Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kukavica
Kukavica






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 04.01.2013 , 7:51 PM

Svi ste već čuli priču o njoj... Priču o plavuši koja je učinila da osjetim najljepše osjećaje a nije ostala moja. Posljednji put kad sam je vidio, pitao sam je zbog čega je još uvijek s njim, kad ga ne voli. Rekla je da ne zna biti sama, da je rođena da bude nečija i voljena. Upitao sam je, zašto onda ne bude moja. Drsko me pogledala i rekla: Meni treba muškarac, ne kukavica koja zna šta je imala tek onda kad to izgubi.
Znao sam da je bila u pravu. To i jesam. Kukavica sam koja je dopustila da mi drugi muškarac otme ono što više ni u jednoj ženi neću pronaći. Posebnu nijansu plave kose, posebne plavo zelene oči kakve niko na ovom svijetu nema, rupicu na obrazu kad se nasmije, i učini me najsretnijim jer sam ja razlog što je taj osmijeh tu. Nikad me nijedna neće znati onako razočarati i usrećiti, onako uzvratiti istom mjerom kad je povrijedim. Onako odglumiti da joj je svejedno i biti na mojoj strani kad sam najgori...
Nek' mu je sa srećom, neka čuva ono što nisam znao ja... Ja ću je čuvati u mislima, kad je nisam pored sebe znao da sačuvam...

Koliko slucajeva ovakvih ima koliko puta se pitamo sta je u njoj ili njemu
Da li pokusati ili zaboraviti
Da li smo osudjeni na patnju
trebamo li pustiti zaboraviti ili se nadati boljem sutra
Sta bi vi na njegovom mestu?
Da li smatrate da je on zaista kukavica

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kukavica
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: