.08.2011 , 10:41 AM

Sto sam se ozenio za zenu koju nisam volio...








1069
poruka na forumu
17 283



post # 9 | 02.08.2011 , 11:48 AM

Quote (Marija_Nikola)
Ja se kajem samo zato što sam verovala puno ljudima, a svi oni su me povredili.
Bila sam spremna da uradim sve za njih, misleći da su mi prijatelji, a ispala sam samo budala.

e bas to i kod mene samo iskoriste a onda bace kao neku staru vrecu angry pasce ipak i oni kad tad biggrin happy








8
poruka na forumu
4 7



post # 10 | 28.08.2011 , 9:34 PM

sto sam se udal zakretena..od koga bih utekla glavom bez obzira samo da imam priliku sad sad sad sad

opasna cura









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 28.08.2011 , 10:25 PM

opasnacura, kuku... surprised
Greska moja je to sto sam udovoljavala "prijateljima". smile

Ko si ti?









361
poruka na forumu
20 115



post # 12 | 28.08.2011 , 11:20 PM

Moje greske su sitne, jer zivim zivot u kojem malo ko moze napraviti gresku...Najveca greska mi je, s jedne strane, sto jurim nedostizno a pak s druge strane jureci nedostizno barem dobijem ono sto je za stepen losije od nedostiznog!
Roditelje postujem i oni mene, ne mjesaju se puno u moje odluke i time sam prezadovoljan. Sve u svemu zivot za pozelit osim sto nemam srece u ljubavi i kocki! Jbg niko nije savrsen!


Poruku je menjao/la Kenoocrazy - Nedelja, 28.08.2011, 11:20 PM











389
poruka na forumu
28 101



post # 13 | 29.08.2011 , 0:47 AM

Svi uzivotu grijesimo,nadam se sto smo stariji da cemo uciti na te greske....

Samo Da Se Sredim,Nisam Ja Navucen:)









354
poruka na forumu
28 71



post # 14 | 29.08.2011 , 1:23 AM

Ufff...koliko gresaka...nijedna greska me nije unisitila i upropastila, ali mislim da sam drugim ljudima zivot otezala.
Prvenstveno mojim roditeljima...jedva sam zavrsila osnovnu skolu, nikada nisam bila prisutna na nastavi upadala sam u veoma gadne probleme jer sam se druzila sa dosta starijim drustvom...Doslo je do toga da su me izbacivali iz osnovne skole...ajd moji roditelji oproste to...posle dodje srednja, isto bezanje iz skole, alkohol...jedno vreme sam koristila marihuanu, poceli su izlivi moje agresivnosti, prebijem neduznu devojku na sred skole i ona zavrsi u bolnici a ja u novinama...opet udarac za moje...krene druga godina ne idem u skolu....zezam se pijem i dalje, ne znam za sebe i alkohol me uzima pod svoje i tako zavrsim na ispiranju od alkohola...budim se a majka me drzi za ruku i gleda...i opet oprastaju sve...misle popravicu se....taman mislim vratila sam se na pravi put...kad eto moji roditelji dobiju ponudu da otvore firmu u inostranstvu i opet ja sama...bez kontrole...opet opijanja...zurke...izlasci....u skolu jednom u mesec dana svratim, i opet alkohol bude razlog saobracajnoj nezgodi...meni samo noga i dva prsta slomljena...a mojim roditeljima....srce se slama....sto me cuju preko telefona a nisu u mogucnosti da odmah dodju...i tako padnem i drugu godinu skolovanja........ slomljena....sedim kuci sama a kroz glavu prolaze sve slike mog bezbriznog detinjstva svi zajedno na okupu, brat sestra i ja i sve sto pozelimo oko nas.
Pa se zapitam dal sam ja to sve zasluzila, sav taj luksuz koji neka deca zeljno cekaju da pametno iskoriste...Odjednom se upali svetlo u mojoj glavi, ostajem trezna sto cesce krenem na odvikavanje od alkohola...i evo sad uskoro krece skola, ja treba da otvorim salon lepote, i toliko sam motivisana, da cu cak i da nastavim sa skolovanjem. Sutra se opet upisujem u skolu.
I mislim da moji roditelji nisu zasluzili posle svega da ja ostanem bez icega, da svi gaze po meni, da me ogovaraju na ulici...E ne, to vise nisam ja!
Sad sam druga osoba, jer neke se greske daju ispraviti samo ako udaris glavom od zid.
Ovo sto sam ovde napisala daje mi jos vecu snagu.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 15 | 29.08.2011 , 1:31 AM

Quote (JovanaPraslin)
ja treba da otvorim salon lepote,

Bravo za tvoje odluke....
A u vezi salona lepote,doci cu...
Pa ako i mene uspes da ulepsas,onda si stvarno carica svog posla... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 16 | 29.08.2011 , 10:52 AM

JovanaPraslin, navrnucu... biggrin
Salim se, svaka ti cast! biggrin

Cuj ovo... Meni je pomoglo, nadam se da ce i tebi... biggrin
Cuvam se promene, putem promene, a u dzepu nosim snove sve i SAMO JA ZNAM SVOJE DOMETE! biggrin

Ko si ti?









354
poruka na forumu
28 71



post # 17 | 29.08.2011 , 12:30 PM

badule, DxD, Pozvani ste! Slobodno dodjite. smile

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 18 | 29.08.2011 , 12:53 PM

vjerovatno cu je napravit kad se ozenim lol








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 19 | 29.08.2011 , 1:04 PM

Quote (susheTZ)
vjerovatno cu je napravit kad se ozenim lol

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax biggrin











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 29.08.2011 , 11:29 PM

Verovatno je najveca greska u mom zivotu to sto sam uopste ziv....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Najgora greska u zivotu...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: