Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Poslije duge veze ... (:D)
Poslije duge veze ...






577
poruka na forumu
548 3795



post # 1 | 02.10.2012 , 2:11 PM

Vjerovatno vam se svima dešavalo da nakon duže veze i konačnog raskida (bez opcije da će te se ikad pomiriti),
gdje god da dođete svi vas i nakon dužeg perioda povezuju s' tom osobom ,s' kojom ste nekad bili pitaju za njega ili nju , ali vi više nemate nikakve osjećaje za tu osobu ostavili ste je u prošlosti hoćete dalje ali ne može iz razloga što svi misle da će te se pomriiti da ima još ljubavi niko ne želi djevojku koja je izašla iz duge veze jer misle zaboga da tu još nešto ima , okolina širi priče i jednostavno UMORNI ste od toga .. ali takva su mala mjesta ...

Šta uraditi po tom pitanju ? Kad se nešto završi ja mislim da i BOG treba da zaboravi da ste bili zajedno a ne okolina ...
Zašto uvijek najviše imaju da kažu oni koji te najmanje poznaju ?

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 2 | 03.10.2012 , 9:38 AM

Adrijana_, zato što to rade oni koji nemaju ništa pametnije da rade, nego da mlate praznu slamu!
Ljudi kojima je to glavna preokupacija, čim ustanu, smišljaju kako nekoga zaebati, kako nekome napakostiti.
A to mi je jadno!
Ja sam obično na takva pitanja odgovarala osmehom! To ih ubija. Ostavi ih bez teksa, te ne znaju da li smo još zajedno ili nismo!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 3 | 03.10.2012 , 9:46 AM

Najlakse je da pricaju o nekom drugom nego o sebi :) Ako budes pridavala previse paznje to nikada nece prestati,isqliraj,budi srecna i vesela i kad vide da tebe to ne "skenjava" prestace sa tim ;)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 03.10.2012 , 10:48 PM

Ono što ja imam i ono što sam imala,znam samo ja. Detaljno znam samo ja..

U ovim svojim godinama znam mnogo,tj.o skoro svima se šire nekakve priče. Ja nikada nisam čula ništa o sebi,jer ja vodim svoj život.. Nikada me nisu zanimale pikanterije iz tuđih života niti sam iznosila svoje. Ono što je moje je samo moje.

Ali postoje i osobe koje žele da to iznose. Jedva čekaju da ih neko pita i slično. Meni je to jadno.

Kada sam ja završila to nešto svoje par osoba me nešto kratko pitalo i par njih je i dobilo kratak odgovor. Jednostavno ne gledam na to. :)






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 5 | 24.10.2012 , 11:57 AM

poslje duge veze otici kupiti par gajbi vopsa,srolati nesto,sjesti vani sa frendovima sve to zavrsiti :D divljati po okolini,sutra otici naci novu :D B) jedan je zivot ;)

Be my love?









896
poruka na forumu
89 981



post # 6 | 24.10.2012 , 12:24 PM

Jednostavno nemaju svoj zivot :D dosadno im je i bave se tudjim...i kod mene je tako mada sam ja navikao yes yes yes
Moja ulica j pogotovu opremljena s'nadzorom...tj ljudskim ocima :D sve zabeleze s'kim si prosao,ko je dosaso kopd tebe i koliko je ostao :) :) to su sve pacenici.








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 7 | 11.11.2012 , 10:47 PM

pa iz razloga jer su dugo bili skupa ,jer neznaju tacno ko koga ostavio i zasto
nadaju s ekad pitaju saznati vise ili misle jedno za drugo ste a ne shvacaju
najvaznije da ljubavi nema .
Ne shvacaju da je to proslost jer misle ako je neko u dugoj vezi bio treba da se zene nazalost
nas narod je takav nebitno veliko ili malo mesto.
Na pitanje o njemu odgovorila bi osmehom neznam zaista ali kad ga vidite pozdravite :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 8 | 11.04.2013 , 9:39 AM

Bila sam u jaaaako dugoj vezi i mislim da me i dan danas krugovi u kojim se on krece pamte kao njegovu "bivsu"..

Ne smeta mi to i ne vidim razlog zasto bi mi smetalo.. Bila sam to u jednom trenutku svog zivota, zasto bih htjela da izbrisem svoju proslost?

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Poslije duge veze ... (:D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: