Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Pedofilija
Pedofilija






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 21 | 25.12.2010 , 10:51 AM

Quote (badule)
ali zelim da Vasa buducnost bude mirnija

nadamo se da ce biti... smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 22 | 26.12.2010 , 1:08 AM

Nije mi jasno kad kazu da cemo uci u Nato...? Ja mislim da je to vojska u koju ide ko hoce, tj. to je vojska celog sveta. ili je to ako udjemo u nato da ce nam dolaziti na vrata i slati brata, tatu, strica da ratuje bez njihove volje. Nije mi jasno, to sam nacula tako pa mi nije bas jasno.

A da se vratim na temu, uhvacen jos jedan pedofil, sta mislite hoce li se ofrebati bar za uslovnu? wacko












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 23 | 28.12.2010 , 7:47 PM

Ja bih da mu odseku djoku i da ga posalju u turski zatvor,al prethodno da mu stavu silikone u grudi..... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 24 | 31.12.2010 , 5:07 PM

Quote (badule)
Ja bih da mu odseku djoku i da ga posalju u turski zatvor,al prethodno da mu stavu silikone u grudi.....

hahhaha
lep nacin kaznjavanja xD

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 25 | 02.01.2011 , 0:52 AM

lep,ali nedovoljan... i za sad se ne primenjuje,na zalost angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









240
poruka na forumu
160 1322



post # 26 | 29.07.2011 , 9:29 AM

Ovo je tema koja me se osobno jako dotice... Imam dvije kceri, 3 i 4 godine... Kada citam ili razmisljam o tome prode me neka jeta... Uvijek pomislim sto bi bilo da ih netko povrijedi... Prvo mi na pamet padne da bi mu najveca sreca bila da ga policija uhvati prije nego ja, to bi mu produzilo zivot toliko dugo koliko bi bio u zatvoru... Nebi mi bilo tesko oguliti kozu s njega... zivog... Ali nije problem u tome, problem je sto se to nemoze sprijeciti, problem je taj osjecaj nemoci koji osjetim jer znam da su takvi ljudi okolo nas i da je mozda netko koga znamo takav... Kazem takav jer neznam niti jednu rjec kojom bi opisao kakav... Poremecen? bolestan? proklet? i sto je najzalosnije, takav divljak unisti dijete, ode u zatvor na 3,4,5 godina i evo ga opet... i sto sada s njim??? cekati da to opet napravi, u pravilu su recidivisti... u italiji je bio prijedlog da se na njima napravi kemijska kastracija... kao na taj nacin bi izgubili potrebu i zelju za sexom pa na taj nacin i potrebu za zlostavljanjem djece... nekako mi se cini prikladnije da se to obavi na staromodan nacin... nozem... po mogucnosti tupim i hrdavim... cak sam sklon i teoriji organiziranja kolonije za njih na golom otoku... nevjerovatno, inace nisam okrutan ali kada su pedofili u pitanju postanem narocito nadahnut...








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 27 | 29.07.2011 , 10:28 AM

Quote (vladogrozni)
nevjerovatno, inace nisam okrutan ali kada su pedofili u pitanju postanem narocito nadahnut...

Neverovatno,ali mislimo potpuno isto....
Ja nemam decu sad ,ali i za tudje dete bih takvog izroda mogao ubiti bez grize savesti...
Ne vredi kolonija....
Metak,smrtna kazna-jedini nacin da im se stane na put....
Kamenovanje... Zasto da ne? angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 28 | 29.07.2011 , 2:28 PM

Velika je šteta,da ne kažem tragedija, što podaci o zlostavljanju dece su vrlo nesigurni, jer mnogi slučajevi ostaju neprijavljeni.. Smatra se da čak 80-90 procenata dece koje je doživelo neku vrstu zloupotrebe nikad ne priča o svom iskustvu, bilo iz osećaja stida, ili iz straha za svoj ili život najbližih (čest je slučaj da zlostavljač preti i zastrašuje dete, da bi ga sprečio da obelodani zlostavljanje)
Posledice koje zlostavljanje u detinjstvu ostavlja na psihu su najčešće doživotne i veoma teške. U pitanju su poremećaji sećanja, pokušaji samoubistva, osećanje krivice i besa.
Deca ćute jer veruju odraslima. Ćute, jer ne znaju da su radnje koje odrasli preduzimaju ka njima zakonski zabranjene,
ona ne znaju kada su i da se uopste nalaze u opasnosti.
U praski se susrećemo sa dve različite reakcije roditelja: prijavljuju šta se desilo, u želji da pomognu detetu da traumu prevaziđe; apsolutno negiraju i ne žele da veruju detetu, plaše se šta će reći okolina.
Lično mislim da ljudi nisu dovoljno upoznati sa ovim problemom i trebalo bi više raditi na informisanju javnosti. Vrlo je teško prepoznati pedofile na ulici, jer oni su učitelji u školama, sveštenici,lekari, naše komšije,...
Ne možemo da se oslonimo samo na policiju, jer kada stvar dođe do policije neko delo je već izvršeno, neko dete je već postalo žrtva,ali bez obzira na to moj vam je predlog:

Prijavite policiji svaku sumnju vezanu za to delo




Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 29 | 30.07.2011 , 1:46 AM

Quote (tomo47)
Prijavite policiji svaku sumnju vezanu za to delo

Definitivno najbolji savet...
Ukoliko ne zelite ipak da javite policiji,javite baduletu ,on ce da im sudi.... angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 30 | 30.07.2011 , 1:59 AM

danas je sve vise toga a veliki doprinos ima i napredak tehnologije kao npr internet danas ih ima dosta koji putem interneta vrebaju ......a kazne su veoma blage to treba da se kaznjava kao ubistvo jer to djete poslije toga trpi traiume cjeli zivot a ovako sa blagim kaznama je samo postrek da iih ima sto vise ..... angry


Poruku je menjao/la susheTZ - Subota, 30.07.2011, 2:54 AM








240
poruka na forumu
160 1322



post # 31 | 01.08.2011 , 10:44 PM

Quote (badule)
Kamenovanje... Zasto da ne?


brate, i kamenivanje da bude javno....

efikasno je vjeruj mi na rijec...








3891
poruka na forumu
137 1064



post # 32 | 01.08.2011 , 11:44 PM

Ma to treba da se odvede u jednu dobru sumu i izvalici meterce na ledjima sto je moj tata reko nista bolje nema da se uci malo pameti pa neka iza bukve radi sta hoce. tongue

Netreba odma ubiti prvo treba napatiti,nauciti pameti pa ako jos jednom to uradi(ali nevjerujem)onda ubiti ili da ta porodica bira kakvu ce kaznu da mu dadnu. biggrin








240
poruka na forumu
160 1322



post # 33 | 01.08.2011 , 11:46 PM

Quote (Hitman-)
Netreba odma ubiti prvo treba napatiti,nauciti pameti pa ako jos jednom to uradi(ali nevjerujem)onda ubiti ili da ta porodica bira kakvu ce kaznu da mu dadnu.


da se mene pita, smrt bi im bila nesto za sto bi molili...








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 34 | 04.08.2011 , 12:23 PM

Da se ja pitam,ne bi ni imali vremena da mole...
S takvima bih lako,na sred glavnog trga i kamenovanje...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









61
poruka na forumu
47 62



post # 35 | 15.08.2011 , 2:13 AM

EEEE kako bi ja too ccc angry angry

Added (15 Avg 2011, 2:12 Am)
---------------------------------------------
na elektricnu stolicu smanjit napon i da ih trese

Added (15 Avg 2011, 2:12 Am)
---------------------------------------------
ako treba 3 dana i 3 noci uj m**u im

Added (15 Avg 2011, 2:13 Am)
---------------------------------------------

Quote (badule)
Da se ja pitam,ne bi ni imali vremena da mole...
S takvima bih lako,na sred glavnog trga i kamenovanje...

AL badule treba ih malo vecim kamenom ccc

Benjo









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 36 | 15.08.2011 , 6:37 AM

Quote (ConnEct)
AL badule treba ih malo vecim kamenom ccc

Bolje je sa manjim i duze traje... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 37 | 10.12.2011 , 9:37 PM

Monstrumi!!!












4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 38 | 15.01.2012 , 9:14 PM

Ti ljudi su meni dno svakog dna.
Psihicki poremecena bica, psihopate.
A sto je jos gore, najveci postotak je uza rodbina. A to je zabrinjavajuce.
O kazni necu ni da pisem, jer svakakve mi stvari padaju na pamet.
Cudovista kojima treba vratiti jos gorom merom.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 39 | 15.01.2012 , 9:20 PM

Te ljude jednostavno treba muciti ceo njihov bedni zivot, ne treba da ih ubiju vec da ih muce muce sve dok ne crknu... To su monstrumi!!!








377
poruka na forumu
54 303



post # 40 | 15.01.2012 , 9:29 PM

Quote (lukacar95bre)
Te ljude jednostavno treba muciti ceo njihov bedni zivot, ne treba da ih ubiju vec da ih muce muce sve dok ne crknu... To su monstrumi!!!


Slazem se s njim <_< To su obicni seljaci koji ne mogu da nadju normalnu djevojku vec se izivljavaju na mladjima angry2

Zato djeci dati noz ili pistolj i ko god joj nes bude s*ao nek ga zbode ili upuca ;)






Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Pedofilija
Search: