Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Da li su danasnja deca drugacija?
Da li su danasnja deca drugacija?






267
poruka na forumu
180 789



post # 41 | 24.01.2013 , 6:59 PM

Zavisi od roditelja i drustva u kome se nalaze.Jesu danas drugacija po ponasanju,slobodnija su sto i treba da budu.Pre nije bilo interneta,kablovske,danas to sve ima sto u znatnoj meri utice na decu.Najvise(pored roditelja) ipak utice samo drustvo u kome se nalaze,izlaze.








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 42 | 22.04.2013 , 6:09 PM

Jesu.. Danasnja djeca su raspustena i bezobrazna. Za sve su to roditelji krivi. 
Mi smo bili nauceni nekim osnovnim normama i kulturom. 
A danasnja, nemaju ni osnovnu kulturu a kamoli sto drugo!











86
poruka na forumu
4 44



post # 43 | 22.04.2013 , 8:18 PM

Kao sto Barca kaze bezobraznije dece nikad nije bilo..









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 44 | 23.04.2013 , 2:11 PM

Gledajuci ovako. Imam 17 godina haman pa 18. lol

Al' ova sad djeca su stvarno ne odgojena ,  u to moje vrijeme prije 6-7 godina nisam mogo ni da pomislim sta sad oni vec rade. :)
Nisam imo ni kompjuter , a kamo li mobitel.  Znaci takvi su mi bili roditelji i ponosim se time. :)
Al' sad kad vidim sta sve djeca rade , kad se krenu skidati po Fejsu ili ask... itd pobio bi ih sve. ;)
Znaci sad svako dijete ima internet. I odma krenu sa fejsom i askom. :) Pokusavaju da steknu nekakvu reputaciju(cast izuzecima). 
Nema mi nista gore kad krene da mi pametuje o nekim stvarima , il kad krene sa perverznim statusima ili slikama, ili ih  ubija ljubav sa 11 godina... pa haloo jesi ti sta si ti ?  Nebi vam prije 17 dozvolio na Fejs ili tako te stranice. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










16
poruka na forumu
0 0



post # 45 | 22.06.2013 , 10:47 AM

jesu velika je razlika nego ranije








17
poruka na forumu
0 0



post # 46 | 16.08.2013 , 9:04 AM

mnooooogo drugacija.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 47 | 11.09.2013 , 2:57 PM

Quote (Srcemoje)
Kad pogledamo danasnju decu pitamo se sta se desava i gde se izgubilo to detinjstvo koje smo mi imali. Jer danasnja deca i ne smeju biti deca, vec gotovi roboti koji od bolnickog inkubatora preko elekronske flasice i Pampersa ne osecaju ni glad ni mokro ni hladno a i kada su na suncu namazu ih santimetar debelom kremom.
Sta vi mislite o svemu tome?
Dali je vase detinjstvo bilo lepse?
Dali je zalosno sto su devojcice sa 10g vec i nasminkane ili sa 13g imaju grudi kao pre neka sa 16g
A muskarci sa 10g pricaju o sexu a ne o klikerima i slicicama kao vi nekad?

Sve je ovo tacno i slazem se sa tim ali isto tako je neka osoba mogla da otvori temu za nase detinjstvo koje je verovatno bilo za njih isto ovako kakvo je danas ovo za nas.Hocu da kazem da je ranije sve bilo drugacije,sve se koliko toliko postovalo a sada toga nema ili ga ima u jako malim kolicinama,moje misljenje je da je to jednim delom uradila tehnologija,kompjuteri,telefoni itd...Ljudi su poceli da se menjaju i to je samo pocelo da se prenosi kao neki virus i ponekad se pronadje neko ko je imun na sve to,koji ne dozvoljava sebi takve stvari ali tih "imunih" je previse malo da bi promenili bilo sta,tu su verovatno ona povucenija deca i to je cela prica.








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 48 | 11.09.2013 , 5:37 PM

Nekadasnja i danasnja? Razlika.. Nebo-Zemlja











979
poruka na forumu
107 551



post # 49 | 11.09.2013 , 9:20 PM

e kakvo sam ja djetinjstvo imao ma za poželit...do 10-te sam se igrao sa autićima:yahoo:  nisam znao što je komp,mob itd..Hvala Bogu roditelji su imali čvrstu ruku i oni su zaslužni za ovo što sam danas.
A sada na ovu temu...danas su djeca previše razmažena...mladi roditelji su okupirani poslom da naprave nešto u životu i tako sve manje vremena provode sa djecom i tu nastaje problem sa kojim se danas suočavamo... Sve bi bilo drugačije da nema ove savremene tehnologije.










Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 50 | 11.09.2013 , 9:40 PM

Kako koja generacija,sve gora i gora...

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Da li su danasnja deca drugacija?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: