Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » paralelna veza
paralelna veza






10
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 18.02.2016 , 2:03 AM

U vezi sam vec preko 6 godina sa deckom. Imamo cvrstu vezu, sve je okej medjutim postoje neke moje sexualne fantazije koje nisam podelila sa njim i mislim da necu nikad moci.
Vec 3 godine odrzavam paralelno vezu sa jednim covekom (cyber/phone sex). 3 godine je zaista dug period tako da ti nasi razgovori nisu samo vezani za sex , jednostavno se to sve produbilo ali te fantazije nas najvise vezuju. Pokusali smo milion puta da prekinemo to jer znamo oboje da nije dobro ali nismo mogli.
A sa druge strane volim decka (ili bar mislim da ga volim i zelim da provedem ostatak zivota sa njim) i raskid ne dolazi u obzir.
Ali opet u ove 3 godine nije prosao dan da ne pomislim na tu trecu osobu, da ne pozelim da radimo nesto i da mi ne fali nasa zabava.

Nikome ne pricam o ovome....predugo... komentarisite, osudite,pitajte.... bilo sta... treba mi da cujem neku reakciju i misljenje... :)






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 18.02.2016 , 10:45 PM

Quote subconscious ()
tako da ti nasi razgovori nisu samo vezani za sex
Sta si mu sve pricala ?
Quote subconscious ()
(ili bar mislim da ga volim
Ne volis ga. Da ga volis, prekinula bi kontakt sa telefon manijakom.
Quote subconscious ()
Nikome ne pricam o ovome....predugo... komentarisite, osudite,pitajte.... bilo sta... treba mi da cujem neku reakciju i misljenje...
Pa naravno da ne pricas. Gde ces bolju osobu za razgovor od potpunog stranca. Nema potrebe da te osudjujem tu nesto. Da si takva i takva. Neee. Samo cu da te pitam cemu vodi sve to ? Cemu vodi vasa veza, a cemu sajber seks ? Ocigledno da nisi zadovoljna u vezi, pa nalazis zanimaciju na drugoj strani. Da, 3 godine je sasvim dug period, i siguran sam da mu pricas o svojim problemima u vezi. To ne stima. Vidi se sa tim momkom sto se krije iza telefona, ko zna.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









292
poruka na forumu
615 1347



post # 3 | 21.02.2016 , 1:23 PM

Ako izuzmemo to da razlog toj paralelnoj vezi nije to što ne voliš momka(veliki znak pitanja?), onda je očito došlo do monotonije u vašoj vezi. Ako voliš svog momka i ne želiš ostati bez njega-prekini s tim uljezom i poradi sa svojim momkom na vezi. Sve što radiš s tim uljezom možeš raditi i sa svojim mokom, štaviše, s momkom možeš ići uvijek korak više. Eto, znaš otprilike šta ti je činiti. Il' poradi s momkom na vašoj vezi, il' prekini s momkom pa fantaziraj s tim uljezom do mile volje, samo, ne zavlači nikoga. Samo se stavi u poziciju kako bi tebi bilo da tvoj momak pored tebe žive fantazira s tamo nekom drugom djevojkom? Nimalo lijep osjećaj i pomisliti na to, je l' da?

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










10
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 21.02.2016 , 3:23 PM

Quote Marko ()
Sta si mu sve pricala ?
Pa ono, kad tri godine odrzavas kontakt sa nekim pricate o svemu, zasniva se na tim nasim fantazijama, ali cesto pricamo ovako i o problemima, razmisljanjima,pogledima na razne stvari.... jako je inteligentan i specifican (mislim taj telefon manijak xD ) da cesto imam potrebu da cujem njegovo misljenje, pogotovo sto on poznaje tu moju "mracnu" stranu....

Quote Marko ()
Pa naravno da ne pricas. Gde ces bolju osobu za razgovor od potpunog stranca. Nema potrebe da te osudjujem tu nesto. Da si takva i takva. Neee. Samo cu da te pitam cemu vodi sve to ? Cemu vodi vasa veza, a cemu sajber seks ?
Ne znam cemu vodi sve, da znam de bih bila sad tu gde sam i trazila bilo kakvo neutralno misljenje, zar ne :)
subconscious
,

Added (21.02.2016, 3:23 PM)
---------------------------------------------

Quote hemsko2 ()
Sve što radiš s tim uljezom možeš raditi i sa svojim mokom
hmm... ja te svoje fatazije jednostavno ne mogu prevaliti preko usta pred mojim deckom. Pokusala sam to sprovesti "na delu" bez prica,uvoda ali to nije to ... on nije taj tip... Svesna sam da se vremenom smanjuje sexualna potreba kad si dugo sa istim partenrom, ali ja sam izrazito sexualna osoba i to mi prilicno smeta... medjutim ni na jedan drusi aspekt anse veze ne mogu da se pozalim...
Quote hemsko2 ()
Samo se stavi u poziciju kako bi tebi bilo da tvoj momak pored tebe žive fantazira s tamo nekom drugom djevojkom? Nimalo lijep osjećaj i pomisliti na to, je l' da?
da, gadno je....svesna sam da sam losa osoba... ali nije bas da cu pristati da me bicuju na sred trga zbog toga xD
Muci mene sve ovo vise nego sto mogu recima oblikovati... ono, kad dan za danom klizis u nesto slatko i pogresno, pa onda u jendom trenutku stanes i nije ti jasno kako se desilo da 3 godine klizis... (cca hiljadu dana) pokusas da se sagledas ali vise ne znas ni ko si ,sta si i sta zelis....






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 5 | 21.02.2016 , 4:23 PM

Quote subconscious ()
zasniva se na tim nasim fantazijama, ali cesto pricamo ovako i o problemima, razmisljanjima,pogledima na razne stvari....
Sve to mozes i sa deckom da pricas, zar ne ? A zasto sa njim ne pricas, nego imas potrebu da se obratis manijaku ? Kapiras ? :D Mislim da sam ti sve rek'o, a ti vidi sta ces. :D

Quote subconscious ()
pogotovo sto on poznaje tu moju "mracnu" stranu....
Mislim da pogresna osoba to zna, ili mozda ne ? :D :p


Poruku je menjao/la Marko - Nedelja, 21.02.2016, 4:34 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









10
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 21.02.2016 , 4:58 PM

cini mi se kao da pomalo navijas za ovaj nekonvencionalni put... (a ja kao da sam bas to htela da cujem :) )






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 7 | 21.02.2016 , 10:40 PM

Ja sam uvek za greh. :D A i sladje je. Da mene pitas mala, ostavi decka i idi kod manijaka. I ovako vise stvari pricas njemu i bolje se razumete. :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









292
poruka na forumu
615 1347



post # 8 | 22.02.2016 , 12:25 PM

Quote subconscious ()
hmm... ja te svoje fatazije jednostavno ne mogu prevaliti preko usta pred mojim deckom. Pokusala sam to sprovesti "na delu" bez prica,uvoda ali to nije to ... on nije taj tip... Svesna sam da se vremenom smanjuje sexualna potreba kad si dugo sa istim partenrom, ali ja sam izrazito sexualna osoba i to mi prilicno smeta... medjutim ni na jedan drusi aspekt anse veze ne mogu da se pozalim...

U tome je sva poenta ove priče. Tvoj dečko nije tvoj tip, tj. tip kakvog zapravo želiš. Ne dozvoli sebi da možda život provedeš sa osobom koja nije za tebe. Da ti te seksualne fantazije nisu bitne koliko jesu, druga bi stvar bila. Zato, raskini s njim i uživaj s tim drugim tipom. Jer i sama si svjesna da to što sada radiš nije nimalo ok. Hajde, skupi malo hrabrosti i uradi to. Em nećeš nabijati rogove svom sadašnjem dečku, em ćeš sa sebe skinuti teret i bolje ćeš se osjećati. Il' jednostavno izvagaj šta ti je bitnije, imati sve sem tih seksualnih fantazija, il' imati seksualne fantazije bez ostalih aspekata. Uglavnom, moraš nešto učiniti po tom pitanju. ;)

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










10
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 23.02.2016 , 2:37 PM

Quote hemsko2 ()
Da ti te seksualne fantazije nisu bitne koliko jesu, druga bi stvar bila.
A da, pokusavala sam stvarno dosta da potisnem to, al basic instincts isplivaju iznova...  cak sam mislila da ce proci vremenom... ali steta da ovakva energija propada :D
Quote hemsko2 ()
Hajde, skupi malo hrabrosti i uradi to.
nije samo hrabrost u pitanju, 6 godina gradim nesto... osecam da postoje neka ocekivanja od strane moje okoline.... Trebala bih sada stati pred sve i reci "cao normalnom zivotu , odoh da se ka*am" xD

Added (23.02.2016, 2:37 PM)
---------------------------------------------
Marko, tako mi se i ucinilo jos od tvog prvog odgovora xD

Nego da vas pitam, kako biste vi reagovali da saznate da vam devojka poslednje 3 godine vase veze deli svoje fantazije sa nekom tamo trecom osobom? a da, pri tom veza nije ispastala, sve po protokolu bilo ? aa-a??







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 10 | 23.02.2016 , 2:48 PM

Quote subconscious ()
Marko, tako mi se i ucinilo jos od tvog prvog odgovora xD
brows

Quote subconscious ()
Nego da vas pitam, kako biste vi reagovali da saznate da vam devojka poslednje 3 godine vase veze deli svoje fantazije sa nekom tamo trecom osobom? a da, pri tom veza nije ispastala, sve po protokolu bilo ? aa-a??
A sta mislis, kako bi se osecali ? :D Osecao bih se kao klosar. Al bi ja krivio sebe. To sto vasa veza ne ispasta, ne tesi se time. :D To sto radis je mnogo pogresno. Na kraju ces izgubiti oba muskarca. :D


Poruku je menjao/la Marko - Utorak, 23.02.2016, 2:49 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









10
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 23.02.2016 , 2:51 PM

Znam da je pogresno , vidis kako me savest naterala na forum xD






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 12 | 23.02.2016 , 2:53 PM

Ja mogu jedino da ti pomognem tako sto bi rek'o tvom decku sta radis. Znaaam. Prosto ne mozes da spavas jer te ubi savest.  xD

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









292
poruka na forumu
615 1347



post # 13 | 23.02.2016 , 3:04 PM

Quote subconscious ()
A da, pokusavala sam stvarno dosta da potisnem to, al basic instincts isplivaju iznova...  cak sam mislila da ce proci vremenom... ali steta da ovakva energija propada

Blago tebi, Đevojko draga. Svakim tvojim novim postom samo uvidjam da je tebi sve ovo kul, super, nema tu nikakve grižnje savjesti, al' znaš kako to ide. Kad tad ti se vrati, ne mora bukvalno na isti način, al' tivra se. Što ti naravno, od sveg srca i želim. Samo lahkapo. 

Quote subconscious ()
nije samo hrabrost u pitanju, 6 godina gradim nesto... osecam da postoje neka ocekivanja od strane moje okoline.... Trebala bih sada stati pred sve i reci "cao normalnom zivotu , odoh da se ka*am" xD

Ne gradiš ti ništa, štaviše, samo razgradjuješ. Kao ona kugla što ruši zgrade. Ti ne samo da si prevarant, lažov, nego si ti ona osoba koji misli samo na sebe i svoja osjećanja. Takve persone bi pogazile sve druge samo da dodju do cilja/ličnog zadovoljenja. Naravno da bi trebala, ne baš tim riječima, al' svakako je to najmanje što možeš učiniti ako imaš i trun obraza.  baloni

Quote subconscious ()
Nego da vas pitam, kako biste vi reagovali da saznate da vam devojka poslednje 3 godine vase veze deli svoje fantazije sa nekom tamo trecom osobom? a da, pri tom veza nije ispastala, sve po protokolu bilo ? aa-a??

Pa persone kao što si ti, tj. da moja buduća djevojka bude kao ti, bih najradije raspi*dio nogom u guz*cu da mi to moj odogoj dozvoljava. A pošto ne dozvoljava onda bih im dao nogu u guz'cu u verbalnom smislu. Poslije bih naravno zahvalio Bogu što me oslobodio smeća, škarta, kakogod.  yes

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










10
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 23.02.2016 , 3:49 PM

Hej polako... pokusavala sam da budem malo sarkasticna, naravno da ne mislim da je sve cool... Nemoj osudjivati tako lako, dok se ne nadjes na necijem mestu ne mozes nikad znati sta je izmedju dve osobe i sta cine jedna za drugu... Svi smo gresni na ovaj ili onaj nacin, pitanje je koliko razmisljamo o greskama i koliko smo ih svesni...
mada, dobro... sama sam trazila neko misljenje :)

Added (23.02.2016, 3:49 PM)
---------------------------------------------

Quote Marko ()
Ja mogu jedino da ti pomognem tako sto bi rek'o tvom decku sta radis
....neka hvala, ja cu to...neznije :)








292
poruka na forumu
615 1347



post # 15 | 24.02.2016 , 5:28 PM

Quote subconscious ()
Hej polako... pokusavala sam da budem malo sarkasticna, naravno da ne mislim da je sve cool... Nemoj osudjivati tako lako, dok se ne nadjes na necijem mestu ne mozes nikad znati sta je izmedju dve osobe i sta cine jedna za drugu... Svi smo gresni na ovaj ili onaj nacin, pitanje je koliko razmisljamo o greskama i koliko smo ih svesni...mada, dobro... sama sam trazila neko misljenje

Ne znam baš, mislim da nema mjesta sarkazmu u ovakvim slučajevima, trebaš to shvatiti mnogo ozbiljnije. Vjerujem da si i sama zrela osoba, bar bi po godinama trebala biti, jer po postupcima očito nisi. Stoga ovo shvati ozbiljno i poradi na tome, skupi hrabrosti i učini nešto, jer će ti vremenom biti samo teže. Vjerovatno te strah da ćeš, za razliku do sada kada si bivala na dvije stolice, sJutra osvanuti na podu, jer tako najčešće i biva. Dakle, strah te da ćeš ostati sama kad priznaš svom momku šta se zbiva, a tom drugom liku svakako nisi bitna, ne uzima te, vjerovatno, za ozbiljno već kao zabavu i nekog s kime može dijeliti svoje seks fantazije. Zato, ne zavlači momka. "Ne čini drugima ono što ne bi volio da tebi neko čini". 

Da, niko nije savršen, bezgriješan, al' svi bismo trebali da se trudimo da budemo bolji, a ne da 3 godine radimo ono što ne bismo trebali i još sebi tražimo alibi upirući prstima u druge. Prevara je prevara i broj onih koji varaju ne govori da je to nešto normalno, ne, nije. 

Trebala si pretpostaviti da ima onih koji ti neće okolišati i da će ti direktno reći šta misli o svemu tome.

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










10
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 24.02.2016 , 5:48 PM

Okej, hvala na savetu... u svakom slucaju bilo mi je drago cuti tvoje misljenje :)








292
poruka na forumu
615 1347



post # 17 | 25.02.2016 , 11:43 AM

Ja bih volio da ti hoćeš taj savjet poslušati(ne samo pročitati, već i poraditi na tome što sam ti rekao).  :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










10
poruka na forumu
0 0



post # 18 | 25.02.2016 , 11:19 PM

iskreno ocekivala sam neko malo dublje promatranje situacije... npr nekog ko uziva slicna iskustva... poznaje svoje tamne strane...
uz duzno postovanje, klasicno skolsko moralisanje svi poznajemo ;)






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 19 | 26.02.2016 , 3:21 AM

Imao sam isto iskustvo, sa clanom ovog foruma. Ovde smo se dopisivali, pricali o svacemu, kasnije preko skajpa, cak smo se i videli 2 ili 3 puta, i naravno, nije potrajalo. Govorim ti iz iskustva. Cuvaj to sto imas. Pusti ljubav preko zice. Nicemu ne vodi veruj mi. Posalji mi privatnu poruku ako te sramota ovde da pises o tome, znam da tu ima svacega. :D Mogu da ti dam odgovor iz prve ruke.


Poruku je menjao/la Marko - Petak, 26.02.2016, 3:34 AM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









10
poruka na forumu
0 0



post # 20 | 26.02.2016 , 9:53 AM

daleko sam ja od ljubavi xD

nije da me je sramota, ali imas pp :P


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » paralelna veza
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: