Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Gubim prijatelje zbog razlličitih muzičkih afiniteta
Gubim prijatelje zbog razlličitih muzičkih afiniteta






381
poruka na forumu
24 281



post # 1 | 05.01.2012 , 1:12 AM

Svi moji drugari idu u diskoteke slusaju...turbo folk...itd...ja tu ne idem....i posto ne idem tako...ja na taj nacin gubim...drustvo...:(
Jednostavno nmg da slusam to...i nisam sav svoj...:P

Jedino se druzim sa drugarima u skoli ili kad igramo fudbal...ili tako nesto...a uvece retko...kad...jedino kad izadjemo negde po naselju.....:P

Nigde nmg da nadjem nekog druga...drugaricu...sto. je u mom fazonu...to mi je veliki problem

SrB-IjA-KiNg*









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 05.01.2012 , 1:16 AM

prilagodi se i ja radim mnogo stvari koje mi ne odgovaraju jer ti isti ljudi rade to za mene...

recimo organski ne podnosim narodnjake al iso sam na koncerte, u klubove koliko se puta napili uz njih ufff...

al zato je to isto drustvo islo i sa mnom u klubove gde tuce rock, strana muzika, na exit itd iako ne vole tu muziku nikako...

Druga opcija je da ostanes u drustvu 2-3 osobe sto ti je isto ko i da si sam.. :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









381
poruka na forumu
24 281



post # 3 | 05.01.2012 , 1:21 AM

Davor, nmg da slusam turbo folk...staru narodnu muziku i mogu...al tehno turbo folk nmg... nijedan moj drug ne bi isao samnom u neki rok klub ili koncert...a da ostavim drustvo nzm sta da kazem...gde da nadjem novo

SrB-IjA-KiNg*









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 05.01.2012 , 1:23 AM

Quote (srbija_king)
nijedan moj drug ne bi isao samnom u neki rok klub ili koncert


pa ok onda niste bliski ko sto mislis jbg ne znam sta da ti kazem za svakog je druga prica ja imam srece s ovim mojima samo kazem bice pivo i oni slede lol

sala mala al ekstar su za dogovor jedino da se tu nekako uklopis s ovim tvojima ili nadji druge :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









381
poruka na forumu
24 281



post # 5 | 05.01.2012 , 1:24 AM

Davor, Ok...

SrB-IjA-KiNg*









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 6 | 05.01.2012 , 1:31 AM

srbija_king, Ne odbacuj drustvo tako, zatrebace ti sta ti fali da izadjes malo provedes se sta ima veze koja je muzika, muzika je nebitna mozes mnogo vise da izgubis ortake nemoj to da dozvlois sebi :)








381
poruka na forumu
24 281



post # 7 | 05.01.2012 , 1:34 AM

lukacar95bre, Dobro to....al nmg da igram uz tu muziku....odem tamo svi igraju ja stojim ko popisan...glupo

SrB-IjA-KiNg*









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 8 | 05.01.2012 , 1:36 AM

Quote (srbija_king)
Dobro to....al nmg da igram uz tu muziku....odem tamo svi igraju ja stojim ko popisan...glupo

Pa igraj bgt sta te boli tuki misli u glavi na neku drugu pesmu a igraj uz folkic nikom nista nije bilo pa nece ni tebi :D samo cepaj bre igraj nema veze koja je muzika :)








381
poruka na forumu
24 281



post # 9 | 05.01.2012 , 1:36 AM

Ma nmg....nema veze...:P

SrB-IjA-KiNg*









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 10 | 05.01.2012 , 2:21 AM

Quote (srbija_king)
Ma nmg....nema veze...:P


Ima bre velike veze moras da cenis i tudje ukuse :) ne voli svako rock i tkt :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 11 | 05.01.2012 , 2:24 AM

Quote (lukacar95bre)
Ima bre velike veze moras da cenis i tudje ukuse ne voli svako rock i tkt


e to ti kazem gj

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 12 | 05.01.2012 , 2:29 AM

Quote (Davor)
e to ti kazem

Pa to mu i ja kazem glupo je da gubis drustvo zbog muzike :D ali kakvo je to drustvo koje ne ceni tvoj odabir muzike :)






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 13 | 05.01.2012 , 4:32 AM

Evo ti 1 lud savet.... Kada se spremis za grad..sve uredno..sve se sija, posto je telefon u dzepu, ponesi sluske, pa kada bude muzika koju ne volis, stavi sluske i slusaj sta 'oces....malo igraj uz tu tvoju muziku i sve je u fulu.. :D

Evo ti 1 normalan savet...
Ako imas toliki problem sa muzikom, nalazi drugare koji takodje slusaju tu vrstu muzike.. Ti slusas rok, a tvoji drugari narodnjake, i zajedno da izlazite, to nikada nije moglo niti ce moci....Pazi moze, ali delujes smoreno, ubija te pesma i ko zna sta ti ne smeta... Ja imam druga koji slusa rok, sa njim ni 1 u grad nisam izasao zato sto ne volim tu muziku, ali zato moje drustvo sve narodnjaci...i kada izadjem sa njima ne provodim se kao ti sigurno ;) Ili menjaj muziku koju slusas, ili menjaj drustvo...3 nema... Ustvati ima... Zavoli narodnjake, nije to toliko tesko :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 14 | 05.01.2012 , 4:58 AM

ja nemam problema sto se toga tice samo dok pijem mi treba narodna muzika poslije kad me malo uhvati alkohol mogu da idem i na pavarotija lol








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 15 | 05.01.2012 , 5:07 AM

srbija_king,

Ili se prilagodi, tj. malo ti na narodnu muziq, malo oni na rock, ako ne ide.... poqsaj izlaziti tamo gde se slusa rock, tu ces vec steci drustvo...

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 16 | 05.01.2012 , 1:07 PM

Ja ne razumem u čemu je tvoj problem.
Zašto bi gubio društvo ako ne ideš sa njima u diskoteku? Rekao si da se družite u toku dana, fudbal i td.
U diskoteci ionako ne može ni da se priča, samo da se gledate. :D
Npr. moja najbolja drugarica je kao Di Di pa ti vidi. lol :D I još par njih.
Mi nikada nismo izašli zajedno!!!!
Jer sa pravim prijateljem ti i ne moraš da izlaziš. Razumeš.
Za to postoje ''drugovi'' za izlazak. Dobar si sa njima, ništa posebno. Vidite se samo kad treba društvo za izlazak, provedete se i posle se ne čujete do sledećeg izlaska.
A sa najboljima se viđaš stalno, njima sve pričaš, oni te znaju najbolje.Dolaze ti kući.
A ako te ti isti najbolji prijatelji ostave jer nećeš sa njima da izlaziš, baš te briga.
Kad malo odrastu, pa kad shvate da ne mora drug da ti bude onaj što sluša istu muziku i da ti nije drug ako ne izlazite, onda će biti kasno. A ti ne brini. Jedan drug ti je dovoljan. Njega ćeš kad tad naći. ;) :)








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 05.01.2012 , 1:11 PM

Quote (srbija_king)
Svi moji drugari idu u diskoteke slusaju...turbo folk...itd...ja tu ne idem....i posto ne idem tako...ja na taj nacin gubim...drustvo...:(
Jednostavno nmg da slusam to...i nisam sav svoj...:P

Jedino se druzim sa drugarima u skoli ili kad igramo fudbal...ili tako nesto...a uvece retko...kad...jedino kad izadjemo negde po naselju.....:P

Nigde nmg da nadjem nekog druga...drugaricu...sto. je u mom fazonu...to mi je veliki problem

To tvoje društvo ne može da se pogubi.. Ako su stvarno prijatelji, razumeće te... Razumem da ne voliš to, jer i ja sam slična kao ti... Recimo, dogovorite se da jednu subotu, petak izađete u diskoteku, a sledeći vikend u neki moto klub.. I rešen problem... :D

Ko si ti?









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 18 | 05.01.2012 , 1:50 PM

Quote (lukacar95bre)
Ne odbacuj drustvo tako, zatrebace ti sta ti fali da izadjes malo provedes se sta ima veze koja je muzika, muzika je nebitna mozes mnogo vise da izgubis ortake nemoj to da dozvlois sebi

Slazem se sa Lukom...
druze, slusao ti ili ne, turko folk ti je, nazalost danasnjica muzike...
i covek mora da se prilagodjava danasnjici...
niko tebe ne tera da ti slusas tu muziku... ti izadji sa drustvom, muziku ni ne slusaj...
radi sta god, gledaj druge kako igraju, i ti tako... nema potrebe da se stidis...
Uzivaj bre u zivotu!!!
A polako ces vremenom steci i mnoge druge, mozda cak i bolje prijatelje...
koji slusaju tvoju vrstu muzike...
Po meni, muzika je totalno ne bitna ako je drustvo OK!
Opusti se malo, izadji, napij se i uzivaj!
drugare treba cuvati, a ne gubiti ih! Prijateljstvo je dragocena stvar!
ti meni delujes pomalo kao stidljiv decko...

evo kako bi ja uradio...
imas li fb nalog? prijatelje iz tvoje okoline na fb??!
lepo se sa svakim pomalo dopisujes, onako bzvz... pitas ko sta slusa od muzike...
i tako skontas ko bi mogao biti dobar prijatelj...
pitas ga da izadjete jedan vikend zajedno, i tako postepeno gradis jednu grupu ljudi, prijatelja za koje ces ubrzo znati koji su ok, a koji ne, i samo iskoristavaju...
`Zivot je kurva, izvin`te me sto psujem`- kako kaze Balasevic... i moras se prilagodjavati, ili nista od tebe nece biti...
Samo glavu gore i ne brini se, ceo svet je pred tobom...
Upoznaces za zivota jos hiljade i hiljade prijatelja... ;)

:P







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 19 | 05.01.2012 , 3:02 PM

Quote (srbija_king)
a da ostavim drustvo nzm sta da kazem...gde da nadjem novo


Ako ti je preca muzika od prijatelja, onda. . . Ti ako izadjes, izacices zbog njih, da se druzite, ne zbog muzike.

P.S Sta sve danas narod nece da gleda. Bez veze totalno. . .

. . .









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 20 | 05.01.2012 , 7:40 PM

Znaci izadji uzivaj malo nema veze koja je muzika ne moze muzika da ti bude preca od drustva :) jer drustvo ti je kao da imas bracu koja ti cuvaju ledja bodre te jednostavno su uveek tu za tebe :) ne odbacuj olako sve to ;)


Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Gubim prijatelje zbog razlličitih muzičkih afiniteta
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: