Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Kako se uklopiti u novu skolu,sredinu? (Dajte vasa iskustva, savete...)
Kako se uklopiti u novu skolu,sredinu?






125
poruka na forumu
17 184



post # 1 | 07.06.2012 , 4:24 PM

Sada polazim u srednju skolu, pa me zanima kako ste se vi uklopili u novo drustvo i sredinu? cao












11
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 07.06.2012 , 4:26 PM

ja sam se uklopio tako sto sam nasao zajednicke teme sa po jedinim drugovima, samo opusteno nikako ne budi namrgodjen, kada sam ja polazio u srednju imao sam prozvecat kevi da se necu uklopiti, ali sada kada na to pogledam, jednostavno je...






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 07.06.2012 , 5:05 PM

opušteno, pridješ sa svima se upoznaš, vremenom ćeš naći društvo koje ti više odgovara i sve će da bude u redu, budi ono što jesi bez foliranja da se nekome svidiš i to je to...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










12
poruka na forumu
0 7



post # 4 | 07.06.2012 , 5:24 PM

samo opusteno, drustvo dodje samo ;) to je najmanji problem :D






"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 5 | 07.06.2012 , 6:11 PM

Samo budi to sto jesi, i nedaj da te iskvare.... :D

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









373
poruka na forumu
11 216



post # 6 | 07.06.2012 , 6:12 PM

Quote (Puss)
Sada polazim u srednju skolu, pa me zanima kako ste se vi uklopili u novo drustvo i sredinu?

Imao sam i ja tremu zbog toga..kako ce sve da ispadne,kako ce sve da bude itd..ali kad sam doso vidio sam da je laganica upoznas se i pricate o nekim zajednickim temama(sport,film,igrice)itd.. :D

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









62
poruka na forumu
1 20



post # 7 | 27.06.2012 , 2:41 PM

Verujte mi, nije teško uklopiti se u novu sredinu. Konkretno, pisaću o polasku u srednju školu. Ja sam imao sreću pa sam već poznavao nekoliko ljudi koji su sa mnom išli u srednju školu. Vremenom, dešavalo se da pomislim da bi mi mnogo bolje bilo da tih ljudi koje sam poznavao uopšte i nema tu. Uvek će se naći osoba, bar jedna, koja će vam odgovarati. U našem odeljenju, bilo je i dece koja nikoga pre toga nisu poznavala, ali i grupica dece koji su se poznavali. Sve se promeni. U principu, deca koja ne znaju nikoga, sprijatelje se već prvi dan sa drugom decom koja ne znaju nikoga. I tu nastaju ona prava prijateljstva. Nikakav problem, ali naravno, trema je pred polazak u srednju školu uvek prisutna.

oskcd









295
poruka na forumu
19 198



post # 8 | 27.06.2012 , 3:12 PM

ma to je prosto samo budi ono sto jesi meni je odeljen je katastrofa ima svega i svacega prvih nedelju dana je najteze i najlepse. Uvek postoje i druga odel;jenja gde ces mozda naci pravog druga samo se opusti i uzivaj :D :D











211
poruka na forumu
175 866



post # 9 | 27.06.2012 , 8:15 PM

Joj mene puca trema za sve zivo. Pucala me kad sam dosla u novu skolu u 3. razredu, pucala me kad sam u srednju isla, tu sam imala jednu drugaricu koju sam znala iz osnovne....a bolje da nisam, sa svima sam se vise druzila nakon 7 dana sem sa njom.Nasla sam drustvo koje mi vise odgovara,nije to sad bilo neko drustvo pojma nemam, ali volim te cure sad mnogo, posle smo kroz mnogo toga. Zeznuto je kad ti najbolji prijatelj upise neku srednju koja ne veze sa tvojom da stvar bude gora sve 4 godine ste razlicita smjena :D jbga. Pucala me trema i za fax. Al na faxu imam jednu curu iz srednje sa kojom se i nisam nesto druzila, i sad smo extra...sve se to promeni...ma samo opusteno i polako videces sve ce to doci na svoje ;)

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 10 | 28.06.2012 , 10:48 AM

joj kad se sjetim :D tad sam jos uvjek bio "dobro djete"
prvi dan,puna ucionica nas 29..sjednem u klupu i ide cova sjeda pored,upoznajemo se vam tam :D
drugi dan upozno jos jedan dio razreda,djevojke je bilo malo teze upoznati,sve bile nafuri tad jbg al stas tipicno klinacki...sad nakon 4 godine ima nas nekoliko da nemozemo jedni bez drugih...nalazimo se nonstop,izlazimo i to :D

Be my love?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 11 | 28.06.2012 , 8:15 PM

Mene su prvi dan u srednjoj zalili vodom i sva sam kuci otisla mokra.
Tako da moze i da bude zabavno. :) U svakom slucaju nemoj to nekom da uradis :)

Bitno je samo da budes svoj. Ne glumi nikoga.
I to je to. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1291
poruka na forumu
106 1817



post # 12 | 28.06.2012 , 11:17 PM

Sve ovo sto su predhodnici rekli i jos samo ako si duhovit, da umes da se zezas, opusteno brat, nema frke :D

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










62
poruka na forumu
1 20



post # 13 | 28.06.2012 , 11:18 PM

E da... I to htedoh da vas pitam... Da li vam je sada u srcu više društvo iz osnovne ili iz srednje? Obično na prelasku iz osnovne u srednju, mislimo da niko ne može da zameni naše drugare iz osnovne, ali, da li je zapravo tako?

oskcd









317
poruka na forumu
25 328



post # 14 | 28.06.2012 , 11:34 PM

AAaa i ja polazim sad u srednju pa me je strah kako cu se uklopiti..

madness.....









153
poruka na forumu
3 34



post # 15 | 20.07.2012 , 5:27 AM

ja prelazim u novu školu potpuno nova djeca i sve i lako je to samo kuliraš i upoznaš se sa 1 osobom i sve polako ide inače ja sam opuštena osoba tako da lako se sprijateljim a i ovako sam šmeker da kažemo pa će cure da ludeeeeee *--___--*

Nemam potpis :D xD









792
poruka na forumu
183 1143



post # 16 | 30.07.2012 , 6:22 PM

Budi sav svoj B)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










165
poruka na forumu
14 281



post # 17 | 30.07.2012 , 6:38 PM

Ponovicu, kontam da sam najmatoriji ovde tako da ti mogu dati manje vise validan savet, nikakva filozofija.
Samo budi to sto jesi, i oni koji trebaju ce te "prepoznati".

I'm content to die for my beliefs
So cut off my head and make me a Martyr
The people will always remember it.










91
poruka na forumu
2 92



post # 18 | 30.07.2012 , 7:19 PM

Puss,samo polako i nemoj da se brines,upoznaces se sa svima i vreme kako bude odmicalo,tako ces poceti da ocenjujes ko ti vise odgovara i s kim ti najjvise prija druzenje!!

No pain!!!!
No gain!!!










15
poruka na forumu
4 52



post # 19 | 30.07.2012 , 7:41 PM

Samo opusteno, videces ko ti odgovara i s njim se i druzis :)
Iskreno, moj razred je katastrofa, svi se nesto prave da su iznad tebe, a ustvari to nisu...
Ima par njih sa kojima se druzim, i onih koje bas i ne mirisem previse :D

Forza Juveee









53
poruka na forumu
2 17



post # 20 | 30.07.2012 , 10:51 PM

Ja sam u razred sa vecinom kojom poznajem recimo 65%, sa svima pricam. Ali se ne druzim sa nekima toliko puno . MIslio sam da me ostali nece prihvatiti ali jesu :). Samo budi svoj/svoja

/



Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Kako se uklopiti u novu skolu,sredinu? (Dajte vasa iskustva, savete...)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: