Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » "Vodja veze"
"Vodja veze"






6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 1 | 12.02.2011 , 3:44 PM

Ko po vasem misljenju treba da bude "vodje veze",tj. ko treba da ima prevlast...i ukratko obrazlozite zasto. smile








52
poruka na forumu
4 4



post # 2 | 25.02.2011 , 1:31 AM

mislim da treba biti sve jednako. da u svemu trebaju osobe zajedno odlučivati. i da ne bi trebalo biti "vođe" jer će veza bolje funkcionirati, a ovak ak ima "vođa" može doć do ne slaganja jedne osobe tako da dođe i do svađa i komplikacija. najbolje da se oboje slažu u nečemu i dogovaraju zajedno i tako smile






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 02.03.2011 , 8:18 PM

ahahaha znate kako kazu: muskarac uvek ima zadnju rec, a ta rec je - DA DRAGA.... biggrin

malo sale, ali ne kazu za dzabe: Dogovor kucu gradi, a nesloga rusi...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 4 | 17.03.2011 , 1:57 AM

Quote (Crazy)
Muskarac!
Posebnog objasnjenja nema ali jednostavno mi je tako nesto normalno!

U potpunosti se slazem sa ovim. I dodajem, u vezi mora da se zna kao sto ti kazes " vodja" jer taj vodja upravlja vezom, naravno u dogovoru i solidarnosti sa svojom lepsom polovinom.












1065
poruka na forumu
225 1145



post # 5 | 07.04.2011 , 2:49 PM

"Ma muskarac lupi rukom o sto i kaze: zna se ko je gazda kuce,zena!"....sala-malaNaravno da se za harmoniju i slogu u kuci treba dogovarati,pa i praviti kompromise,jer ne mogu se dvoje uvek i svemu sloziti...Vodjstvo je u vezama ili braku suludo i kratkog veka!









Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 6 | 24.11.2011 , 7:00 AM

Oboje :)








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 24.11.2011 , 2:14 PM

Quote (cp6uja)
Oboje

Slažem se. :)
Dogovor kuću gradi. :)








231
poruka na forumu
1 44



post # 8 | 24.11.2011 , 5:00 PM

Oboje :D

Bebe nek se radjaju poruka je severa necemo da Srbija bude zemlja pedera!!!!!









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 24.11.2011 , 5:26 PM

Nije me mama rodila da ne mislim svojom glavom, i da to neko radi umesto mene.
Nije me mama rodila da neko me vodi kroz zivot, nego me odgojila tako da sama znam resiti svaki problem.
Nije me mama rodila da ja podvladjujem nekome ako taj neko vrsi pritisak na mene.
Nije me mama rodila da u svemu drzim pognutu glavu.

I hvala joj tome. A govorim ona, jer je bila vecinu vremena sa mnom, cale je odgovoran za drugu stranu mene :)

Elem, jedna veza treba da se zasniva na medjusobnoj zdravoj komunikaciji, i da ne dodje do onoga DA, JESTE, MOZDA, NE, NECU. Jer kad se jedna veza svede na minimum, onda je to kraj, i svako trazi onog ko mu bolje odgovara.

Vodja u jednoj vezi, u jednom braku ne treba da bude. Treba da to bude sporazumno sve. Jer zasto je zenino misljenje manje vredno, ili nije vredno paznje da se saslusa.
Pa ako vec se vuce ona recenica da je Muskarac bog u kuci, ja cu se uvek voditi onom : Iza svakog muskaraca stoji zena koja ga je i napravila takvim kakvim jeste, jer to je tako, pa bilo vam milo ili ne.

Sloboda mora da postoji, ako zene odu na kafu s drugaricama i satima tracaju, i muskarac ima pravo da ode s prijateljima na pivo. I to je blagostanje onda u vezi.
A vodje, ili slicno tome, pa to je bilo u kameno doba, kad su pokusavali da se istaknu alfa muzjaci time da vode racuna o svojim zenama, a i kasnije kad im je i skolstvo branjeno, ali sada u 21. veku, da umesto mene odlucuje neko za mene drugi, pa ja bih se otisla i odmah obesila. Ali istog momenta. Jer samo ja i iskljucivo ja mada sam u braku znam sta je najbolje za mene, a naravno da sam to dala i do znanja muzu sta me ispunjava kao zenu, i zato je uvek KOMPROMIS temelj naseg braka. Vodite se time, a ne VODJAMA!


Poruku je menjao/la Leksi - Cetvrtak, 24.11.2011, 5:31 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










275
poruka na forumu
86 399



post # 10 | 24.11.2011 , 6:04 PM

Ne zivimo vise u vrimenu prije Krista pa da neko ima vođu u kuci,sve je stvar dogovora jer ako se mozete dogovorit onda ce ta kuca sigurno rast,a ako neko dođe i kaze bit ce kako ja kazem to je odma osuđeno na propast..znaci kako Marija_Nikola, kaze dogovor kucu gradi i u potpunosti se slazem.....

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









229
poruka na forumu
148 2299



post # 11 | 24.11.2011 , 7:19 PM

MUSKARCI

http://www.youtube.com/watch?v=VhBrNKdtnXU <3









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 12 | 24.11.2011 , 8:23 PM

NIje bitno da li je musko ili zensko taj neki ''vodja'' kako ga nazivas.
Nego.... Onaj koji zna sta radi!

Zajebite te prototipe musko-zensko.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









245
poruka na forumu
218 2662



post # 13 | 29.11.2011 , 2:32 AM

Quote (Amy)
mislim da treba biti sve jednako. da u svemu trebaju osobe zajedno odlučivati. i da ne bi trebalo biti "vođe" jer će veza bolje funkcionirati, a ovak ak ima "vođa" može doć do ne slaganja jedne osobe tako da dođe i do svađa i komplikacija. najbolje da se oboje slažu u nečemu i dogovaraju zajedno i tako


Slazem se u potpunosti , to bi i ja napisao yes













4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 14 | 22.08.2012 , 6:36 PM

Jesam ja bila agresivna prosle godine. :)

I dalje stojim iza svake svoje reci.
Dogovor je vrlo bitna stavka jedne veze. Lako je dizati nos i sve ostalo, ali bez dogovora i kompromisa
ta veza ne pije vode.

Mozda je muskarac glava kuce, ali je zena vrat :) I vrlo lako moze da okrece glavu muskarca kao samo
to zena zna :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










138
poruka na forumu
114 392



post # 15 | 07.09.2012 , 7:15 PM

Vođa veze je muškarac.
Ja komandujem kuda idemo.
On vodi!
:D igrice

Neuspeh nije opcija!










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 16 | 07.09.2012 , 7:31 PM

Quote (JocaSchwarzeFee)
Vođa veze je muškarac.
Ja komandujem kuda idemo.
On vodi!

Xaxaxaxaxa :D kakav je to vodja :D lol
Ja mislim da oboje treba da su vodje,sada zavisi od trenutka do trenutka ;)








138
poruka na forumu
114 392



post # 17 | 07.09.2012 , 7:41 PM

Quote (Moonchild007)
Xaxaxaxaxa kakav je to vodja
Ja mislim da oboje treba da su vodje,sada zavisi od trenutka do trenutka


Hahahaha znala sam da ćeš da se javiš :DDD
Pa dobar vođa.. kao na primer u kolima.. Ti si za volanom i upravljaš, a ja sam suvozač i sufliram: levo, desno, pravo! :D
I onda si ti kolovođa! :D

Neuspeh nije opcija!










547
poruka na forumu
46 1072



post # 18 | 07.09.2012 , 7:52 PM

Kada se uspostavi "Vodja" tada veza i pocinje da se rasipa i puca po savovima...
Ako se uspostavi "Vodja" onda jedna osoba u toj vezi mora da bude na neki nacin "potcinjena" a zar je bilo kome to drago?
Ako volis nekoga iskreno i ako ona tebe voli...radit ce te zajedno i jedno drugom u korist...a kada se obe strane drze toga uz ljubav...veza nemoze da ne funkcionise...
Po mojem misljenju osoba koja zeli da zauzme stav "Vodje" nije spremna za neku ozbiljnu vezu...
evo jednog primera onako
Recimo da zelis da gledas finale Svetskom fudbalskog prvenstva...a isto to vece je neka dobra zurka na koju bi trebao da ides s curom...
Ako te cura dovoljno voli i brine o tebi...bit ce svestna da je takva jedna utakmica jednom u 4 godine i da ti je vazna i ostat ce s tobom da pogledate ili ce otici sama i nece od tebe traziti da ides...ne zato sto se njoj gleda vec zato sto te voli i zeli da doprinese tvojoj sreci...
Naravno s druge strane muskarac mora da je svestan sta je ona ucinila za njega pa da u buducnosti pokusa da joj to nadoknadi i to prvom prilikom...da joj pokaze da je i njemu stalo do nje i njenih osecanja
Veza nije drzava niti firma pa da se mora znati ko je Glavni...vec zajednica dvoje ljudi istih prava i mogucnosti 50%-50%


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 07.09.2012, 7:53 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 19 | 07.09.2012 , 7:53 PM

Quote (JocaSchwarzeFee)
Hahahaha znala sam da ćeš da se javiš :DDD

Znala si a :D cccc lol
Quote (JocaSchwarzeFee)
Pa dobar vođa.. kao na primer u kolima.. Ti si za volanom i upravljaš, a ja sam suvozač i sufliram: levo, desno, pravo!
I onda si ti kolovođa!

E ako je tako onda moze :D








138
poruka na forumu
114 392



post # 20 | 07.09.2012 , 8:00 PM

Moonchild007, Bože, al imam razumnog muža! :D

Neuspeh nije opcija!




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » "Vodja veze"
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: