Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Sazaljenje
Sazaljenje






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 04.01.2013 , 0:16 AM

Sreo sam je danas... Nju... Nekad moju vilu tužnih očiju... Sakrila je pogled iza pramenova kose, a ja sam osjećao po tonu njenih koraka, koliko me u njoj još uvijek ima... Činilo mi se da je htjela zastati, možda nešto reći, ali je samo neki grč bola njenim licem preletio, zaledio joj osmijeh, i ona je produžila dalje...nije se okrenula. Znam je, ne okreće se ona...nikada, znam i zašto... Ja sam još uvijek njena bol...koji već dugo na duši nosi kao ožiljak...koji ne zarasta. Samo to preda mnom ne pokazuje. Rekla je jednom da sam ja njena kazna, smijao sam se tada, a sada... Sada sebe trujem krivicom zbog tuge u njenim očima, nije preboljela, vidim to... Po tišini koja među nama gradi zidove... Ona se povukla u svoju tamu, obnavljajući ruševine unutar sebe... Sama nosi svoju bol, kao teret sudbine, ponekad poželim samo još jednom da njeno lice uzmem u svoje dlanove, da u njenim očima pronađem sebe, a znam da je to nemoguće, ta ogledala ja sam razbio... Bolje da produžim dalje, da zaboravim, odem... Ipak, samo sam htio da joj kažem... Oprosti sebi i kreni dalje moja vilo. Zar je tvoja magija zaspala? Skini okove tuge i poleti... Nekome tko će te znati voljeti...onako kako ja nisam mogao...smio...a samo Bog zna da sam želio...ali kasno. Njeni su se koraci niz ulicu gubili, a meni se samom činilo da negdje u dubini sebe još ih mogu čuti...kako bolom odzvanjaju... Samo sam prošaptao 'Budi mi sretna...vilo tužnih očiju'..

Da li je pametno zaustaviti se i razgovarati iz sazaljenja samo dal to bio ti ili ona?
Da li je bolje produziti kao on a znati koliko ona pati?
Da li zaista postoji takva ljubav kojoj nema kraja?
Mozete li se naci na njenom ili njegovom mestu.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 2 | 04.01.2013 , 1:26 PM

Zavisi. :)

Postoje ljudi koji će u tome vidjeti nešto i pomisliće da opet ima nade,a ja ne volim davati nikome lažnu nadu. Ali ako je ta osoba realna i svjesna situacije,mislim da je dobro popričati. Mi ništa ne gubimo,a nekome možda nešto budemo i dali.
Inače ja bih otišla. Ne bih nekome da naudim još više..

I mislim da se mogu naći na jednom sličnom mjestu. Bila sam sa momkom neko vrijeme samo iz sažaljenja u želji da pokušam nešto stvoriti,ali nije išlo. Sada kada mi se javi,gruba sam,jer znam da mi i dalje voli,a ja ne želim da se vratimo na isto. :)

A da li postoji ljubav koja nema kraja,ne znam. Vidjećemo. :)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 3 | 04.01.2013 , 5:56 PM

Prvo, rasplakalo me ovo gore.. tuga

Drugo, rekla bih samo da je bolja i patnja za izgubljenom ljubavi nego spoznaja da je neko sa tobom iz sazaljenja... to je porazavajuce!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









326
poruka na forumu
317 2359



post # 4 | 04.01.2013 , 7:26 PM

Iz sazaljenja nesto uraditi je najveca glupost.








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 22.01.2013 , 1:06 PM

Quote (Mallena♥)
rekla bih samo da je bolja i patnja za izgubljenom ljubavi nego spoznaja da je neko sa tobom iz sazaljenja

yes ruza

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










275
poruka na forumu
487 4191



post # 6 | 22.01.2013 , 1:52 PM

A cemu to sazaljenje ako ne postoji vise nista izmedju vas....glupe emocije...nista vise...

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Sazaljenje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: