Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Net-ljubavi (Net ljubav-sta vi mislite o tome)
Net-ljubavi




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 81 | 05.05.2012 , 11:07 AM

Quote (ProkletaJerina)
osoba koju "volimo" je samo iluzija onog sto mi idealizujemo kod te osobe


Od mog priviđenja ti si cela tkana,
tvoj plašt sunčani od mog sna ispreden.
Ti beše misao moja očarana,
simbol svih taština, porazan i leden.
A ti ne postojiš, nit’ si postojala.
Rođena u mojoj tišini i čami,
na Suncu mog srca ti si samo sjala
jer sve što ljubimo – stvorili smo sami.
Jovan Ducic

Added (05 Maj 2012, 11:07 AM)
---------------------------------------------
U STA SE JEDNA OSOBA ZALJUBLJUJE KOD DRUGE OSOBE?!

U sta se mi zaljubljujemo?

U fizicki izgled?!
NE! Jeste bitan za neku prvu fizicku privlacnost, ali nije presudan niti se u njega zaljubljuje!

U fizicki kontakt (poljubac, dodir, sex)?!
NE! Jeste i on bitan, ali sve sto ne valja da se popraviti!

U dusu (ono kakva je ta osoba unutra)?!
DA!

Kako upoznajemo neku osobu? Kako razotrkrivamo njenu dusu, unutrasnjost?
RAZGOVOROM, PRICOM!

Sta radimo na netu?
RAZGOVARAMO, PRICAMO! (uslovno receno, doslovno: zapisujemo svoje misli i citamo tudje)

Suma, sumarum.... sama se namece!

Hvala!

MOJ POST IZ DRUGE ISTE TEME..


"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1
poruka na forumu
0 0



post # 82 | 05.05.2012 , 12:28 PM

da mi psa na mene devojki od makedonija


Fajlovi: 1167424.jpg (208.2 Kb)








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 83 | 06.06.2012 , 9:33 PM

Pa...neznam ni gde da pocmem ali evo pokusacu jer ne verujem bas ovima sto kazu NE I NE i nisu nikada al dobro ako lazu sebe lazu biggrin

Srela sam mnogo osoba na netu i znalo mi se desiti kao i sada da mi neko simpaticam preko pisanja da mi gode odgovori da na neki nacin gajim simpatiju prema toj osobi!
Stacu izgleda sam se rodila u godini zaljubljeni pa se lako zaljubim:D eto i ovdje sam srela tako jednu osobu neka magija je bila od pocetka medju nama :)))zamislite zaljubili smo se i sad jbg videcemo sta ce biti biggrin
E sad vi koi se ne zaljubljujete na ovaj nacin mozete da mi sudite ali nista nece promeniti ljubav je slepa biggrin

Added (06 Jun 2012, 9:33 PM)
---------------------------------------------
yes Ljubav je ponekad kao virus :D


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 84 | 06.06.2012 , 9:35 PM

ma zatresko se u Tanja91 preko usiju lol lol lol lol (oce me cura ubiti i gotovo) lol

Be my love?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 85 | 07.06.2012 , 3:20 PM

JahRastafarI93, pa necu samo da te ubijem nego i raskomadam i skuvam i pojedem na kraju. lol Pa gde u mene, jooooj... :D Pa sta sam ti uradila da se zaljubis, sto privlacim toliko paznju, jesam stvarno toliko sasava? :D Pa ti bi mene verovatno i zaprosio da zivimo blizu. lol








373
poruka na forumu
11 216



post # 86 | 07.06.2012 , 3:33 PM

Quote (Tanja91)
JahRastafarI93, pa necu samo da te ubijem nego i raskomadam i skuvam i pojedem na kraju. Pa gde u mene, jooooj... Pa sta sam ti uradila da se zaljubis, sto privlacim toliko paznju, jesam stvarno toliko sasava? Pa ti bi mene verovatno i zaprosio da zivimo blizu.

ohoho :D
Za sad nisam :) ali to ne znaci da necu lol

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 87 | 07.06.2012 , 6:38 PM

Quote (Stefan-)
ohoho

Sta? :p

Nisam odg. na temu. Sto se mene tice ja se zaljubila. lol Al` necu nikako da kazem u koga... :D








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 88 | 07.06.2012 , 8:23 PM

jesam.Pre cet'r godine.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









455
poruka na forumu
98 1163



post # 89 | 07.06.2012 , 9:17 PM

Maybe <_< <_< <_<

Life is Like a Box of Ammo...










17
poruka na forumu
0 20



post # 90 | 07.06.2012 , 9:23 PM

Jesam:))))

uros wait









61
poruka na forumu
0 4



post # 91 | 07.06.2012 , 10:27 PM

nevolim laznu ljubav uzivo je zakon lol

Pivo, vino, sljiva, loza, to je moja dijagnoza.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 92 | 08.06.2012 , 10:52 PM

Da li sam upoznala jesam.
Da li sam se zaljubila pa i nisam.
Da li mi se svidja, pa svidja mi se.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










363
poruka na forumu
65 485



post # 93 | 08.06.2012 , 11:10 PM

Upoznao
Svidela mi se
Nisam se zaljubio
I tako jednog dana ode bez pozdrava.

Tako da vise ne radim to, a ipak ne zna se.








547
poruka na forumu
46 1072



post # 94 | 08.06.2012 , 11:26 PM

Covek moze da se zaljubi bilo gde...neznam zasto je to chat razlicit?A da to je jos uvek taboo tema jer na forumu i chatu svi su face i mangupi i naravno veliki j..aci u RL pa im je to ispod casti...da priznaju...a 90% reputacije i poklona sto vidim kod ovih ovde devojaka sa foruma je nekog "smekerskog tipa"...
Jos uvek sam protiv toga...jer ima mali milion zena koje su na dohvat ruke u RL ali jbg-a neke stvari se nemogu kontrolisati ipak na chatu upoznajes "Osobine" ljudi pa tek onda izgled...recimo ja sam se sinoc ismejao ko nikad u zivotu za sliku sa tri crnca nemam pojma ko je postavio ali sam siguran da osoba ima jako dobar smisao za humor a to po fizickom izgledu nemozes da prepoznas...tako da sve je moguce
Evo da ja na brzinu podelim moju pricu...Jednom sam na nekom forumu za skidanje torrenta upoznao curu is Sarajeva...i tako nesto meni tu bilo zabagovano jer ja bas i ne volim da upload zbog moje konekcije i ja nisam mogao da skidam zbog limita...eto tu ona meni pomogla i tako mi se sprijateljimo i malo Skype...posle malo SMS nista ozbiljno...
Kad sam krenuo kod rodbine u Sarajevo javio sam se da sam tamo...nasli smo se popili pice...a bilo je tu i neke romanse nista ono "ozbiljno" ali je bilo i dan danas se cujemo s vremena na vreme a i kad god sam u poseti Sarajevu i vidimo...
Takodje imam i prijatelja u Banjaluci koji je jedna legenda od coveka...jako cesto sam odlazio tamo dok mi se posao nije nagomilao pa se sad nema vremena (hvala bogu ima posla) ali prvom prilikom otici ako bude mogao (Njega sam upoznao na Ogame igri)


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 08.06.2012, 11:28 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 95 | 09.06.2012 , 8:56 AM

Quote (Tanja91)
Nisam odg. na temu. Sto se mene tice ja se zaljubila. Al` necu nikako da kazem u koga...

ma mozda vec znaju :p :p :p

Be my love?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 96 | 09.06.2012 , 6:20 PM

JahRastafarI93, je l` ti to hoces da kazes da znas ko je u pitanju? :p








116
poruka na forumu
50 1053



post # 97 | 11.06.2012 , 0:35 AM

Upoznala sam nekoliko ljudi preko cheta, ali se nisam zaljubila..naravno da su mi simpatični kao virtualni prijatelji :-)








211
poruka na forumu
175 866



post # 98 | 17.06.2012 , 3:24 AM

Upoznala jesam i upoznajem hvala Bogu :D, Zaljubila...joj nisam....ja sam nezna osoba...ne mogu takve stvari preko neta samo pisanjem, teba mi nego da me zagrli xD a ti ne moze preko skypea

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










35
poruka na forumu
1 7



post # 99 | 06.07.2012 , 6:20 PM

Na fb, preko rodjaka; nakon pola godine dopisivanja - odlijepila za njim, ali bilo je to kasno (prvih mjesec dana on je nesto kao pokusavao, ali mi se u tom trenutku nije svidjao-jer ga nisam poznavala). :"( A onda sam ga nakon godinu dana sasvim slucajno srela u jednom milionskom gradu, e tad sam dozivotno odlijepila - jos uvijek se lijecim od njega. Naucila za sva vremena: nikad vise poznanstvo preko veze, nema vise dopisivanja s nekim ko zivi daleko od mene. :)








101
poruka na forumu
218 546



post # 100 | 06.07.2012 , 6:36 PM

Nisam jos nikog upoznao uzivo sa foruma ali nikad se ne zna :) uvek sam za akciju i druzenje...
Sto se tice zaljubljivanja,ma kakvi :)

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Net-ljubavi (Net ljubav-sta vi mislite o tome)
Search: