Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Predbracni ugovor
Predbracni ugovor






790
poruka na forumu
58 477



post # 21 | 25.05.2012 , 11:59 AM

A sta da ti kazem, naoruzaj se i nadaj se da ces pobediti zenu na njenom terenu :) zvanom brak :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 22 | 25.05.2012 , 12:14 PM

znaci da se dobro pripremim,BIP kad ja opet moram do bibliotek priej brak ad aizucavam porodicno pravo,a knjiga teskaa,kukuuuu...eh,bolje da sam ostao da "igram" u trecoj ligi,nego da sada dajem novce sudovima u strazburu za neke anekse,a moze ladno danas-sutra da me "smeni" s amesta izvodjac apenala,ee zivote lutalico :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









790
poruka na forumu
58 477



post # 23 | 25.05.2012 , 12:19 PM

Ja bih kupio tu knjigu i drzao pod jastukom kad zena krene da zvoca nesto za porodicno pravo klepis je knjigom medju oci i kazem, eto ti prava :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 24 | 25.05.2012 , 12:27 PM

hahahah,ti si rigorozan,malo suptilnije treb aprici zeni,das joj knjigu,otvoris vrata i kazes:samo pravo.:)...ja bih ako mzoe potiao vanbracni ugovor,kontam igram na siguricu iz 1 u 2,kvota taman dobra %


Poruku je menjao/la intimenfrizuren - Petak, 25.05.2012, 12:27 PM

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









790
poruka na forumu
58 477



post # 25 | 25.05.2012 , 12:28 PM

Ja to po kratkom postupku :) ahahahahahaha :) Samo ostro ili kazes zeni, Otkad si ti pocela da vozis traktor, :) tvoja je oduvek bila kapija :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4750
poruka na forumu
495 2877



post # 26 | 25.05.2012 , 2:00 PM

Quote (tomo47)
Da li ste za sklapanje predbracnih ugovora i vas stav o tome ?

Ne, dogovrio bi se fino sa zenom ako dodje do razvoda (meni kuca i auto tebi stan i vikendica npr bezveze bubam) i zdravo, ne treba mi nikakav ugovor :D


Poruku je menjao/la Dejan - Petak, 25.05.2012, 2:02 PM








486
poruka na forumu
673 4564



post # 27 | 25.05.2012 , 8:01 PM

Sva ona zarada koja se stekne u braku je zajednicka....i nema tu moje-tvoje...bar po meni...
Osoba koja samnom planira provesti ostatak svoga zivota ne bi trebala razmisljati sta ce sa parama poslije razvoda....kakva je to ljubav :( :( :(

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










37
poruka na forumu
0 0



post # 28 | 25.05.2012 , 8:23 PM

Apsolutno sam za predbracni ugovor.U njemu nema kuco maco.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 29 | 09.06.2012 , 11:18 AM

Ja nisam za to.
Objasnicu ukratko i zasto.

Nisam materijalista nikad bila, jer sam tako i odgojena, po principu: Sve sto zelis, stekni sama. Jer bolji osecaj neces imati.

E sada, ako cu se ja udati, radi toga sto mi ako se u slucaju rastanem, pripasti muzeva tri duluma (dunuma) zemlje, gde je tu ljubav? Gde je tu ona zelja da budes dio njegovog zivota, da se budes sa njim i slicno????

Ne volim ljude koji su materijalisti, koji bi u slucaju smrti dobili nesto sto je od zene ili slicno, i onda jos lagodnije ziveli, ja sam vise zato, da se potrude da nesto zajedno stvore, da imaju nesto zajednicko i da je to 2/1 da nije 1/1.

Tomo ljubav traje onoliko koliko smo mi sposobni da volimo mane nasih supruznika!

I ako u brak ulazite s tim mislima : Sta ako dodje do razvoda ; nemojte se ni upustati u te vode, jer psihicki niste spremni za to.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Predbracni ugovor
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: