Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Alkohol, droga, nasilje i prostitucija u skolama...
Alkohol, droga, nasilje i prostitucija u skolama...






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 21 | 13.12.2010 , 6:50 PM

budi ono sto jesi!

covek nije zivotinja da bi se prilagodio drustvu!


Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 22 | 13.12.2010 , 11:33 PM

lepooka potpuno si u pravu!!! smile smile smile smile smile

!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 23 | 19.12.2010 , 12:37 PM

Da bi u skolama iskorenio gore navedene zlokobe,morao bi da najpre iz samog drustva iskorenis razne macho tipove i tipushe,mracne likove koji nam prodaju medijskim putem zivote zvezdica stranda i branda i koji omladinu uce da je zivot jedna velika audicija ,pa ko lepo peva bice Bog... Sve se to oslikava i kroz skole... Ako budzin sin ima kintu,oko njega su ribe i svi treba da pljunemo svoje roditelje jer nisu kao tata budza... ako mudonjina cerka ima tasnu david jones ili ne znam ni ja vec sta,onda cela skola mora da je kopira ,jer je i mudonja glavno jaje u selu... bljak... AKO MISLIS DA BUDES DZEK DOKAZI SE SVOJIM DOBRIM DELIMA, ZNANJEM, RADOM I ZALAGANJEM. Ne ides u skolu da budes vidjen vec DA STEKNES ZNANJE.... cool

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 24 | 19.12.2010 , 12:42 PM

Quote (scorpio978)
lepooka potpuno si u pravu!!!

naravno biggrin
Quote (badule)
AKO MISLIS DA BUDES DZEK DOKAZI SE SVOJIM DOBRIM DELIMA, ZNANJEM, RADOM I ZALAGANJEM.

to je odavno nestalo
prave vrednosti coveka nestaju, a njih zamenjuju "vrline" tih "riba" i "mu*onja"
Quote (badule)
Ne ides u skolu da budes vidjen vec DA STEKNES ZNANJE....

to sto si napisao je streberstvo
ja sam streber ( ali koji ne uci ) i svi mi se na neki nacin smeju
ali ipak vreme ce pokazati sve...
ko se zadnji smeje, najsladje se smeje biggrin
kao da idu da se kre*nu ili da idu na pistu, a ne da nesto nauce

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 25 | 19.12.2010 , 1:26 PM

Quote (DxD)
o sto si napisao je streberstvo
ja sam streber ( ali koji ne uci ) i svi mi se na neki nacin smeju
ali ipak vreme ce pokazati sve...
ko se zadnji smeje, najsladje se smeje
kao da idu da se kre*nu ili da idu na pistu, a ne da nesto nauce

meni to nije streberisanje...pitacu ih za par godina, kad ja budem sedela u kancelariji, a oni mi cistili tu istu kancelariju... bolje ja da budes streber, a posle ce taj streber da ima sve sto oni imaju sada, a oni ce da mole tog strebera za jeb*** posao od 10 000 da bi mogli da prezive... pa sad i ljudi sa fakultetom rade za male pare, a sta ce biti tek za koju godinu oni koji nemaju skolu...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 26 | 19.12.2010 , 1:38 PM

vala zivot sve vraca sa KAMATOM...
samo da li kasnije ili ranije...
ali sto pre to bolje smile

Ko si ti?









1
poruka na forumu
0 0



post # 27 | 19.12.2010 , 2:00 PM

...uzas


Poruku je menjao/la shukykralj88 - Nedelja, 19.12.2010, 2:02 PM








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 28 | 19.12.2010 , 3:47 PM

streber je izraz koji su izmislili supci.... upravo oni koji diluju po skolama ,da bi omalovazili prave vrednosti.... budi i neka si za takve streber,al nemoj sa dve banke da povracas po haustorima i da otimas bakicama tasnice da bi kupio jos jedan dop.... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 29 | 19.12.2010 , 3:54 PM

samo vreme sve pamti pa DVOSTRUKO vrati....

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 30 | 19.12.2010 , 11:47 PM

Quote (MarijanaBK1)
meni to nije streberisanje...pitacu ih za par godina, kad ja budem sedela u kancelariji, a oni mi cistili tu istu kancelariju... bolje ja da budes streber, a posle ce taj streber da ima sve sto oni imaju sada, a oni ce da mole tog strebera za jeb*** posao od 10 000 da bi mogli da prezive... pa sad i ljudi sa fakultetom rade za male pare, a sta ce biti tek za koju godinu oni koji nemaju skolu...

1.koji ti to faks zavrsavas marijana--filozofiju pretposavljam pposto samo toi radis koliko vidim--salu na stranu

rekla si da ljudi sa faksom rade za male pare--a kaoko ce tek vi bez skole--pa lakse maki lakse--razmisli svaka firma ili korporacija ima upravu koja razume se vodi posao cele firma--broj radnih mesta visokoobrazovane struke je ogranicen(nikome nisu potrebna 3 direktora komercijale marketinga proizvodnje investicija ... ...)pogotovu ne privatniku koji kao i svaki drugi gleda da sa sto manje ulaganja resurstava zaradi sto vise para(krtica dakle)jer da nije takav gazda nikada i nebi postao--samo je u titovo vreme da u jednoj kancelariji sede po 4-5 radnika za jedno te isto radno mesto i da niko se za to i nebrine jer svima je tada bilo lepo--mislis li da je kod gazde tak--pogotovu sa danasnjom modernizacijom i kompjuterizacijom--njemu cak i nisu potrebni ljidi po jedan za svako strucno radno mesto vec samo 1 ili 2 do3 coveka da sa par kompjutera vode celi posao

po sto se svaka iole ozbiljna mala ili velika firma bavi proizvodnjom njoj je potrebna radna klasa po tim njihovim potrebama tako da ce za ove sto vi zovete |OBICNE LJUDE NEZNALICE posto kao vi nece zavrsiti fakultete uvek biti posla---a vi mozgonje ce te njih moliti da radite bilo kakav posao za 5000 din jer necete imati za hleba ili da se nebiste ponizavali pred prostom radnickom klasom uvek mozete otici raditi na buvjoj pijaci--zakupite stand pazarite nesto u pancevu pa sa salom i kapom na glavi kao huligani(da vas niko ne prepozna)razvijete strasan biznis--a sta ce ga znati tako obrazovani mozda i sa time uz toliko znanje napravite neki dobar biznis pa kroz koji par godina postanete najpoznatiji prodavac na svojoj pijaci--vodeci u kvalitetu i razvoju novih ideja i poboljsanja usluga

moze i kod kineza oni placaju koju hiljadu vise-aaalii ne za lepe oci vec cete morati i decu da im cuvate pod da im cistite i svakako za tako kvalifikovana radna mesta potrebno je poznavanje rada na racunaru--vord-- eksel--barem dva strana jezika(kineski se podrazumeva)i obavezno visegodisnje iskustvo u poslovima iste struke--cuvanja kineske dece--spremanja jela kineske narone kuhinje jer posto sam zaboravijo moracete i da kuvate za njih--pse macke s,epe miseve papagaje)nema bato bacanja jede se sve--a ne kao kod nas-zato oni i jesu druga a za jedno 15 do 25godina bice i prva vodeca sila sveta--

to ce vam cak i biti cast da radite za takvu neku velesilu--i oni obicni jadni srednjoskolci ce bas biti jako ljubomorni na vas i bice im jako jako zao sto i oni na vreme nisu zavrsili fakultete kako bi onda kao i vi obrazovani mogli da brisu dupeta malim kinezcicima koji ce za jedno 10 godina biti nacionalna vecina u srbiji cistiti njihove podove i kuvati im kucice i macke koje predhodno umesto njih naravno morati po ulicama juriti praviti zamke i sacekuse pored kanata za djubre kako bi gazdama spremili gozbu za veceru i jos ih poljubiti u dupe pre nego sto odu na spavanje i posle toga kao ker ostati da cuvaju lokal do jutra da razbojnici preko noci ne dodju i ne pokradu ih---kao da kod njih i ima nesto pametno i kvalitetno da se ukrade---


!!!









1449
poruka na forumu
105 688



post # 31 | 19.12.2010 , 11:55 PM



Fajlovi: 7351161.jpeg (2.4 Kb)
!!!







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 32 | 20.12.2010 , 9:51 AM

Quote (scorpio978)
rekla si da ljudi sa faksom rade za male pare--a kaoko ce tek vi bez skole--pa lakse maki lakse

pa jeste tako, znam mnogo ljudi, ali evo jedan primer, zena koja je zavrsila fakultet radi kao kafe kuvarica za 15000 i srecna je sto ima posao i to u sred Beograda... Zamisli tek onda sta rade oni bez skole... Nisam ja htela nikoga da vredjam, nego govorim surovu istinu... Bas to za vreme Tita je moglo i 5-oro da rade na jednom radnom mestu, i svi su bili srecni i zadovoljni, vidim sta su moji baba i deda sve stvorili za vreme Tita, koji imaju zavrsenu osnovnu skolu i kurs, a vidim sta su moji roditelji koji su skolovani stvorili... Ne kazem ja da moji nista nisu stvorili, ali naspram dede i babe to je nista...
nekad se za srednju skolu nije polagao prijemni, a od ove godine se polazu 6 predmeta. Zasto? Zato da bi se sto manje ljudi skolovalo... a i kad se iskolujes, zavrsis silne fakultete, ako nemas vezu nemas ni posao... Ili ako opet neka firma trazi radnika onda gleda onog koji je imao najbolje ocene na fakultetu...

Quote (scorpio978)
koji ti to faks zavrsavas marijana--filozofiju pretposavljam pposto samo toi radis koliko vidim--salu na stranu

ma ne filozofiram, samo govorim surovu istinu... i ja bi volela da zivim u vremenu Tita i da sve bude super, ali nazalost istina je drugacija... a do faxa jos nisam stigla... nadam se da cu uspeti da ga upisem, posto i za upis na nax ti treba debela veza... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 33 | 20.12.2010 , 10:34 AM

MarijanaBK1, to sto si napisala je cista i surova istina...
inace moj deda je sa firmom isao na more ( odmor ), a sada ne mozes ni 200 km dalje da ides, dok ne pitas sefa :S

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 34 | 20.12.2010 , 10:50 AM

eh to vreme
svi su bili jednaki
nisu imali racunare i mobilne telefone, a ziveli su srecnije od nas...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 35 | 21.12.2010 , 2:30 AM

Beogradska svakodnevnica....












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 36 | 21.12.2010 , 1:22 PM

uzas...
u skolama hvataju pijanu decu i pusace cigara....
svaki dan umre neko u okrsaju oruzijem, saobracajnoj nesreci...
zbog koga???
zbog budala koje nam kroje zivote...
sandra1000, gorke plodove jesam gledala, ali ne i ovaj deo...
uzas...

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 37 | 22.12.2010 , 7:17 PM

Quote (Aliane)
da se sve to izbaci,,,:

ali sve!!!

Ko si ti?









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 38 | 05.08.2011 , 4:14 PM

sreća pa sam završio školu lol toga je uvjek bilo i uvjek će biti u školi, e sad na koji način i u kojem obliku ..








65
poruka na forumu
6 2



post # 39 | 15.08.2011 , 4:18 PM

ja dok sam isao u skolu lesio sam se od gudre i alhohola.nema bolje stvari da preguras dan u skoli.mislim da drogu treba legalizovati da bi ljudi mogli da se lese na miru a ne kao sad u nekom steku da se kriju.

hyfr









3891
poruka na forumu
137 1064



post # 40 | 15.08.2011 , 5:07 PM

Zdravo je to sve ja sam sve probo i nista mi se nije svidilo. tongue tongue


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Alkohol, droga, nasilje i prostitucija u skolama...
Search: