Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Druzenje sa kriminalcem
Druzenje sa kriminalcem






547
poruka na forumu
46 1072



post # 21 | 22.09.2012 , 1:00 AM

Quote (JahRastafarI93)
aj ne preseravajte i oni su ljudi ko i mi...msm kakva je razlika!? neb primjetio da ti nije reko huh -.-'
takvi obicno su hrabri ljudi,ipak treba imati muda za kriminal (bilo kakav)

Hrabar covek je onaj koji ujutru ustane rano,obuce se,popije kafu i krene na posten posao...a kukavica je onaj koji pokusava nesto "Olako" da stekne i dobije bez ikakvog truda i muke

Quote (Enaa91)
Ja sam se kroz zivot i odrastanje a i danas druzila sa najgorim momcima mog grada, ali uvek su mi bili pravi prijatelji, sadasnji decko je takodje na suprotnoj strani zakona, samo sto su svi oni davno prestali da se bave sitnim kriminalom. I na osnovu svog iskustva, mogu reci da oni retko kad teraju nekog da uradi nesto sa njim ili za njega, uglavnom vide po ponasanju, karakteru i postupanju prema nedelu, da li su neke osobe za taj "biznis" , i onda ako se pokaze da je na neki nacin zainteresovan on ga polagano uvlace.

"Suprotna Strana zakona" i "Biznis" jel to tvoj naziv za kradje obijanja iznudjivanje?Ti od njih napravi poslovne ljude lol
Sutra recimo da policija baci oko na njih i da se neko od njih mora sakrit negde kod tebe...em nebi mogla da odbijes(kakav bi prijatelj i ortak bila da odbijes) em bi zavrsilo lose po tebe...a sto se tice "Uvlacenja" obicno se uvlace klinci koji su na kraju potrosna roba i "Sveze meso" za policiju
Ili jednostavno dok pijete kafu da uleti druga ekipa "Biznismena" koja ne pita jel radis ili se druzis s njima pa zavrsis u bolnici ili jos gore...
Razumem ja da se palis na "Lose Momke" i da podrzavas takav nacin zivota...to je tvoje misljenje...ali de nemoj od njih pravit svece zivota ti


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 22.09.2012, 1:06 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









68
poruka na forumu
1 7



post # 22 | 22.09.2012 , 1:09 AM

ma super se mi slazemo i on me ne uvlaci ni u kakve poslove,ali mozda ce polako da krene ko zna,jedino mi smeta sto ga murija zna i dosta ljudi misle lose o njemu,skoro mi rekao jedan pandur da ga se pripazim posto sam dobar decko da me ne uvuce u nesto jer radi sve i svasta,jebem li ga nisam ni ja pametan,mada sam se distancirao malo od njega








780
poruka na forumu
22 296



post # 23 | 03.01.2013 , 2:41 PM

Ja sam iz Zrenjanina i pa kako da kazem vecina su kriminalci pogotovo mafijasi i ja to nekako izbegavam ali samo me uvlaci u to sve pa trenutno imam par kao prijatelja koji su kriminalci imaju po 15-16 godina al izbegavam ja to vise volim normalan zivot












267
poruka na forumu
180 789



post # 24 | 05.01.2013 , 2:18 PM

Samo cu reci.....od reci su!!!!!.....za razliku od mnogih...






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 25 | 05.01.2013 , 3:32 PM

po meni najbolje je drzati se na nekom odstojanju :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









72
poruka na forumu
126 1926



post # 26 | 05.01.2013 , 6:40 PM

Pa,ako ti odgovara druzenje sa njim,zasto da ne ? :) .. a,ako neces da se uvlacis u to,jednostavno mu reci da te ne moze nagovoriti,jer to neces,i to je to ;) .. Ali mozda i nece da te uvuce u to.. ne znam :) Ti to najbolje znas ..

R.U.K.O.M.E.T. ♥









794
poruka na forumu
26 570



post # 27 | 05.01.2013 , 8:09 PM

(Max_Peric)
ningo89, Niko te ne moze nagovoriti da nesto uradis ako ne zelis a ako te drug nagovara...to onda nije pravi prijatelj...naravno svi smo isti ali bi mogao da upadnes u velike probleme ako se ne pazis

Ja takodje imam druga koji se bavio sitnim kriminalom....ali sam mu rekao da kada prestane mozemo nastaviti sa druzenjem....nekoliko puta sam bio okrivljen ni kriv ni duzan samo zato sto su me vidli s'njim na ulici.....
Mozes se druziti ali je veoma rizicno

(Marko)
Imao sam iskustvo sa takvim osobama, pa sam morao da se vucem po supu i sudu. Kad - tad ce te uvuci u nesto iz cega neces moci da izadjes, tako da ti savetujem da bezis od njega i osoba slicnih njemu. On se sa tobom ne druzi zato sto si super lik, nego da bi kasnije izvukao korist od tebe.

(Hectore)
Ako ti neko kaze da skocis s 30 sprata...sigurno neces to uradit...tako da je isto i za "nagovaranje" da uradis nesto sto ne zelis...
Mada neko vec je napisao...ako ti je drug mislim pravi drug...nikada nece ni da trazi od tebe tako nesto...
Licno ja imam neku svoju "Reputaciju" koja je za razliku od ove na forumu...jako bitna u zivotu...bar u gradu gde ja zivim i gde svako svakog zna...pa licno izbegavam da se druzim s takvim osobama...Naravno da imam par poznanika koji se bave nekim sitnim kriminalom da tako kazem...ali samo poznanici...ono "Cao za Cao"...ne mrzim ih i nisu mi ono "mrski" ali kao sto Marko rece...da se zbog nekog ja vucem po policiji,sudu bas mi nije nimalo primamljivo


ne zazdaba sam citirao ovi momci vec kad se druzish sa tom krikinalcom on ce pokusha kad tat da te iskoristi ili josh gore da obradi od tebi kriminalcom uci od tugji iskustva ovih momci su ti rekli lepo zato poslushaj i pochni polako odustani od to drushtvo il ako ti je bio veoma dobri priljatelj ondak potrudise da razubedish da prestane sa to
ma da neverujem u to, Nauci se da kazesh nekat ne to bi ti koristelo ;)











2963
poruka na forumu
797 10239



post # 28 | 05.01.2013 , 8:11 PM

ningo89, ako je tebi lepo dok se druzis sa njim, ti se druzi... ali ne dozvoli da te na ista lose nagovori...
Jednostavno, moras biti karakter i reci NE... Imam i ja par takvih prijatelja, i bilo je par zezanja i reci da se nesto uradi, ali ja sam rekao ne, tako da kada su shvatili da nista lose ne zelim da uradim, sto oni rade, odustali su...
ali se druzimo jos uvek... cak sto vise, neki su i prestali da se bave sitnim kriminalom kad su uvideli, zahvaljujuci meni, da je to lose i da mogu da nadrljaju... :D

:P









780
poruka na forumu
22 296



post # 29 | 06.01.2013 , 2:59 PM

Nije to jednostavno da kazes necu to da radim ili ne druzim se jer opasni su oni...znam iz iskustva,samo cuti i radi ako ne onda nemoj izlaziti napolje to i ja pokusavam !










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 30 | 07.01.2013 , 0:11 AM

To je mač sa dve oštrice...
I ja sam mislila da nema ništa loše družiti se sa njima, dok nisam ni kriva ni dužna zamalo popila metak...
Naravno ni to me nije sprečilo, nastavila sam da se družim sa njima, baš zato što me nije zanimalo čime se bave, nego mi je odgovaralo njihovo društvo... E onda sam vremenom uvidela da mi nemamo više teme za razgovor, da ono što njih zanima, mene ne, i obrnuto, i jednostavno sam prestala sa druženjem... I dan danas se javljamo kad se vidimo, ali ispijanja kafa, izlasci i slično... toga nema više.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 31 | 09.01.2013 , 6:43 AM

pa.. i da i ne.
Nekad mozes da se nadjes u situaciji da nadrljas zbog njega ni kriv ni duzan,ali ipak ako ti je dobar drug...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 32 | 09.01.2013 , 10:46 AM

E vala ,družio se i bio uvučen ,jedva gu.icu prdekane spasao... A samo sam se družio .
Dobio opomenu i danas razmišljam i držim se podalje od istih .
U principu ,naivni i nevini zbog takvih stradaju .

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 33 | 09.01.2013 , 11:48 PM

badule covece cuvaj seeee
ima i normalnih ljudi te vrste B)

!!!









275
poruka na forumu
487 4191



post # 34 | 10.01.2013 , 1:06 AM

Ae bre tisina,kakav kriminal i kakve zezancija,da to postoji u nekoj velikoj meri nebi vi ovde pricali o tome a i kao da neko nekoga moze da nagovorina nesto ako taj SAM nece da udje u nesto....glupa tema ali ono VRH GLUPA

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 35 | 10.01.2013 , 1:29 PM

haha :D Sprijatelji sam se s' jednim sitnim kriminalcem :D Nista normala lik , samo ga nekad nesto opali shocked pa poludi :D Al' ovako kao druzenje je normala :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










267
poruka na forumu
180 789



post # 36 | 11.01.2013 , 2:27 PM

Po meni to je sasvim normalno...ko moze da ti zabrani sa kime ces da se druzis....cak i oni "takozvani "kriminalci budu veci ljudi od nerazdvojnih prijatelja.... :) ...i pre ce te zajebati prijatelji nego "oni"!!!!!








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 37 | 12.01.2013 , 8:59 AM

U principu te može zeznuti svako -drug ili nedrug . Što se tiče kriminalaca ,zavisi šta smatraš pod tim .
Ortak me poveze iz Zemuna ,novi džip Pajero (a sve se dešava pre koju godinu unazad ) ,vozi on laganica ,ja se zezam ,kao :- Daj malo gas ,pa da isprobamo džipongi - on se smeje ,veli : - Ma jok bre ,znaš kakvi su panduri ,zaustave te čim vide dobar auto ,traže kintu ... -
Znam ja da je on muvao cigare ,šverc-komerc ,neke bake šetao po BG-u ojadio ih za kintu ,bio u bajbokani i tako...
Negde na ulazu u Bataju ,sirena za nama pišti ko luda ,murjaci nas obiđoše ,preprečiše put ,ko u filmovima ,povadiše pendreke ,pištolje, izleteše iz kola ,a ovaj ćuti kao p.... Ja se pogubio . Izvuku me napolju ,obore na zemlju ,šutnu par puta po bubrezima ,ruke na leđa ,lisice i u pritvor . Tamo sto muka i problema sam video. Ja ne znam u čemu je fora? (možda ne znate kako je sedeti u kolima sa lisicama na rukama ) Drugi dan me počnu saslušavati ,dotle nit sam jeo nit sam vode pio... Pita me lik kad sam počeo da se bavim krađom kola ? ! Kao ,nema me u evidenciji a ja već imam 4 banke ,pa se čudii... Ja pokušao da objasnim ,kad me neko drmnu šljagom sa leđa ,padnem na patos i tako... 8 sati... Dok mi nisu dozvolili da pozovem starog.
Taj lik je mrdnuo auto sinu nekog generala ,a ovaj je unutra imao uređaj za praćenje . Ćutao je i nije hteo da kaže ništa ,misleći da će mu kazna biti manja ako sam ja saučesnik... Dobar čovek !? Seme i pleme mu.... A komšija moj ,družili se lepo ,prvu ribu s kojom je bio ,komšija badule mu nabacio...

A kako sam prošao u Moldaviji ,to ću da Vam napišem neki drugi put .
Pa mogu i da vam ispričam kako su dva dobra ortaka ,komšije i dugogodišnji kućni prijatelji ,zajedno držali diskoteku . E ,jedan je bio sitni krimos i marnuo je neku kintu ,malo od roditelja ,malo od šane (preprodao kradenu robu ) i sa svojim komšijom (koji je desetak godina mlađi ) otvori diskoteku . Posao krene abnormalno dobro . Vikendom puno kao oko,pet gorila radilo na ulazu ... Love koliko voliš ,o ribama da ne govorim... Kad jednog dana ,murija ,levo-desno ,katanac na diskoteku... Šta je bilo? Ovaj stariji ,krimos po struci ,video koliko ima kinte u poslu i nađe nekog lika da ovog mlađeg (komšiju i kućnog prijatelja) roknu . A znaju se od kad se ovaj mlađi rodio ,družili se ,igrali ,majke ih zahjedno čuvale itd... Srećom ,lik kome se ovaj obratio bio pandur u civilu ,neki debejac ,koji je pratio trag droge i on sve prijavi . Dobar čovek-kriminalac... Prvog komšiju je hteo da ubije zbog više para...

I tako...
Svi smo ljudi . Svako traži parče neba i parče hleba . Ali... Ja ne želim da imam nešto tuđe ,niti da ukradem tuđu imovinu ,niti da prevarim i ojadim nekog... Ko misli da je ovo herojstvo,jbg... u zabludi je .
Moj poznanik je od klinačkih dana valjao travu ,a posle i heroin. Danas vrišti od muke što mu je sin umro od prekomerne doze ... :( Nije mu valjda više IN da se time bavi ? A nijednom se nije pitao koliko je on tuđe dece uvukao u narkomaniju . A danas ume da kaže : -Što baš meni to da se desi ?- I to je čovek ?
Da pričamo o onoj braći krimosima koji su jedni druge pobili zbog prevlasti u BG ,a ortaci od malih nogu ?
To je kodeks?

Added (12 Jan 2013, 7:59 AM)
---------------------------------------------
A sa druge strane opet ,znam i jednog koji je totalno korektan prema meni već duži niz godina . Čak mi je i pomogao u jednoj situaciji .
Tako da... I oni su različiti kao i svi mi... Mada i za njega znam da je prema rođenom bratu (koji nema veze sa kriminalom ) jako loš .


Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









275
poruka na forumu
487 4191



post # 38 | 12.01.2013 , 10:44 AM

Quote (badule)
Ortak me poveze iz Zemuna ,novi džip Pajero

Ahahhaha...Munze Konza :D

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 39 | 22.01.2013 , 11:59 AM

Pa i oni su ljudi :D
Imala sam priliku i netreba gledati na ono cim se ko bavi nego kakav je ko u dusi ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










275
poruka na forumu
487 4191



post # 40 | 22.01.2013 , 1:54 PM

Quote (Srcemoje)
Imala sam priliku i netreba gledati na ono cim se ko bavi nego kakav je ko u dusi


Alal vera ! ! !

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !



Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Druzenje sa kriminalcem
Search: