Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li vam smeta proslost?
Da li vam smeta proslost?






1065
poruka na forumu
225 1145



post # 1 | 22.04.2011 , 9:22 PM

Koliko obraćate pažnju na partnerovu prošlost? Da li vam neke informacije i činjenice smetaju, ili ste potpuno svesni razlike između prošlosti i sadašnjosti?
Da li biste dozvolili da neke činjenice iz partnerove prošlosti utiču na vašu trenutnu vezu, ili se apsolutno ne obazirete?











44
poruka na forumu
1 0



post # 2 | 23.04.2011 , 8:49 AM

Pa...prošlost mi uopšte e smeta...to je bilo pa prošlo bitna je sadašnjost! Svako pravi greške dok je Mlađi ..nauči se na njima i promeni.... biggrin








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 23.04.2011 , 4:40 PM

Ovisi o cemu je rec ako je godinama krio nesto a trebalo je da mi kaze onda moze samo sve da eskalira smile
Meni po njvise smeta moja proslost vreme kad sam mislila sve je tako kakao treba biti a sad kad se setim sve sapogresno radila grrrr.


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 23.04.2011, 4:40 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 23.04.2011 , 4:40 PM

Jako mi je bitna jer u sustini ne verujem da se ljudi menjaju tako lako, mislim ako je preko devojke preslo pola grada ( znate sta mislim ) ne pada mi na pamet da je ja vodam u fazonu ovo ti moja devojka a ona moli boga da joj okrenem ledja da radi sta hoce...

Quote (suzana85)
Da li vam neke informacije i činjenice smetaju, ili ste potpuno svesni razlike između prošlosti i sadašnjosti?

Nasa dela nas definisu ako je neko ubio coveka to sto je to uradio pre par godina ne menja cinjenicu da je to uradio ( grub primer al najlakse za shvatiti ), daleko bilo da trazim sveticu al sve ima svoje granice...

Ljubavnica, prijatelj bilo sta drugo ok al ovo nema sanse...

E sad ce da se nadje neko da prosipa mudrost o shvatanju greske ili razumevanju, mogao bi da napisem par primera al svako ko se kretao medju takvim ljudima i vidjao sta se radi zna dobro sta govorim i zasto imam ovako misljenje a ko nije ni film ga ne bi ubedio a ne primeri...

Naravno postoje retki primeri da se neko potpuno promeni al jako retki, al u osnovi se samo menja nastup osobe ne susutina...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1449
poruka na forumu
105 688



post # 5 | 23.04.2011 , 10:28 PM

Quote (Anubis)
Naravno postoje retki primeri da se neko potpuno promeni al jako retki, al u osnovi se samo menja nastup osobe ne susutina...

pa gazda nebih se bas slozijo u ovoj poslednjoj konstataciji sa tobom(a ti vrlo dobro znas koliko je tvvoje misljenje v3eliko u mojim ocima)
sa psiholoske kao i sa socijalne strane gledano - sve sto bi bilo potrebno o ovome napisati kako bi se imalo razjasnila sustina ove recenice-bila bi potrebna minimum citava jedna knjiga puna primera i jo dve-tri punih objasnjenja
sud za maloletna lica-zasto postoji separatativno od osnovnog suda!?
ubistvo u afektu!?
eto daj te mi neke minimalna misljenja o ovim postavkama kako bi dalja objasnjenja u uzoj formi mogli davati o ovakvim stvarima - ali to i nije tema posta
mozemo to pokrenuti u nekom novom postu ako bude bilo potrebe

mada Anubis, moram pohvaliti odredjenu dozu opreza kada prilazis tako delikatnim temama cool


!!!









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 6 | 23.04.2011 , 10:51 PM

Quote (scorpio978)
pa gazda nebih se bas slozijo u ovoj poslednjoj konstataciji sa tobom(a ti vrlo dobro znas koliko je tvvoje misljenje v3eliko u mojim ocima)
sa psiholoske kao i sa socijalne strane gledano - sve sto bi bilo potrebno o ovome napisati kako bi se imalo razjasnila sustina ove recenice-bila bi potrebna minimum citava jedna knjiga puna primera i jo dve-tri punih objasnjenja
sud za maloletna lica-zasto postoji separatativno od osnovnog suda!?
ubistvo u afektu!?
eto daj te mi neke minimalna misljenja o ovim postavkama kako bi dalja objasnjenja u uzoj formi mogli davati o ovakvim stvarima - ali to i nije tema posta
mozemo to pokrenuti u nekom novom postu ako bude bilo potrebe

mada Anubis, moram pohvaliti odredjenu dozu opreza kada prilazis tako delikatnim temama

Naravno care nemamo svi ista misljenja i u potpunosti postujem tvoje, kako sto rece moze se tu knjiga napisati pa i necemo pocinjati... smile


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1449
poruka na forumu
105 688



post # 7 | 23.04.2011 , 11:00 PM

slazem se da nemo potrebe zalaziti u dublje ekspertize - oprosti za tekst koji si morao citati onako nerazumljiv-evo ja sada kada sam ga procitao pre tvog posta surprised surprised surprised uzas zivi surprised surprised surprised ja neznam kako si ti ono uopste i uspeo procitati
mada ja sam poznato je nemaran po pitanju svoga rukopisa i gramatike u postovima - tak da se nemoj ljutiti ako i nadalje nastavim ovakvim stilom pisanja cool cool cool

!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 23.04.2011 , 11:55 PM

Smetalo bi mi kada bih znao da sam ja nevinasce.... ovako... Ne smeta mi i spreman sam da cujem svaciju pricu,pogotovo partnerkinu,jer mislim da uvek treba da se otvorimo jedno drugom...
Na kraju krajeva,na lazima ne moze veza da se dugo odrzi,a ja iskreno ,nisam Bog,da nekome sudim po njegovoj ili njenoj proslosti.
Ne mozemo svi biti nevini... Naravno,ovo se podrazumeva da govorim o normalnim,mentalno sposobnim osobama.
I da,nije tacno da se ljudi ne menjaju...
Menjaju se itekako. Ja sam se promenio dosta . Za 360 stepeni. I da,naravno,mogu ponovo nesto lose da ucinim,ali me treba zaista debelo izazvati i isprovocirati,da bi tako nesto ucinio.
Ja ne mogu sadasnju partnerku da ubijem ili da otkcim jer je imala pet,deset ili petnaest momaka pre mene... Ali mogu da joj dokazem da nijedan nije bio bolji od mene... I obrnuto...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 9 | 01.05.2011 , 8:29 AM

ni najmanje. nikada se neokrecem proslosti uvek gledam napred u buducnost smile











1065
poruka na forumu
225 1145



post # 10 | 01.05.2011 , 11:44 AM

Proslost treba ostaviti iza sebe...











6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 11 | 01.05.2011 , 11:54 PM

Ima nekoliko cinjenica koje mi smetaju,koje zaboravim s' vremena na vreme,ali kada ih se setim,osecam se veoma glupo i kao sto kaze Anubis;upravo to.
Quote (Anubis)
Jako mi je bitna jer u sustini ne verujem da se ljudi menjaju tako lako..








2477
poruka na forumu
63 201



post # 12 | 12.05.2011 , 9:44 PM

ne smeta mi biggrin












poruka na forumu
REP OFF



post # 13 | 13.05.2011 , 10:31 AM

Bez obzira o kakvoj situaciji je rech,ne uzimam za zlo ili dozvolim sebi da kazem stvari iz afekta zbog kojih ce mi biti zao...Ne prebacujem i ne pricham svashta.To je stvar lichne kulture i dostojanstva.Rechi sluze za dogovor,a ne za vatru.Preskochim prepreku i nastavim dalje...Ne mogu se toliko razocharati,koliko mogu ustati i nastaviti dalje.RAZUMNA MERA...








28
poruka na forumu
4 1



post # 14 | 13.05.2011 , 12:16 PM

Nesmeta mi nesto puno... Ucim na greskama i nadam se da se te greske vise nece ponoviti!... Idemo dalje...

Space.









192
poruka na forumu
46 491



post # 15 | 13.05.2011 , 10:46 PM

Zavisi ... vuk dlaku menja, cud ne..

promeni me









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 16 | 22.10.2011 , 9:00 PM

Kad malo razmislim o toj proslosti svi ju imamo e sad neko burnu neko dosadno mirnu
sve u svemu bitna mi je buducnost sve se moze preboleti zaboraviti ali ako je laz u pitanju hmmm onda karte na stol ili je aus

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 17 | 22.10.2011 , 9:13 PM

ma stara jela se ne podgrevaju tongue











1982
poruka na forumu
331 4273



post # 18 | 23.10.2011 , 3:36 PM

ne smeta mi proslost

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 19 | 29.10.2011 , 0:05 AM

Pa sve ima svoje granice,ali tesko mi je u ovom trenutku postaviti granicu.Ako je u pitanju partnerkina proslost vezana za sex i ljubav onda sam tu dosta tolerantan.Pa hvala Bogu ne bih se ni upustio u neku ozbiljnu vezu sa osobom za koju znam da je pruzala sexualne usluge zbog materijalne ili neke druge koristi.
I ja i partnerka imamo svoju proslost,pa niti ona mene,a niti ja nju pitam sta je bilo kad je bilo



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 20 | 02.11.2011 , 4:18 PM

Ne smeta mi kad znam o cemu je rec ali kad neznam a znam da je nesto onda mi smeta sve ama bas sve jer ja to osecam kao ne poverenje !
MOzda gresim mozda se nemogu naci na mestu tih osoba i jako mi je zao

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li vam smeta proslost?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: