Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Kako se uklopiti u novu skolu,sredinu? (Dajte vasa iskustva, savete...)
Kako se uklopiti u novu skolu,sredinu?






493
poruka na forumu
100 491



post # 21 | 30.07.2012 , 11:52 PM

Samo opušteno i budi komunikativan. Nemoj da se izdvajaš... I malo po malo ćeš se upoznati sa svima, vidjeti ko ti više odgovara i formirati svoje društvo...
Quote (oskcd)
E da... I to htedoh da vas pitam... Da li vam je sada u srcu više društvo iz osnovne ili iz srednje? Obično na prelasku iz osnovne u srednju, mislimo da niko ne može da zameni naše drugare iz osnovne, ali, da li je zapravo tako?

Sve se vremenom promijeni. Iz Osnovne sam izašla sa 4 najbolje drugarice (sa ostalima se i nisam baš nešto družila). Vremenom mi je od njih 4 ostala samo 1 sa kojom sam baš extra. U srednjoj sam se uklopila u novo društvo. One 3 su takođe pronašle nove prijatelje u svojim razredima, tako da smo se sve manje družile. I dan danas se ja čujem sa njima, al' jednostavno, putevi su nam se razišli.

Ja nisam luzer, o naprotiv, Meni je osmeh lajt-motiv.. :)









18
poruka na forumu
0 0



post # 22 | 31.07.2012 , 0:15 AM

Ja kad sam krenuo u srednju u razredu je bio moj najbolji drug iz osnovne tako da mi nije bilo tesko :) A ako t nebude nikoga poznatog nemoj da brines nakon 2 ili 3 dana ces se sigurno uklopiti u neku grupicu :D











175
poruka na forumu
4 39



post # 23 | 07.08.2012 , 11:58 PM

Ja kad sam zavrsio osnovnu upisao sam Ekonomsku skolu ali su mi 3 najbolja drugara otisla u masinsku i nisam ostao ni mesec dana u ekonomsku prebacio sam se u masinsku i evo sad sam 3 godina super mi je sa njima ni jednog trenutka se nisam pokajao sto sam se prebacio.. :D

[size]Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.[/size]



Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Kako se uklopiti u novu skolu,sredinu? (Dajte vasa iskustva, savete...)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: