Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Predbracni ugovor
Predbracni ugovor






2523
poruka na forumu
87 1228



post # 1 | 24.05.2012 , 11:12 AM

Da li ste za sklapanje predbracnih ugovora i vas stav o tome ?

Na zalost nikad se ne zna da li brak ima rok trajanja ili je za uvek,pa je mozda bolje spreciti eventualne komplikacije

Predbracni ugovor----- ja sam ZA



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 24.05.2012 , 11:17 AM

Ma to u Srbiji nema... Ovde je sve što je moje - moje je, što je tvoje - naše je... :D
Meni je to svejedno...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 3 | 24.05.2012 , 11:46 AM

Quote (MarijanaBK1)
Ma to u Srbiji nema


Mozda nema zvanicno, ali ti mozes da sklopis ugovor kod advokata kakav god zelis..

Da, jesam za predbracni ugovor!

Takodje sam i za predbracne preglede: sterilnost, raznorazne bolesti,...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 4 | 24.05.2012 , 12:09 PM

Quote (MarijanaBK1)
Meni je to svejedno...


nebi ti bilo svejedno da nakon 15-20 godina braka, da te muž izbaci a njemu da ostane kuća/stan, auto, ostala nepokretna imovina .. :)
iako bi prije ti njega izbacila
:p








145
poruka na forumu
8 60



post # 5 | 24.05.2012 , 12:23 PM

Prije sedam godina kada sam stupila u brak nije mi palo na pamet da sklapam predbračni ugovor,a ne znam nebi ga ni sad napravila,možda što je sve 1:2 tj kuća,vikendica idr :D ..........

Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.
Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti.








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 24.05.2012 , 12:25 PM

Quote (Almir)
nebi ti bilo svejedno da nakon 15-20 godina braka, da te muž izbaci a njemu da ostane kuća/stan, auto, ostala nepokretna imovina ..
iako bi prije ti njega izbacila


hahaha e pa zato ja pričam da će muž doći kod mene u kuću, ja ću njega da izbacim, ako dodje do te mere... :D ma svejedno mi je, jer uopšte nisam razmišljala o tome, i mislim da neću ni razmišljati, do trenutka kad budem se udavala (ako se ikad budem udavala) lol

hahah kad smo već kod razvoda i imovine, letos kad sam u selu sredjivala neka dokumenta, nadjem papire razvoda od moje prababe i pradede... i krenem da se smejem u onom delu kod imovine... jer piše da moja prababa kad su se uzeli, u miraz je donela kravu, i kako se ta krava posle otelila, i tele je zajednička imovina.. pa onda tipa posudje neko što su uzimali, traktor... Brat i ja smo se valjali od smeha...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 24.05.2012 , 1:03 PM

Nisam za to.
Verujem u brak kao instituciju (zajednicu muškarca i žene da naglasim) i što stvorimo u braku zajednički to je NAŠE, a ono što je bilo i pre braka moje to ostaje MOJE zato što se to zove miraz i nikada ne može pripasti mužu ni nakon razvoda.
Ali pošto mi danas mislimo samo o tome da neko nekome nešto ne uzme zato nam i jeste ovako.








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 8 | 24.05.2012 , 1:42 PM

Zbog ovih predbračnih ugovora, starkelje sa dubokim džepom često budu meta :D






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 9 | 24.05.2012 , 3:04 PM

Ja sam za. Svo vino koje ostane posle slava i praznika je moje, a za ostalo me bole brige. :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 10 | 24.05.2012 , 3:35 PM

Predbracni ugovor je nesto sto osigurava obe stranke u vezi koju sklapaju. Mislim da je ok,ali o tome obe strane treba da se dogovore. Bio sam svedok nekoliko sporova oko imovine u brakorazvodnim parnicama. Te scene nisu nimalo prijatne,tako da smatram da je to dobra stvar. :)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 11 | 24.05.2012 , 6:03 PM

Ja sam za predbračni ugovor. Mislim da bez toga neću ni stupati u nikakav brak. :)






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 12 | 24.05.2012 , 6:49 PM

Quote (Marija_Nikola)
Nisam za to.
Verujem u brak kao instituciju (zajednicu muškarca i žene da naglasim) i što stvorimo u braku zajednički to je NAŠE, a ono što je bilo i pre braka moje to ostaje MOJE zato što se to zove miraz i nikada ne može pripasti mužu ni nakon razvoda.
Ali pošto mi danas mislimo samo o tome da neko nekome nešto ne uzme zato nam i jeste ovako.

Amin! :)

Quote (Marko)
Ja sam za. Svo vino koje ostane posle slava i praznika je moje, a za ostalo me bole brige.

a čokolade su moje :p

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










349
poruka na forumu
53 753



post # 13 | 24.05.2012 , 7:19 PM

ako sklapas predbracni ugovor znaci nema poverenja izmedju vas dvoje azbog cega se onda zenis
jel samo zato da ne budes sam.......
ja sam protiv

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 14 | 24.05.2012 , 11:37 PM

Quote (jaroslavr)
ako sklapas predbracni ugovor znaci nema poverenja izmedju vas dvoje azbog cega se onda zenis
jel samo zato da ne budes sam.......
ja sam protiv


Ma ne stvara se predbračni ugovor samo zbog osoba koje stupaju u brak već i zbog njihovih naslednika.Desi se naprimer da jedno od supružnika umre,a tad se pojavljuju naslednici znani i neznani,koji bi da uzmu sve što mogu.



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 15 | 24.05.2012 , 11:48 PM

Ako ulazite u brak iz interesa onda cete svakako insistirati na tome.Ako je iz ljubavi onda ne...

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









188
poruka na forumu
15 170



post # 16 | 25.05.2012 , 4:52 AM

svasta se danas desava...ali ja kada se zenim necu sklapati predbracni ugovor...nije bitno da li ona ima vecu imovinu ili ja. mislim da covek koji pravi takav ugovor je svoj brak vec osudio na propast. a i mislim da se primecuje kada se neka zena udaje za tebe zbog novca...mislim da se ne lazemo ne moze onaj najruzniji bogatas da ima najlepsu zenu zato sto su srodne duse...zna on zasto je ona s njim. samo takve zene su najgore...nikad ne bi prodao svoj zivot zbog novca...








790
poruka na forumu
58 477



post # 17 | 25.05.2012 , 11:07 AM

U danasnje vreme gde i momci i devojke traze da se sto bolje udaju, sve vise zelim taj predbracni ugovor. :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 18 | 25.05.2012 , 11:37 AM

3+1 godina uz aneks da s eproduzi dnevni boravak ako osvojim ligu sampinjona

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









790
poruka na forumu
58 477



post # 19 | 25.05.2012 , 11:39 AM

Ahahahahaha :) :D pre bih onako 3+ n+1 :) zavisi od toga kakav cu tim imati oko sebe :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 20 | 25.05.2012 , 11:58 AM

ahhahahahaahahhahaha,ti vec okupio tim adovokata,ako,ako...ja sam morao da dumam brate hahaahahah

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Predbracni ugovor
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: