Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Šta vam se sviđa kod osobe koju volite ?
Šta vam se sviđa kod osobe koju volite ?






72
poruka na forumu
126 1926



post # 21 | 25.10.2012 , 5:14 PM

Svidja mi se mnogo toga.. :)

Evo prvo ovako fizicki : ;)
Prvo svidja mi se:
-Osmeeh *.*
-Ocii:)
-Zubii :D
Aa sve ostalo mi se svidja,onako.. manje-vise :p

I,daa svidja mi se sto je duhovit,sto hoce da pomogne uvek,sto nije nekako uobrazen,nego bas ono... opusteen :p

Pooznajemo se negde oko godinu dana :D
Nije mi decko,niti simpatija.. ali mi je jako gotivan i simpatican ;)

Mislim da ima devojku.. :D

Upoznali smo se odaavno :)

<3

Eto toliko od mene,ako se setim jos necega.. piseem vaam ! :p

R.U.K.O.M.E.T. ♥







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 22 | 25.10.2012 , 5:17 PM

Adrijana_, "Ja sam takva,kada mislis da sam tvoja ja sam ipak samo svoja,i kad gubim i kad gresim,to sam ja" ? :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









326
poruka na forumu
317 2359



post # 23 | 25.10.2012 , 5:26 PM

Hmmm nemoguce je tako lako opisati al pokusacu svim silama da naglasim sto vise, nemoj samo da ispadne da sam mnogo zahtevna kuckaaa :D hahahahahaha

Zene su sve tajanstvene na svoj nacin, samo sto mi muskarci treba malo da delujemo i tu tajnost probudimo ali prvo da otkrijemo nacin kako to uraditi ... malo su vise zahtevne pa vecina nas i odustane tako lako jer izgubi volju za daljim putovanjem... kao na primer ja ja lako odustajem pa cak i ako ta zenska osoba zeli me mene je dovoljno da mi ponizi i spusti tako nisko jedno ozbiljno pitanje koje sam postavio i onda mi je posle sve jedno ili okrenem se i odem ili onda posle nastavim da teram cirkus pa nek sama vidi sta je izgubila :p :D hahahaha

Neko uvek kaze da se puno filozofira, ali mora se takav je zivot filozofija cista plus matematika jer sve ide na kontanje duboko umnih reci i racunica koja se vodi ceo nas zivot :)

Ae sada da predjem na temu dok narod nije poceo da me bije :)

Svidja mi se kod devojke koja ima svoje JA koja govori tonom gde je svi pazljivo slusaju a ne dere se kao da je iz dzungle izasla ... koja je LEPA U DUSI, koja zna kada da ucuti ali kada se prica je spremna uvek na svakoj temi da podeli svoje misljenje, koja vodi racuna o svom telu jer ako to radi zna i sama da nikada nece imati problema oko zdravlja e ne bas ono bukvalno nikada godine prolaze ... pametna osoba skolovana :) cisto receno ZENA S' VRHA :D zanimljiva kojoj ne mora covek da vadi reci klestima iz usta kada ode sa njom na pice, sa kojom moze sve da se podeli na ovom svetu i da ima razumevanja ... poseban cin koji me zacara i koji mi se najvise svidja taj lep osmeh na licu sa tim rupicama na obrazima kada se nasmeje i linije tog lica naravno i te oci koje sjaje kada te pogleda tako te u mislima zove i zacara da ne gledas nigde vec ne mozes ostaviti na miru taj prelepi osmeh i sjaj tih ociju :)
Koja ume da oraspolozi i kaze nikada nije kasno i kraj i da ti da volju da nastavis dalje koja je uvek tu kada ti treba kada ti je najvise tesko i koja ume da te smiri kada si najgori i kada bi lomio sve oko sebe a ona ti lepim glasom i tonom kaze nesto i ti se u potpunosti raznezis... koja ume da ti preokrene misljenje i da zaboravis odma na sve probleme jer znas da je ona tu pored tebe i ako to nece trajati 3209203840283 sati ili dana ili minuta ili sekundi ... ali vratice se i uvek biti tu :)

Ali to je zivot, trazimo pronalazimo napustamo i idemo dalje .... dok ponovo ne nadjemo i bude nam lepo i ispadaju problemi malo se svadjamo i razilazimo pa ponovo mirimo :)

Lep je nas zivot samo treba otkriti te jedinstvene cari i izabrati pravi put, biti dobar sa svakim ali ne juriti za nikim :)

Hvala lepo i ne zakljucujte prenaglo, nije nista licno itd.... naglasio sam lepo na pocetak da ima puno toga :) a ja kako sam tek ustao dobro mogu i da razmisljam sta i kako da napisem :) Naravno znam izbutao sam ga mnogo :D ali to kod mene deluje u mom mozgu mnogo bolje nego sto sam izneo u ovom tekstu .... :) uzivajte ...








577
poruka na forumu
548 3795



post # 24 | 25.10.2012 , 5:51 PM

c0n3, hahaha oj što se napisa popila sam 3 kafe dok sam pročitala haha ne laži da nema veze s' tobom to ti neka pomutila pamet pa ne znaš gdje si ne budi kukavica priznaj osjećaje hahaha ...

XAVI_PG, ma baš tako , sve znaš :D

TincheBieber, ma ajde sve što je zauzeto može biti oduzeto :P

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 25 | 25.10.2012 , 6:05 PM

Quote (Adrijana_)
hahaha oj što se napisa popila sam 3 kafe dok sam pročitala haha ne laži da nema veze s' tobom to ti neka pomutila pamet pa ne znaš gdje si ne budi kukavica priznaj osjećaje hahaha ...


opis samo ;) ne dam se ja tako lako pomutiti :D kad na to krene ostanem hladan :p samo








577
poruka na forumu
548 3795



post # 26 | 25.10.2012 , 6:08 PM

c0n3, šta ima ''hladan'' hahaha bežiii tamo .

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 27 | 25.10.2012 , 6:15 PM

Quote (Adrijana_)
šta ima ''hladan'' hahaha bežiii tamo .

Quote (Adrijana_)
šta ima ''hladan'' hahaha bežiii tamo .


e buckooo naglasio sam da ne svatas odma tako sve bukvalno ;) a treba da pohvalis text i kazes svoje misljenje a ne tu jos da me zezas a trazis od mene da budem malo ozbiljan :(








577
poruka na forumu
548 3795



post # 28 | 25.10.2012 , 6:26 PM

c0n3, sta d apohvalim tekst ? dobro pohvaljujem ti ga :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 29 | 25.10.2012 , 6:55 PM

Quote (Adrijana_)
sta da pohvalim tekst ? dobro pohvaljujem ti ga


pogresno svaceno ... ma nebitno ;) :/








577
poruka na forumu
548 3795



post # 30 | 25.10.2012 , 7:00 PM

c0n3, ma sta ti je danas ?

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 31 | 25.10.2012 , 7:06 PM

Quote (Adrijana_)
boki1997, doduše od koga je dosta je haha

CcCc

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 32 | 31.10.2012 , 12:41 PM

svidja mi se to sto uspjeva nekako da mi uvjek privuce paznju i da joj se uvjek vracam jednostavno da moram da pricam sa njom,jednostavno ko da sam ovisan,mala je teski narkotik.... :D

Be my love?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 33 | 31.10.2012 , 1:11 PM

Prvenstveno mi se svidja to sto ga JA volim, sto je probudio ta osjecanja i odrzava ih..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1449
poruka na forumu
105 688



post # 34 | 31.10.2012 , 9:59 PM

to sto me je ostavila yes :( B)

!!!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 35 | 01.11.2012 , 11:33 PM

Meni se kod mog momka sviđa to što je prava muška životinja. :D

Visok je kao sam vrag. Čak je 34 cm viši od mene. Sviđa mi se to,jer se to prvi put osjećam malenom u životu.
Sviđa mi se što mu mogu zavidjeti na onim prelijepim zubima.
Sviđa mi se što ima bradu koja tako muški izgleda. Izgleda kao "ozbiljan" mušakrac. Stariji je. S tim i zreliji. Sviđa mi se to kod njega.
Sviđa mi se to što zna kada,šta i kako. Zna kada treba da bude nježan,a kada hoću onu životinju koja treba da živi u svakom mušakrcu. Savršen je ljubavnik.
Sviđa mi se što voli moj stomak. Sviđa mi se,jer sam opuštena i svoja.
Sviđa mi se to što me voli. Možda je to prvi put da me neko voli na takav način.

Sviđa mi se jer je samo moj ! :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 36 | 11.11.2012 , 10:55 PM

Pa verujte mnogo toga glupo bi bilo izdvojiti ista zasita.....on je stvorenje koje poseduje skorom pa sve

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 37 | 12.11.2012 , 1:45 AM

Ja ne znam zasto imam utisak da sam odgovarao vec na ovu temu <_<
Kada je volim,sve mi se na njoj dopada,sve mi je na njoj slatko i sarmantno :) mada ima sad tu i nekih drugih stvari :D ali to sve zavisi kakvu sam osobu zavoleo ;) I kada se probudi pored mene onako rascerupana,sa podocnjacima,bez sminke itd uvek ce za mene biti najlepsa i najsladja na svetu ako je volim.






I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 38 | 23.12.2012 , 4:09 AM

Svidja mi se to sto mu nista nije tesko uraditi za mene, sta god da ga zamolim on ce to uraditi, bio mi je velika podrska u nekim ruznim trenucima mog zivota. Ja sam zivac i uvijek brzo planem, svadjala bih se, a on je tu da me smiri... Ponekad mi da i poneki savjet koji ja rado prihvatim, mada mrzim kada mi neko pametuje lol Volim jos svasta na njemu, ali ovo je cisto onako ukratko.

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









267
poruka na forumu
180 789



post # 39 | 24.12.2012 , 3:25 PM

ne puno toga....ali neka ostane mala tajna...ona sama treba da otkrije to :)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 40 | 24.12.2012 , 3:46 PM

@len, haha :)
Sandra_92, od glave do pete :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Šta vam se sviđa kod osobe koju volite ?
Search: