Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Odvojeni izlasci u vezi..? (da ili ne)
Odvojeni izlasci u vezi..?






1065
poruka na forumu
225 1145



post # 1 | 11.04.2011 , 11:09 AM

Kada ste u vezi, da li imate želju da povremeno sami izadjete sa svojim društvom, da provedete neko vreme sa svojim prijateljima, da budete malo odvojeni, i da li to isto dozvoljavate svom partneru?

Da li ste ljubomorni i u stilu - "Nigde bez mene!", ili ipak tolerantni pa mislite - "Zašto da ne?"

Da li su odvojeni izlasci ponekad poželjni za jednu kvalitetnu i dobru vezu?
Mogu li da doprinesu da se veza još više učvrsti, ili ipak mislite da sve može da ode u drugu krajnost?

Koje je vaše mišljenje?













poruka na forumu
REP OFF



post # 2 | 11.04.2011 , 11:33 AM

Cunjaj slobodno!!!! biggrin biggrin biggrin








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 3 | 11.04.2011 , 12:06 PM

Quote (anonimus79)
Cunjaj slobodno!!!

Jel dozvoljavas..?












poruka na forumu
REP OFF



post # 4 | 11.04.2011 , 12:29 PM

Pa,jel' trazish? biggrin








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 5 | 11.04.2011 , 4:48 PM

Quote (anonimus79)
Pa,jel' trazish?

Ma ne,kud cu vise cunjati..! biggrin











130
poruka na forumu
45 279



post # 6 | 11.04.2011 , 5:01 PM

Quote (suzana85)
Kada ste u vezi, da li imate želju da povremeno sami izadjete sa svojim društvom, da provedete neko vreme sa svojim prijateljima, da budete malo odvojeni, i da li to isto dozvoljavate svom partneru?

Imala sam ponekad želju,da se nađem sa svojim" društvom"(sa prijateljicom ili dvije) i to sam i učinila,i isto sam dozvoljavala svom dragom.
Quote (suzana85)
Da li ste ljubomorni i u stilu - "Nigde bez mene!", ili ipak tolerantni pa mislite - "Zašto da ne?"

Ako bi moj najdraži izašao sam sa nekom curom,o kojoj ništa ne znam ,bila bih ljubomorna i tražila bih,da se izjasni koga želi.Ne bih mu zabranila izlazak,jer nije on moja last i nebih ga držala u kavezu.Ako mu moja ljubav nebi značila dovoljno,imao bi slobodan put,da ode,iako bi me duša boljela.Ali pošto je moj dragi izašao sa prijateljima i prijateljicama za koje sam znala,nije bilo frke.

Quote (suzana85)
Da li su odvojeni izlasci ponekad poželjni za jednu kvalitetnu i dobru vezu?
Mogu li da doprinesu da se veza još više učvrsti, ili ipak mislite da sve može da ode u drugu krajnost?

Mislim,da jesu,jer ima onih malih stvari,koje je lakše podjeliti sa svojim prijateljima i prijateljicama i olakšati dušu,a da time ne zamaraš partnera.Ne mislim na neke tajne,več na one male stvari,kao što je pričanje u ulošcima,nekim cipelama,odječi,čiščenju,kuvanju,... ,kod kojih bi partner prevrtao očima. A muškarci isto lakše sa prijateljima pričaju o sportu,automobilima,politiki, mukama na poslu ili u školi,nekim problemima,jer se onda ne boje,da če ispasti kreteni ili nesposobnjakoviči. Ako nema ljubavi i povjerenja u vezi,može sve iči u druge krajnosti,ali sami odvojeni izlasci tome nisu uzrok. Nema ništa loše u tome,ako ponekad predahneš za koji sat ,jer onda možeš da ispuhaš iz sebe ono što te muči,i time izbjegneš neku svađu. (Npr. onu o prljavim čarapama na podu,i što opet nije spustio dasku od wc-a,ili što nije za sobom obrisao kupaone nakon tuširanja ili što je opet bio paprikaš... za ručak ,što se cura-žena predugo spremala,...)

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
– Dr. Seuss










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 12.04.2011 , 6:27 PM

potpuno se slazem sa Atanyom... niti bih sta dodavao niti oduzimao.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









130
poruka na forumu
45 279



post # 8 | 12.04.2011 , 8:02 PM

Quote (badule)
potpuno se slazem sa Atanyom... niti bih sta dodavao niti oduzimao.... smile

Hvala.Drago mi je,da se netko slaže sa mnom.

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
– Dr. Seuss








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 12.04.2011 , 9:35 PM

i ja se slazem u potpunosti...

dok smo sa nekim u vezi lepo nam, i jedno vreme za nas ne postoji niko drugi, naravno to je dozvoljeno na pocetku veze dok se jos upoznajemo sa partnerom, ali ne treba zaboraviti prijatelje, jer kad tad moze da nam se desi da raskinemo, a sta cemo posle ako nemamo prijatelje... ako se sa deckom vidjamo npr 6 dana u nedelji, neka 7 bude za prijatelje, uostalom smatram da ako se organizujemo da moze da se nadje vremena i za drustvo i za prijatelje... ma da ne duzim ja dalje ono glavno sto sam ja htela da napisem vec je rekla atanya... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










702
poruka na forumu
172 1634



post # 10 | 13.04.2011 , 2:45 AM

Imala sam slican slucaj,u pocetku sam mislila da je samo on dovoljan,ali posle toga je pocelo da mi nedostaje drustvo kojeg sam puno zapostavila,shvatila sam da on ne moze popuniti onu prazninu i da sam pocela da se gusim u takvoj vezi.Mozda je i nedostatak ljubavi doveo do toga ,ko zna ,pocela sam da se vidjam sa drustvom na sta je on ludio ,jer sam njemu navodno bila dovoljna "samo ja" . Ne kazem da mi je drago kad izlazi on sa svojim drustvom (sa kojim je u medjuvremenu poceo da izlazi) ali brate ne mogu ja tako :D,ipak mislim da treba da ima malo lufta. biggrin

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









51
poruka na forumu
3 24



post # 11 | 13.09.2011 , 8:17 PM

smatram da svako treba da ima pravo na malo svoje slobode

Added (13 Sep 2011, 8:17 PM)
---------------------------------------------
smatram da svako treba da ima pravo na malo svoje slobode









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 12 | 13.09.2011 , 8:45 PM

valja se malo nevalja da se par zasicuje mnogo lepse je toplo hladno biggrin











978
poruka na forumu
107 1318



post # 13 | 13.09.2011 , 10:07 PM

Hajde, sto se mene tice, sve je povjerenje, ja zeni ne branim da ide s drugaricama niti ona meni s drugovima... Zasto bih, naravno prestali smo izlazit, sad izadjemo ali to su restoran varijante...

Quote (anatanja)
smatram da svako treba da ima pravo na malo svoje slobode

Naravno da da, ako smo u braku nismo u zatvoru... kao sto sam rekao sve je na povjerenju...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...











poruka na forumu
REP OFF



post # 14 | 14.09.2011 , 6:58 AM

Svakako da se lichna sloboda u zajednichkom zivotu mora dozvoliti...kako zenama,tako i mushkarcima.Ako je veza ljudi zasnovana na chvrstim stavovima i dobroj komunikacijama,ne vidim problem povremenom trazenju lichne slobode.Chak shta vishe,sopstveno vreme sa drugim ljudima,u zdravom odnosu doprinosi poboljshanju zivota i sluzi kao neka vrsta izduvnog sistema... biggrin


Poruku je menjao/la anonimus79 - Sreda, 14.09.2011, 6:59 AM








964
poruka na forumu
406 3430



post # 15 | 16.09.2011 , 1:51 PM

neprihvatljivo...








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 16 | 17.04.2012 , 10:21 AM

Mislim da je ponekad dobro razdvojiti se
ne kazem svaki vikend ali eto barem jedan dan u mesecu izaci sa drugaricom ili on sa drustvom
to ne znaci odma da se ne vole ili da ce jedno drugo da vara eto tako da bi se malo pozeleli jedno drugoga
da ne bi doslo do zasicenja u vezi.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










34
poruka na forumu
1 9



post # 17 | 17.04.2012 , 10:42 AM

[color=gray][bgcolor=purple]Ja nisam za to,uzeci u obzir kakva je danasnja raja,to niko nema respecta,danas se ne gleda ko je zauzet a ko nije tako da je muska populacija [bezobrazna]da se drugacije ne izrazim,barem je tako kod nas u gradu tako da kod mene Odvojeni izlasci ne pale,ako me moj ljubavni partner iskreno voli mislim da ima sve u meni,a sto se tice da se druzi pa neka idu jedna drugima po kafama kad su doma ha ja,a kad cemo u grad samnom ce :)

http://www.mylivesignature.com/uploads/2853/f404324a4e41f3d66e2720dfd27f86c0.gif









348
poruka na forumu
103 726



post # 18 | 17.04.2012 , 11:23 AM

Mislim da je svaki komentar izlisan kad se pitanje postavi "Da li partneru dozvoljavate?"
Sam pojam DOZVOLA, znaci da neko "zavisi" od nas i da to NIJE partnerski odnos. U pratnerskom odnosu niko ne MOZE zabraniti nekom BILO STA. Moj suprug obozava metal svirke, pa zato kad ode na svirku, naravno da ide sam. Mislim d aje debilno da ja silom odem i da mu pokvarim vece. Ja kad odem u kafanu idem sama isto, jer smo jednom probali da izadje samnom i to UOPSTE nije bilo lepo, smorio se covek, pa smorio i sve nas.
Elem, zajedno idemo u bioskop, pozoriste, na Gitarijadi, na EXIT-u (ma da se i tamo podelimo ponekad kad u isto vreme sviraju razliciti izvodjaci koji nam se dopadaju), na Jazz festivalima i na rock svirke.
Sustinski je bitno da svako ostane ONO STO JESTE u vezi kako se ne bi osecao "u lancima", e sad postoje ljudi koji vole da budu "vezani", ali je to vec druga dimenzija seksualne fantazije ;)

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 19 | 17.04.2012 , 2:00 PM

Ja sam inače još mlada i da trenutno imam nekoga uvijek bi tražila da i on i ja izlazimo povremeno sa svojim društvom. Prvo vjerovatno ne bi imali isto društvo i ne bi voljela nikoga siliti niti da mene neko sili da se uklapam u nešto što mi možda čak i ne leži. Svako treba da ima svoj život i društvo. Niko ne mora i ne treba da zavisi od drugoga.
Isto tako svako treba da ima svoj mali dio privatnosti koji će dijeliti sa svojim društvom. A onda i interesi nikada nisu sasvim isto tako da svako treba da uživa u onome što voli,a ne da sebe sili ili da ga neko sili da uživa u onome što ne volim. Ustvari nikada neće uživati u onome što ne voli. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Utorak, 17.04.2012, 2:00 PM








75
poruka na forumu
12 -4



post # 20 | 17.04.2012 , 3:22 PM

da poverenje je najbitnije ali sumlja u rezervi...ipak nisam za slepa verovanja...

muska populacija ne bira a zenska je previse postala pokvarena....

a i 25% dece nisu ocevi oni koji se vode na papiru...

pa razmislite dali je max sloboda u vezi dobra...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Odvojeni izlasci u vezi..? (da ili ne)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: