Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Šta napravit kad se ovako nesto desi?? (Nasilje među tinejdžerima..)
Šta napravit kad se ovako nesto desi??






365
poruka na forumu
101 771



post # 21 | 09.04.2012 , 2:25 AM

Nista cudno, to je isto kao kod muskarca. I devojke vole tucu :D

Sta se setas po mom profilu jedan!







Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 22 | 09.04.2012 , 2:55 AM

nzm... ali owo je uzas.. bila je jednom situacija u mojoj skoli... ali ne bas tako strasna... oni su jos i snimali... a muski su stojali i smejali se... prwa bix prisla da ix razdwajam... i posle im odrzala takwu lekciju da im ne bi palo ni na pamet da urade tako nesto...

JA ██████ 100%










365
poruka na forumu
101 771



post # 23 | 09.04.2012 , 4:10 AM

Bana94, Strasno, Strasno :p :p

Sta se setas po mom profilu jedan!







Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 24 | 09.04.2012 , 4:13 AM

ljutiposkok, :D :D pa to i ja kazem... :D :D

JA ██████ 100%










96
poruka na forumu
4 8



post # 25 | 09.04.2012 , 7:54 AM

Nisu krivi roditelji samo u ovome slucaju krivo je cijelo drustvo, jer dajem banalan primjer. roditelji posalju dijete u Skolu u farmerkama pristojnoj majici , a a se djevojka u Wc presvuce tako da je malo tu sta na roditeljima krivo je drustvo.U kojem su tuce i nasilje teme za pohvalu,Mislim to su ipak cure da su se potukle da su je samarale rekao bi pa ajde ali udaranjem nogama ? msm ono jeste vi cure ili montstrumi ... To bi trebala policija da sankcionise ,treba ih debelo kaznim i novcano i nekim socijalnim radovima i ond aobjavit u novinama sa slikama da vise kao primjer ostalima

Volim te Lejla <3







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 26 | 09.04.2012 , 1:16 PM

Razgazati ?

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 27 | 09.04.2012 , 3:08 PM

Ja idem trenutno u srednju školu i postoji toliko cura koje se slično ponašaju. Ponekada pojedine cure dobiju po šamar i svašta nešto. Zatim kao ljubomorna je na mene jer sam bolja,kurva,fufa,spavala sa onim,sa ovim,pogledaj je kako se obukla,kako to ona mene gleda,on je možda s tobom,ali i dalje mene voli i tako dalje. Baš prije nekih 15 dana dvije cure su se potukle zbog momka. Mislim da je to prevelika sramota da se tuče neko zbog momka. I takve "cure" nemaju nikakav ponos. Isto tako za sve krivim roditelje koji nisu dovoljno zreli i dovoljno spremni da se brinu o svojoj djeci kako treba.

Ja lično nikada nisam primjetila da me neko "odjemerio" ili slično. I za to sve zahvaljujem svojim roditelje,iako ni moja mama nije baš onakva kakva ja jesam. Uglavnom ja bi njima svima pokazala šta je to život prije svega pa ih onda naučila pameti. I btw,to nisu cure,to su samo djeca.


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Šta napravit kad se ovako nesto desi?? (Nasilje među tinejdžerima..)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: