Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako bi postupili kada bi vasa voljena osoba tesko obolela?
Kako bi postupili kada bi vasa voljena osoba tesko obolela?






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 21 | 17.11.2013 , 7:37 PM

Quote -Mallena- ()
Da li ste ikad bili u takvoj situaciji, kako ste postupili?
Kako bi postupili da se nadjete u takvoj situaciji?
Kako bi postupili da ste vi ta obolela osoba?


Nisam nikada bio u takvoj situaciji...

Da se kojim slucajem nadjem,sve bih uradio da budem non stop uz nju i da joj na bilo koji nacin pomognem da se oporavi,posvetio bih se potpuno samo njoj jer je volim.

A da sam ja ta osoba :) pa ne znam,sta uopste mozete i da uradite tu?Najpotrebnija je ljubav u tim slucajevima ;)








83
poruka na forumu
13 83



post # 22 | 21.11.2013 , 3:23 AM

nisam nikad bila u takvoj situaciji .. nadam se da necu
da ce mi uvijek biti dobro

a kad bi se nasla u takvo situaciji bila bi stalno uz njega..
njegovala ga.. dokazivla mu na sve moguce nacinine
da mi je stalo da bude bolje i da imma mene uvijek tu i da se na mene
moze osloniti uvijek.
Da ima jos nekog osim porodice kome je stalno do njega da sam ja ta osoba
i da on to osjeti i vidim :D ::*

:)))









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 23 | 23.11.2013 , 6:40 PM

Nisam bila u takvoj situaciji,ali u sličnoj da. Bivši momak je prije mene bio jako bolestan,ali je to koristio da ostane sa mnom i da ga ne ostavim. Gnjida od čovjeka.. I svi koji koriste bolest u svoju korist.

Kada bi moja voljena osoba teško oboljela,ostala bih s njom do kraja. Ne bih imala snage otići i ostaviti ga.
Nisam sebična. 
Ostaviti nekoga tada,zbog sebe,je krajnje sebično i neljudski od nas.

A i zdravo gledajući na sve,nikada ne bi ostavili nekoga koga volimo. Čak i kada nam napravi problem,a kamoli kada se nenamjerno razboli. Ipak nekoga volimo.. Kao brata,sestru,roditelje,rodbinu i prijatelje.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Subota, 23.11.2013, 6:41 PM






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 24 | 23.11.2013 , 9:53 PM

PA provodio vreme sa njom,tesio je...i iskoristio svaki moguci trenutak da budem pored nje :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Za'eban! ;)
13
poruka na forumu
2 0



post # 25 | 24.11.2013 , 2:50 AM

Jaooooo mislim da bi i ja sa njom uvenuo kao biljka. Nego jedna devojka je tako obolela i umrla ali je napisala tekst pre smrti svom decku i ta pesma je bila ponudjena Ceci da otpeva medjutim ne znam iz kojih razloga je nije otpevala pa je zato tu pesmu uzela Indira Radic i tek kad slusas reci od te pesme shvatis koliko je tuzna pesma. :( I bolje sto je Indira otpevala jer ima taj glas kao da place dok peva.






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 26 | 25.02.2014 , 12:44 PM

Quote -Mallena- ()
Da li ste ikad bili u takvoj situaciji, kako ste postupili? Kako bi postupili da se nadjete u takvoj situaciji?
Kako bi postupili da ste vi ta obolela osoba?


Nisam.
Gledajte ja ne bih oka sklopio. Dok ne budem siguran da je ona dobro. Celu noc bi sedeo pored nje.

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako bi postupili kada bi vasa voljena osoba tesko obolela?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: