Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Gubim prijatelje zbog razlličitih muzičkih afiniteta
Gubim prijatelje zbog razlličitih muzičkih afiniteta






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 21 | 09.01.2012 , 8:32 AM

@srbija_king
ejj. . . ma sta ce ti drustwo imas nas :p :p

sve sto sam ja hteo da kazem rekla je Marija_Nikola, tako da, to ti je to u principu. . .

koliko sam ja shwatio ti si u rock fazonu?, pa sto ti lepo ne odes sam u neki rock klub, tamo upoznas drustwo koje je u twom fazonu, i eto tako lepo problem resen :p











1005
poruka na forumu
49 230



post # 22 | 09.01.2012 , 10:52 AM

"Postavi se onako kako najbolje umes,
u osnovi je lako, ali nije,razumes?"

Trebao bi naci neki zajednicki jezik sa njima, jbg brate, takvi su kavi su, ne mozes da ih menjas sad, a ti si takav kava si pa ni oni tebe ne mogu da menjaju. Ali nadjite neko resenje s kojim ce obe strane biti zadovoljen ( donekle )

I meni smetaju mnoge stvari pa trpim, i kod mene je ista situacija kao i kod Davora
Idem s drugovima na rok muziku i narodnjake i folk ali i oni idu sa mnom kada je u pitanju hip hop.

A, na kraju krajeva, nije vazno koju vrstu mizku slusate vec da ste zajedno i da se tako lepo provodite..
Zanemari ono sto bije iz zvucnika...

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 23 | 09.01.2012 , 12:25 PM

Quote (lukacar95bre)
Znaci izadji uzivaj malo nema veze koja je muzika ne moze muzika da ti bude preca od drustva jer drustvo ti je kao da imas bracu koja ti cuvaju ledja bodre te jednostavno su uveek tu za tebe ne odbacuj olako sve to

A da nisi kojim slučajem malo ovo hiperbolisao? :)

Ko si ti?









564
poruka na forumu
128 1154



post # 24 | 26.01.2012 , 3:14 PM

Trebao bi se adaptirati nekako... :)












72
poruka na forumu
6 22



post # 25 | 04.02.2012 , 9:58 AM

Ma nmg....nema veze...:P

Svako ko udje u moj profil neka mi posalje poklon







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 26 | 13.02.2012 , 8:42 PM

ala teBRo sta slusas? et da ti kazem ja folk nmg smisliti,pre bi sebi puco u glavu nego sluso ove novopecene narodnjake :D
ja volim miroslava ilica,tomu zdravkovica,novicu i te stare...koji znaju o cemu pjevaju i pjesme imaju smisla al ovi novi fuuuj
malo izlazim,skoro pa nikako....neki iz drustva se ljute,bune sto nikad nisam sa njima al jbg...pravi drugari oproste :D
vidi pa ne slusaju svi iz drustva samo folk a sigurno znas da u tvom mjestu postoji neki klub gdje bude punk,house,tehno,dubstep party ili sta vec slusas.........u mom drustvu svi slusaju bas svasta (death metal,pank,rege,rep,....pfff ma svega :D) al najvise volimo kad se okupimo u prirodi uz vatru sa gitarom :D

Be my love?









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 27 | 13.02.2012 , 10:09 PM

Ja tebe bas ne kapiram najbolje... Ali po svemu sudeci, to tvoje drustvo je drustvo reda radi. Mozda i gresim... Po meni drsutvo treba da bude tu i u dobru i u zlu. Ako oni ne prave kompromise, sto bi i ti?! I obratno.
Jasno je da ne mozete bas da upraznjavate sve dnevne i socijalne aktivnosti zajedno, ali biste trebali vecinu, jer to je prijateljstvo. Naci ces ti vec nekog u tvom fazonu, mozda bas i ovde na EC, pa cete ici na zuraje. :)
Dobro razmisli da li su ti oni pravi prijatelji ili ne, oduzmi, saberi i donesi odluku. Ako to nije to, prosto se vodi mantrom (koju ja inace obozavam): Bolje sam, nego u losem drustvu.
Dakle budi ono sto jesi i nemoj sad zbog tamo neke vecine da budes nesto sto nisi i da glumis kao nekog cool baju ili sta vec. Bolje da te mrze zbog onoga sto jesi, nego da te vole zbog necega sto nisi. ;)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










377
poruka na forumu
54 303



post # 28 | 13.02.2012 , 11:20 PM

Quote (srbija_king)
Svi moji drugari idu u diskoteke slusaju...turbo folk...itd...ja tu ne idem....i posto ne idem tako...ja na taj nacin gubim...drustvo...:(


Ajd mi samo nadji normalnu osobu koja se ne moze napiti uz Sinana, a moze uz neki rock ?

Ne volim ni ja one seljanke tipa stoja i ove novopecene, ali sinan je beton ;)












6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 29 | 14.02.2012 , 0:22 AM

Pazi. Ni ja ne volim rock, metal, ili tako to. Naprosto me ubija u pojam. Ali idem sa frendovima na koncerte i slušam gomilu rock-a a isto tako i oni idu sa mnom u klobove i diskoteke i slušaju techno muziku iako im ne paše. I normalno opijemo se,
i igramo, nebitno kako, pokreti su nebitni, samo da je nama dobro. Nemoj više da te čujem da ih izbegavaš zbog toga ili oni tebe! :)






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 30 | 14.02.2012 , 1:52 PM

muzika najmanji problem :D
kad si pijan nije bitno sta svira vec skim si :D

Be my love?









714
poruka na forumu
119 927



post # 31 | 14.02.2012 , 2:24 PM

Predlog:ponesi mp3 sa heavy metal ili hard rock muzikom,slushaj ono shto volish i budi samo svoj,ali opet morash da se druzhish sa nekim,i meni je bilo teshko kada sve moje drugarice idu u kafice gde se slusha narodna muzika a ja bi slatko zapevala sweet child o'mine :)))),nije teshko prilagoditi se situacijama,zbog muzike i tvog stila ne smesh odbaciti drugare,sigurno cesh naci neke zajednichke dodirne tachke i neke teme o kojima mozhesh sa njima prichati,a i chudi me da nema nigde nijednok rokera,:))),ja sam uspela da preprodim te neke krize a i dalje sam ostala svoja,i dan danas slusham istu muziku,nikada se nemoj menjati zbog drugih..... :*

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 32 | 14.02.2012 , 3:30 PM

mene pola ljudi iz razreda zeza zbog rastafarianizma,kao fazon neas dredove al si rastaman :D a druga polovina me zbog istog i gotivi :D
al to nas ne sprecava da se svi zajedno ne olesimo na kastelu pa pijani u skolu :D ili da zapjevamo neke stare pjesme,ja vjerujem da svi znate i volite jednu istu pjesmu :D npr nama nema nista draze neg zapjevati crnog leptira ili nekako s proljeca :D a one od tome zdravkovica da ne pricam :D

Be my love?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 33 | 21.02.2013 , 10:15 AM

Prijatelj je jedno, a krug ljudi u kom se kreces drugo..

Imaj to u vidu ;)

Nije ti prijatelj (nuzno) onaj sa kojim provodis svaki dan...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 34 | 21.02.2013 , 11:44 AM

Ja imam sličan "problem"..

Imam samo jednog prijatelja koji sluša muzika kao i ja. S njim samo i izlazim. Srećom,muško je. :D
U diskoteke ne idem.
Svi znaju da ja ne slušam turbo folk i da mi je na kraj pameti da izađem u diskoteku. Oni to poštuju i znaju da me ne ubjeđuju više da izađem s njima. :)

Added (21.02.2013, 10:44 AM)
---------------------------------------------
I da dodam. :)

U početku mi je to smetalo. Sada ne.
Vjerujem da vrijedim više od kakvog turbofolkera tako da se ne zamaram više s tim.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 21.02.2013, 11:45 AM


Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Gubim prijatelje zbog razlličitih muzičkih afiniteta
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: