Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » U drugom/oj te trazim
U drugom/oj te trazim






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 04.01.2013 , 0:17 AM

Prekinuli ste vezu i od tog vremena je proslo prilicno dosta vremena.

Vi pokusavate stupiti u drugu vezu ali tu se ponajvlja jedan te isti problem
U svakom/svakoj trazite slicnost bilo sto sto bi vas podsetilo na njega/nju

Da to je znak nismo preboleli

Zasto se to desava da li ta patnja ima rok trajanja da li ce nekad prestati to da
u drugom/goj trazimo proslo?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 2 | 04.01.2013 , 0:28 AM

Pa jednostavno nekad moras da stavis tacku na to,krenes da upoznas tu neku novu osobu,upoznajes nove stvari vezane za nju i za to kako funkcionise... Ako je dovoljno interesantno i oke,polako ce da bledi ta prosla osoba i ostace samo neka daleka uspomena :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 04.01.2013 , 10:07 AM

Nikada to nisam radila i mislim da je to krajnje jadno i glupo.
Kako da pronađemo nekoga u nekome kada niko nije isti i slabo ko da je i jednak.
Takve osobe ni same ne znaju šta hoće i sebe ne cijene. :)








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 04.01.2013 , 11:10 AM

(XAVI_PG)
Pa jednostavno nekad moras da stavis tacku na to,krenes da upoznas tu neku novu osobu,upoznajes nove stvari vezane za nju i za to kako funkcionise... Ako je dovoljno interesantno i oke,polako ce da bledi ta prosla osoba i ostace samo neka daleka uspomena

Bravo svaka cast za svako slovo em na razumu em na razmisljanju
Istina sve dok s ene pojavi ta neka osoba ? koja ce sve da izbrise uvek ce u glavi biti onaj neko koja smo mnogo voleli

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 5 | 04.01.2013 , 11:43 AM

...jer sve što ljubimo, stvorili smo sami...

Moj stav je da je to sve u našim glavama. Toliko smo nemarni prema svojoj budućnosti i prema svom bivanju da pustimo da nas mašta nadjača..

Treba znati razgraničiti prošlost od sadašnjosti i sadašnjost od budućnosti i sve staviti tamo gdje pripada!

Svaki čovjek je jedinka za sebe i treba ga tako posmatrati i poštivati!
Ponižavajuće je nekoga porediti sa nekim! Posebno tražiti nešto od jedne osobe u drugoj, a da ne pričam o onim teškim slučajevima kad "jedna osoba ne zadovoljava kriterijume jer se ne poistovjećuje sa drugom osobom u mnogim stvarima"..

Treba da imaju jednu zajedničku crtu, a to je da VOLE MENE, sve više od toga što bih "tražila" bi već bilo morbidno!

BTW, Srcemoje falila si na forumu sa svojim temama! Pravo mi milo odgovarati! :D

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 22.01.2013 , 1:11 PM

Quote (Mallena♥)
BTW, Srcemoje falila si na forumu sa svojim temama! Pravo mi milo odgovarati!
poljubac ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 7 | 21.04.2013 , 10:02 PM

Takav neće da se rodi, 
samo suze biser nižu 
tek po neko nalik tebi, 
a ni jedan ti ni blizu 

Takav neće da se rodi, 
ja po svom bolu gazim 
U svakom ću drugom tebe 
ko zna kolko još da tražim
 

Stihovi objasnili.. :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









83
poruka na forumu
13 83



post # 8 | 16.06.2013 , 9:01 PM

Quote
Pa jednostavno nekad moras da stavis tacku na to,krenes da upoznas tu neku novu osobu,upoznajes nove stvari vezane za nju i za to kako funkcionise... Ako je dovoljno interesantno i oke,polako ce da bledi ta prosla osoba i ostace samo neka daleka uspomena

pa to su upravoo. jer zasto da ja trazim nekog u nekom.. ako hocu da prebolim tu osobu.. zasto da sebi otezvam , da kad vidim tu osobo.. opet viidm njega i sjetim se svega sto mi je uradioo... mislim da bi sa samim tim varal sebe i tu osobu sa kojom sam.. zato najbolje je da prebolim tu osobu i nadjem nekog ko me nee posjecati na tog nekog ko mi je ucinio nesto los bezobzira na ljubav koju ja osjecala prema njemu.. jer kad prebolis nekog koga si volio tek onda mozes da krenes dalje.. jer znamo i samo KAD STRANIC BUDEMO U NOCI ZNAT CU DA SVE JE NESTALO ....

:)))









17
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 16.08.2013 , 9:03 AM

i ja to stalno radim!


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » U drugom/oj te trazim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: