Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Pravi Prijatelji (Sta Vi Mislite Dali Imate Pravog Prijatelja)
Pravi Prijatelji
Da li Imate Pravog Prijatelja
1. 1 : Da [ 51 ] [64.56%]
2. 2 : Ne [ 15 ] [18.99%]
3. 3 : Naravno [ 4 ] [5.06%]
4. 4 : Mozda [ 12 ] [15.19%]
5. 5 : Nezz [ 5 ] [6.33%]
Answers total: 79






576
poruka na forumu
34 295



post # 61 | 13.08.2012 , 2:47 AM

Pravi prijatelj je prijatelj kada ti neko kaze: brate deni neka je, devojaka je 1000 a pravih prijatelja malo ajmo mi na pivo ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









1982
poruka na forumu
331 4273



post # 62 | 13.08.2012 , 2:47 AM

Onaj koji ne izdaje svog prijatelja

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










834
poruka na forumu
212 1454



post # 63 | 13.08.2012 , 2:47 AM

pravi prijatelj je onaj koji zna sve tvoje mane a ipak te voli ... :D








576
poruka na forumu
34 295



post # 64 | 13.08.2012 , 2:47 AM

Quote (Marija_Nikola)
Najbolja vrsta prijatelja je ona sa kojom možete sedeti celo veče ne progovorivši ni reči, a kad odlazite osećate se kao da je to bio najbolji razgovor u životu.
Takođe, prijatelj je neko ko razume tvoju prošlost, veruje u tvoju budućnost i prihvata te danas onakvim kakav jesi.

To se zove prijatelj ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









317
poruka na forumu
25 328



post # 65 | 13.08.2012 , 2:48 AM

Po meni to je prijatelj koji bi ti dao zivot...

madness.....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 66 | 13.08.2012 , 2:48 AM

Pravi prijatelji i oni najvredniji su mi sestra i brat.
A imam i par prijatelja koji su uz mene i kad sam dobro i lose.
I cenim od njih i kritiku, i pohvalu, i samar.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










18
poruka na forumu
8 98



post # 67 | 13.08.2012 , 2:48 AM

Pravi je onaj , koji te nikad nece izdati , ogovarati , kom mozes reci sve , a da budes siguran da on to nikada nikom nece reci , koji te voli kao brata/sestru ... Itd , da ne pametujem previše. :) U svakom slučaju , takvi skoro više ne postoje.








904
poruka na forumu
96 378



post # 68 | 13.08.2012 , 2:48 AM

POSTOJI LI PRAVO I ISKRENO PRIJATELJSTVO... KOME SMEMO DA VERUJEMO, DA LI POSTOJI PRIJATELJSTVO IZMEDJU DRUGA I DRUGARICE ILI JE TO IPAK NESTO VISE...? DA LI VAS JE NEKO RAZOCARAO KOME STE VEROVALI?











1449
poruka na forumu
105 688



post # 69 | 13.08.2012 , 2:48 AM

PRAVO I ISKRENO-pa postoji mozda jedna ili najvise dve osobe takav tretman ali pazite ne vazi to za svaku osobu-neke nemaju ni jednog na koga bi mogle sa sigurnoscu da sa oslone

PRIJATELJSTVO NA RELACIJI-DRUG-DRUGARICA-komplikovano-u vecem delu slucajeva to prerasta u ljubav pa nakon neke duze ili krace po prirodi neusaglasene veze i zbog mozda jednog dva 3 4 5 6 7 8 9 10 110v seksova ostajete i bez onoga sto ste na pocetku imali-posle ljubavi prijateljstva nema-ili su lazna ili ih ljubomora izutra izjeda - mislijo sam to vise na mukarce nego na cure


!!!







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 70 | 13.08.2012 , 2:48 AM

postoji pravo prijateljstvo... nazalost, ja od juce nemam pravog prijatelja (poginuo je) sad ali je bio pravi prijatelj za sve... sve sam mogla da mu kazem i da mu se poverim, a on da mi da pravi savet... inace imam mnogo prijatelja, ako se to moze nazvati prijateljima... ali znam da bi me kad tad izneverili... i svatram da su muskarci bolji prijatelji i da umeju da cuvaju tajnu bolje nego prijateljice....

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 71 | 13.08.2012 , 2:49 AM

Quote (MarijanaBK1)
nazalost, ja od juce nemam pravog prijatelja (poginuo je)

sad

ja imam 1. ali samo 1. drugaricu koja mi je najbolja
sada cu mozda naci jos jednu najbolju drugaricu
inace istina je da muskarci kriju tajne prijatelja smile


Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 72 | 13.08.2012 , 2:49 AM

Ja neverujem vise u drugarice, sve su kucke isfolirane i iskompeksirane, sve su imale neku dozu ljubomore prema menii. Nisam ja kriva sto me Bog ovakvu stvorio a njih sklepao, ne zelim da neko bude uvredjen zbog ovoga sto kazem, ali mislim da prijateljskvo treba da se zasluzi. Slazem se da muskarci bolje cuvaju tajne, ali ne postoji iskreno prijateljstvo bez emocija izmedju muskarca i zene, jer kad tad se neko zaljudi dal ona ili on. Posle od dugogodisnjeg prijateljstva nema nista.
Meni su svi rekli da cu da ispastam zbog svog izgleda i bili su u pravu, ali nikog nisam povredila i uvredila da bi se ponasao kao smrad. Nisam sama ko panj nemam drugarice, ali imam prijatelje, ljudi koji zasluzuju i moju paznju, moje vreme, moje zivce i moje suze. Skoro vecina moji kvazi drugarica se lozilo na mog decka, cak i idu do te mere da ga startuju predamnom, a ovamo mi se slihtaju, naravno dobiju sta im sleduje biggrin . Gajila sam jedno jako lepo i iskreno drugarstvo iz osnovne kada samo nas tri najbolje drugarice upisale istu srednju, svaki dan smo isle zajedno, jele pile i spavale jedne kod drugih, ko sestre, dok nisam primetila da se cudno ponasaju, sve sam mislila da je neki problem do mene, pitala trazila neku gresku u sebi, ali... jedan dan na praksi, ja ostala malo duze da pomognem profesorki ono nekih dokumenata, kad sam zavrsila ranije nego sto je trebalo i krenula ka parku u kom su me cekale videla sam moje dve usvojene sestre kako se fiksaju sa drugaricom iz razreda, smrkale su ko usisivaci, a meni su se noge odsekle, plakala sam od Novog Beograda do kuce od tuge, a ta nasa drugarica Ivana je bila diler iz Sremcice. Upropastila im je zivote, nisam mogla da im pomognem koliko god da sam se trudila, evo ih sada po parkovima mole dilere da ih o. zadovoljavaju za drogu,ponizavaju se i svasta rade. Nemam reci i nepostoji najbolja drugarica.











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 73 | 13.08.2012 , 2:49 AM

ovo je nemoguce...
ja na srecu imam jednu drugaricu koja mi pomaze kada mi je tesko i koja me razume oko racunara
medjutim to je jako zalosno sto se one fiksaju i mole dilere...
pa zar da se dozvoli i to!?
ajde cigara i pivo, ali DROGA....
nemam reci...

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 74 | 13.08.2012 , 2:49 AM

Quote (sandra1000)
ali ne postoji iskreno prijateljstvo bez emocija izmedju muskarca i zene, jer kad tad se neko zaljudi dal ona ili on. Posle od dugogodisnjeg prijateljstva nema nista.

pa uglavnom jeste tako...ali ja mislim da je sve to do coveka... ako covek ima jak karakter zadrzace se na prijateljstvu... i slazem se da posle veze cesto se prijateljstva gube, al u mom slucaju nije bilo tako.... nastavili smo da se druzimo i postali najbolji prijatelji...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 75 | 13.08.2012 , 2:49 AM

Quote (MarijanaBK1)
postali najbolji prijatelji...

dobro se dobrim vraca biggrin

Ko si ti?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 76 | 13.08.2012 , 2:49 AM

jednostavno receno...ne postoji..svaki prijatelj te izneveri kad-tad..!!!








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 77 | 13.08.2012 , 2:50 AM

Da... Imam drugaricu Gogu,udala se ima klinca,znaci od kako sam je upoznao,obozavam je... cisto pure 100% prijateljstvo... izmedju nas tajni nema... Smatram je najboljim prijateljem... Imam drugaricu,koju VOLIM kao zenu,ali smo i dalje samo drugari i tako ce uvek i ostati... Imam drugaricu ,otkacenu do ludila,sa kojom se posvadjam i pomirim bez problema... Imam drugaricu ,ma imam sto drugarica.... A samo tri prava druga... Verovali ili ne... A imao sam stotine drugara koji su me izradili za dz,nizasta... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 78 | 13.08.2012 , 2:50 AM

10001. poznajem a samo 1. je pravi

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 79 | 13.08.2012 , 2:50 AM

Goga,Sladja,Kole,Dragana,Djorke,Ljupce......Mirka,Milja,Gorki,Beba,Zeljka,Shone,Mikajlo,etc etc etc YASLUZILI SU DA IH POMENEM!

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 80 | 13.08.2012 , 2:50 AM

ma...
kada bih ja pominjala
dnevnik bih napisala, medjutim samo jedan je pravi prijatelj!

Ko si ti?



Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Pravi Prijatelji (Sta Vi Mislite Dali Imate Pravog Prijatelja)
Search: