Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Druzenje sa kriminalcem
Druzenje sa kriminalcem






68
poruka na forumu
1 7



post # 1 | 15.09.2012 , 7:53 PM

imam jednog drugara koji se bavi sitnim kriminalom ali mi bas odgovara za druzenje,strah me da me ne nagovori na neko delo znate kako se kaze sa kim si takav si ,mozda najbolje da ga drzim na nekoj distanci?








896
poruka na forumu
89 981



post # 2 | 15.09.2012 , 8:06 PM

ningo89, Niko te ne moze nagovoriti da nesto uradis ako ne zelis a ako te drug nagovara...to onda nije pravi prijatelj...naravno svi smo isti ali bi mogao da upadnes u velike probleme ako se ne pazis :) :) :)

Ja takodje imam druga koji se bavio sitnim kriminalom....ali sam mu rekao da kada prestane mozemo nastaviti sa druzenjem....nekoliko puta sam bio okrivljen ni kriv ni duzan samo zato sto su me vidli s'njim na ulici..... :o :o :o
Mozes se druziti ali je veoma rizicno :)








253
poruka na forumu
25 197



post # 3 | 15.09.2012 , 8:23 PM

Quote (Max_Peric)
Niko te ne moze nagovoriti da nesto uradis ako ne zelis a ako te drug nagovara

Misliš ?To ti misliš . Ali ti može zaprijetiti nožem ili tako nešto ( ovo sa "nožem" je vama smiješno ali je istina ) ;)

My Life my Rules !









896
poruka na forumu
89 981



post # 4 | 15.09.2012 , 8:42 PM

BjutifulMan, :D :D :D :D pa ako je drug nece mi pretiti nozem be..........a ako do toga dodje.....lupio bi ga necim u glavu.........Ako je lopov nije i ubica....xdxdxd

Quote (BjutifulMan)
To ti misliš . Ali ti može zaprijetiti nožem ili tako nešto ( ovo sa "nožem" je vama smiješno ali je istina )


To sa nozem moze da bude dobar izgovor da ne zavrsis u corci :D :D :D :D :D
Ali je i smesno <_<






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 5 | 15.09.2012 , 8:46 PM

Nikad se nisam druzio sa njima , niti cu .... koji ce mi takvo drustvo :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










253
poruka na forumu
25 197



post # 6 | 15.09.2012 , 8:53 PM

[j][l]
Quote (Max_Peric)
pa ako je drug nece mi pretiti nozem be..........a ako do toga dodje.....lupio bi ga necim u glavu.........Ako je lopov nije i ubica....xdxdxd

Nzm ko je sa ec-a imao iskustvo takvo sa prijateljem. Otišao kod druga a nije znao da puši. A on nije htio i onda mu pretio nožem. I onda ga obalio i izudarao nogama u glavu i u stomak. Ali je rekao da ga ne dira nožeš i da će probati da puši. ;)

My Life my Rules !









68
poruka na forumu
1 7



post # 7 | 15.09.2012 , 9:25 PM

decko nije narkoman ,vec radi tako neke sitne kradje i problematican je ovako,mada kad smo zajedno ok smo super se slazemo,jbg mozda najbolje drzati neku distancu i ne upustati se previse u takva prijateljstva,strasno da danas ne mozes da nadjes nekog normalnog






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 8 | 15.09.2012 , 9:45 PM

Imao sam iskustvo sa takvim osobama, pa sam morao da se vucem po supu i sudu. Kad - tad ce te uvuci u nesto iz cega neces moci da izadjes, tako da ti savetujem da bezis od njega i osoba slicnih njemu. On se sa tobom ne druzi zato sto si super lik, nego da bi kasnije izvukao korist od tebe. ;)


Poruku je menjao/la Marko - Subota, 15.09.2012, 9:46 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









547
poruka na forumu
46 1072



post # 9 | 15.09.2012 , 10:11 PM

Ako ti neko kaze da skocis s 30 sprata...sigurno neces to uradit...tako da je isto i za "nagovaranje" da uradis nesto sto ne zelis...
Mada neko vec je napisao...ako ti je drug mislim pravi drug...nikada nece ni da trazi od tebe tako nesto...
Licno ja imam neku svoju "Reputaciju" koja je za razliku od ove na forumu...jako bitna u zivotu...bar u gradu gde ja zivim i gde svako svakog zna...pa licno izbegavam da se druzim s takvim osobama...Naravno da imam par poznanika koji se bave nekim sitnim kriminalom da tako kazem...ali samo poznanici...ono "Cao za Cao"...ne mrzim ih i nisu mi ono "mrski" ali kao sto Marko rece...da se zbog nekog ja vucem po policiji,sudu bas mi nije nimalo primamljivo


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 15.09.2012, 10:13 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









239
poruka na forumu
37 796



post # 10 | 15.09.2012 , 10:18 PM

ningo89, polako pocni da se odaljavas inace ako primeti mozes i ti da na*ebes

My Facebook









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 11 | 15.09.2012 , 10:19 PM

Poznavala sam jednog, ali jednostavno mene ne privlaci taj njegov nacin zivota.
Da kradem i slicno, jer uvek imam na umu, i taj neko je tu neku stvar kupio, i krvavo zaradio.
Ali bolje je krasti nego raditi. Danas je takvo pravilo.
Doduse, malo je onih koji zele da rade. To je probelem, sto ih roditelji ulenje do zla boga.
A i razmaze. I onda sto bi radili kad mogu i ukrasti.

Ali sto Marko isto kaze, a i Hectore ponovi, nema tog prijatelja radi kojeg bih se ja vukla po policiji, pa taman
mi bio i brat rodjeni.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










68
poruka na forumu
1 7



post # 12 | 15.09.2012 , 10:52 PM

hvala ljudi,pa ja nisam iz te price kradje i tako to,po meni je to vise klosarski i mogu ljudi da pomisle da se i ja time bavim posto sam sa njim,ali jbg bas se super slazemo mada mislim da je namazan i da mu trebam za nesto sigurno pa me sprema polako,drzacu distancu sa njim ponekad se vidimo i to je to,tipa jednom nedeljno i tako....


Poruku je menjao/la ningo89 - Subota, 15.09.2012, 10:52 PM








377
poruka na forumu
54 303



post # 13 | 15.09.2012 , 11:06 PM

Ma jarane druzim se i ja s najvecim narkomanom i mafijasem u mojoj okolini, jako smo bliski i nikad mi nije ni prijetio ni nista..
a ako ti je pravi drug sigurno te nece uvaliti u probleme niti ce s tobom biti samo zbog toga da te iskoristi ;)












68
poruka na forumu
1 7



post # 14 | 16.09.2012 , 11:32 AM

mozda i nece da me navede ali opet te vide razni ljudi sa njim pa cak i policija i posle verovatno svi misle da i ti radis ono sto i on ,najbolje drzati neku distancu sa takvim ljudima






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 15 | 16.09.2012 , 12:25 PM

ajoj teBRo :D lol pa ako neces da ulazis u poso,neces i over! cak i ako te bude tjerao a nece siguran sam...imam iskustva ;)
a i jbt svakom treba drug,on ce te vise cjeniti vjeruj,ako ga napustis pasces mu u ocima zato sto ga napustas ne zbog njega nego zbog onog cime se on bavi ;)
a a ko je lik dobar sto ne....ja imam dosta takvih drugova,pomogli su mi dosta puta,i ja sam njima i odlicno nam je...ja nisam krimos oni nisu u tvorza i et :D samo smrt bi nas mogla rastaviti :D

Be my love?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 16 | 20.09.2012 , 1:47 PM

Nemam drugova koji se bave kriminalom. Ne prijaju mi takve osobe za druzenje. :) Odvukli bi me verovatno na drugu stranu, posle se ceo zivot vuces po sudu a mozda cak i zatvoru. Neka hvala. :D

EDIT:
Kad vidim da neko spominje kriminal, uvek se setim pesme. :D :p

dance








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 17 | 20.09.2012 , 2:04 PM

Znam nekoliko osoba koje se bave kriminalom,ali ih izbjegavam..

Iskreno,plašim ih se i takve osobe me uopšte ne privlače. :)








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 18 | 20.09.2012 , 5:26 PM

wtf...pazi da te taj krimos ne natera da skocis u bunar,jer s'kim si takav si. Nema coveka koji me moze naterati na nesto sto ne smatram ispravno i na ono sto ne zelim. Ugledaj se na mene. B)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 19 | 20.09.2012 , 6:16 PM

aj ne preseravajte i oni su ljudi ko i mi...msm kakva je razlika!? neb primjetio da ti nije reko huh -.-'
takvi obicno su hrabri ljudi,ipak treba imati muda za kriminal (bilo kakav),al ti ljudi su abnormalno paranoicni i nonstop su u strahu...

Be my love?









109
poruka na forumu
73 594



post # 20 | 21.09.2012 , 11:53 PM

JahRastafarI93, Mislim da si sasvim u u pravu.

Ja sam se kroz zivot i odrastanje a i danas druzila sa najgorim momcima mog grada, ali uvek su mi bili pravi prijatelji, sadasnji decko je takodje na suprotnoj strani zakona, samo sto su svi oni davno prestali da se bave sitnim kriminalom. I na osnovu svog iskustva, mogu reci da oni retko kad teraju nekog da uradi nesto sa njim ili za njega, uglavnom vide po ponasanju, karakteru i postupanju prema nedelu, da li su neke osobe za taj "biznis" , i onda ako se pokaze da je na neki nacin zainteresovan on ga polagano uvlace. . . Mene , na primer, svi oni znaju kao osobu koja nijedan od tih "poslova" nikad ne bih radila, a zagotivili su me kakva sam za druzenje i kakav sam ortak, i nikad nisu pokusali da me uvuku, i kad je bila neka frka, meni bi posavetovali da se u nekom periodu ne vidjam sa njima da slucajno ne bude neko"padanje", i ja to ispostujem, jer to oni rade da bi me zastitili i da ne bih ispastala za nesto sto nikad uradila nisam. Znaju da nikad ih ne bi odrukala i da sam uvek za ekipu i zez, i postuju me zbog toga.

Znaci , decko, ako ga stvarno smatras za prijatelja, razgranici neke stvari sa njim, npr da tti ne smeta sta on radi ali da tyi ne bi voleo da budes u to umesan, i pokazi malo karaktera po tom pitanju i garant neces imati problema . . .A ako nisi siguran u vase prijateljstvo, onda bi ti bilo bolje da se pripazis i cak sta vise da se polako ali skroz polako odvojis oh njega, ali da on ne skonta razlog .. .





Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Druzenje sa kriminalcem
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: