Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Šta vam se sviđa kod osobe koju volite ?
Šta vam se sviđa kod osobe koju volite ?






577
poruka na forumu
548 3795



post # 1 | 25.10.2012 , 4:15 PM

Eh , sve sam pretresla nema ova tema , mada ima slična pod nazivm ''šta vam se sviđa ili volite kod osobe suprotnog spola'' tako nekako , plava sam nisam mogla da zapamtim :D
Ali moje pitanje glasi , šta vam se sviđa kod osobe koju VI volite , kod vaše djevojke ili dečka , pri tom ne mislim samo na fizičke osobine ...nego sve onako od mentalnog sklopa do najbanalnije sitnice ...
Ako nemate trenutno djevojku ili dečka onda možete da izdvojite ''nekog'' posebnog iz vašeg života ko je bio tu nekad , ili se priprema da bude .. sve u svemu mislim da sam bila jasna .. I za Boga milog , probajte nekad odgovoriti na temu koja nije za*ebancija tačno se nekad pitam gdje su pojedini ljudi skupili postove kad ono samo spamaju .. ccc ..

Čast izuzecima već znam ko će odgovoriti na ovu temu potpuno iskreno i opširno ..

Da ne bih tražila odgovore samo od vas evo par osobina , jednog posebnog muškarca u mom životu koji više nije tu ali to ga ne čini manje bitnim ...

Uvijek mi se sviđalo to što je bolji čovjek od mene, a ja sam učila od njega da budem takva ..
Njegova čista duša zbog koje sam se često stidila sebe...
Njegov zarazan smjeh...
Što me volio i onda kad sam sama sebe mrzila..
Nesebičnost,humanost,snaga..
Što se spetlja kad priča viceve ..
Što me pokrivao noću kad se otkrijem ...
Sviđalo mi se kad mi zavrne ruku u znak upozorenja kad naiđe neki dobar frajer hahah ... :(
Što sam mogla s' njim pričati o svemu od Lulića do filozofije...
Što je fighter kakvih je malo...
O fizičkom izgledu neću pričati za mene je on ono što muškarac treba da bude savršen ... :)

Sad sam se rastužila , šmrc , šmrc...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









896
poruka na forumu
89 981



post # 2 | 25.10.2012 , 4:18 PM

Iskrenost i to sto je uvek uz mene,ma sta god da se desi..... :) :) :) srce








577
poruka na forumu
548 3795



post # 3 | 25.10.2012 , 4:22 PM

Max_Peric, Hvala na odgovoru , ti si jedan od aktivnijih ovdje a da ne lupa konstantno gluposti :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 4 | 25.10.2012 , 4:22 PM

svidja mi se sve XD ,kako fizicki tako i intelektualno :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









896
poruka na forumu
89 981



post # 5 | 25.10.2012 , 4:26 PM

Adrijana_, Hvala.....pa naravno kad se zezamo zezamo se...ovo su ozbiljne teme ;) :D :D :D Super tema...svidja mi se gj gj








577
poruka na forumu
548 3795



post # 6 | 25.10.2012 , 4:28 PM

boki1997, jaooo haha :P dobro baš si se pretrgao :D

Max_Peric, Hvala ;)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 7 | 25.10.2012 , 4:32 PM

Quote (Adrijana_)
boki1997, jaooo haha :P dobro baš si se pretrgao

ma i ovo ti je dosta :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 8 | 25.10.2012 , 4:38 PM

Svidja mi se kada je devojka stabilna,jaka,samostalna i cvrsta... Sto se kaze da sa obje noge stoji na zemlji
Devojka koja je drustvena,koja kada se pojavi u bilo kojem drustvu moze da bude u centru paznje,sarmom,intelektom,duhovitoscu ( a taj centar paznje bude zato sto se obukla kao kafanska pevacica)
S kojom mogu da ukrstim misljenja,dozivljalje i da to lici malo na polemiku :D
Osjecajna i brizna,i u isto vrijeme jaka
Kada se postidi ili kad se "uzbudi",za trenutak spusti pogled,i onda u trenu joj ponos ne da da drzi glavu dolje,digne glavu i sa tim nekim sramezljivim te pogleda,kao da ti njime cupa srce iz grudi ....
Da drzi do sebe,i da je lavica kada je u pitanju njoj neko drag
Ona koja ti je i drug,zena,ljubavnica all in one :)
Kada pogresi na taj neki njen "ludi" nacin te hvata da se pomirite :)

Ehhhh :) Treba opet sresti nekog ko je sve sto ti trazis :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 9 | 25.10.2012 , 4:40 PM

XAVI_PG,moja greška , nisam pažljivo pročitala odgovor ali sad jesam .. dakle to je tvoja neka EX ?
boki1997, doduše od koga je dosta je haha


Poruku je menjao/la Adrijana_ - Cetvrtak, 25.10.2012, 4:42 PM

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 10 | 25.10.2012 , 4:42 PM

Quote (Adrijana_)
Adrijana_


Pisao sam o jednoj sto je imala te osobine,a i naravno i neka buduca potencijalna :) Zato sam napisao na kraju da treba opet sresti nekog sa tim osobinama ....

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 11 | 25.10.2012 , 4:43 PM

XAVI_PG, Moja greška , opet moram da se izvinjavam što sam plava ali navikao si haha ispravila sam se u nom citiranju kad sam skontala :D xoxox

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 12 | 25.10.2012 , 4:46 PM

Adrijana_, Ko prizna pola mu se prasta :) Znas da ti ja necu zamjeriti ;)
Aham neko iz proslog zivota :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 25.10.2012 , 4:47 PM

Šta mi se sviđa?
Paaa.. :D Ne sviđa mi se što je ljubičaste boje, ali dobro, lako je uočljiva... :D Sviđa mi se što može biti od 100 do 300 gr. Kada je pogledam, znam da je za mene stvorena. Inače, najviše je volim sa lešnicima, ali ne kukam ako dobijem drugačije... :D Onda.. Kada se otvori.. Pa onaj miris nje, koji je tako prijatan i lep, ostaje u pakovanju... Ali.. Ukus! :D E to je najbolje... Oseti se mleko, slatko, toliko toga... Ili nekada je jako lepo kada se topi u ustima.... <_< Sviđa mi se ta osoba! lol

Ko si ti?









577
poruka na forumu
548 3795



post # 14 | 25.10.2012 , 4:49 PM

XAVI_PG, sad si ti trebao reći Adrijana nema veze tvoja boja kose ti si jako pametna ali neću to da dočekam od tebe samo me još više srozaš hahahah :)) xox

Added (25 Oct 2012, 4:49 PM)
---------------------------------------------
DxD, Milka ? haha e stvarno sam mislila da si malo ozbiljnija ... haha ...


Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 15 | 25.10.2012 , 4:51 PM

Adrijana_, Ej nemoj tako,rekao sam vec da je tvoja boja kose nevazna sto se mene tice :D:D:D Na pravom sam putu :P Ja da te srozam,Boze kakvo misljenje imas o meni :P

osmeh kao izmišljen
pametna ko pčelica
ali ptica selica
Mala oštrog jezika
svađalica velika
to je nasa Andrijanica :P

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 16 | 25.10.2012 , 4:53 PM

XAVI_PG, hahaha jaooo , sad sam se postidila , baš si divan ... pa ja o svima imam lijepo mišljenje dok ne dokažu suprotno :P :)))

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 17 | 25.10.2012 , 4:56 PM

Adrijana_, zato me nagrdi vec par puta ni krivog ni duznog :D :) Jeste,to je dokaz da imas fino misljenje :)
umijem ja tako ponekad da budem divan :P

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 18 | 25.10.2012 , 5:01 PM

XAVI_PG, Ja VOLIM da pretjeram ne zamjeri ja radim to iskljucivo iz LJUBAVI .. haha :P DObro necu vise da te grdim :D obecavam ;)))

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 19 | 25.10.2012 , 5:04 PM

Adrijana_, neces,neces ali eventualno do nocas ili maximano do sjutra :) Jace je to od tebe :D Izgovor vec znam, ili boja kose ili da ti tako volis da preteras iskljucivo iz ljubavi :D

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 20 | 25.10.2012 , 5:07 PM

XAVI_PG, haha lijepo si me prokužio za samo par dana , priznajem .. haha.. šta ću kad sam takva a protiv sebe se ne može :P

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Šta vam se sviđa kod osobe koju volite ?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: